Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Puli i Poreca

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002
Okolice Puli i Poreca

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 17.07.2003 09:44

Wybieraliliśmy się do Dalmacji, Ale niestety będziemy musieli znowu pojechać na Istrię, może teraz okolice Puli. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie tam są warunki do nurkowania i jaka woda ? Czy ktoś był w tym roku w tamtej okolicy, bo w ub. roku woda na Istrze była nieciekawa.Dajcie namiary na spokojne kempingi w okolicy Puli i Poreca. :?:
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 17.07.2003 14:55

Też w tym roku musiałem pojechać na Istrię więc wspólczuje. Moim zdaniem to jednak tylko namiastka Chorwacji takiej jaką znamy z Dalmacji
MOCHLIJEWO
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) MOCHLIJEWO » 17.07.2003 23:10

Spokojny kamp jest w Baniolach 6 km od Puli ." AUTOKAMP - BANIOLE " Byłem w zeszłym roku woda na pobliskim Kamieniaku była rewelka
bregu
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 28.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bregu » 18.07.2003 00:00

waros napisał(a): ... w ub. roku woda ... była nieciekawa.


co to znaczy nieciekawa woda - brudna czy zimna - a moze cos jeszcze ?

pozdrawiam
bregu
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 28.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bregu » 18.07.2003 00:02

MOCHLIJEWO napisał(a):woda na pobliskim Kamieniaku była rewelka


Popieram - Kamienjak to super miejsce - [i ten bar na samym koncu :) - fajne kelnerki :)]
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002
Woda na Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 19.07.2003 12:51

W ubiegłym roku byliśmu koło Umagu. Popułudnie nie można już było się kąpać, bo napływały całe , grube kożuchy glonów. Miejscowi mówili, że to jakiś niespotykane od lat kwitnienie glonów. Gdy przenieśliśmy się na inny camping nie było tego problemu.
MOCHLIJEWO
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) MOCHLIJEWO » 21.07.2003 18:07

Ide sobie raz przez krzaki od plaży , a tu w strasznych kniejach siedzą ludziska i piją zimne browarki , po chwili byłem w szoku widząc tą OAZĘ gastronomiczną , która już co dzień ratowała mi życie ZIMNYM PIWKIEM :lol: :D
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 22.07.2003 10:12

bregu napisał(a):co to znaczy nieciekawa woda - brudna czy zimna - a moze cos jeszcze ?

W tym roku byłam na kilka dni w Porecu i niestety pierwszego dnia woda była brudna (zmącona), duża ilość glonów na plaży, które niestety w takiej temperaturze wydzielały nieprzyjemny zapach. Następnego dnia sytuacja już wróciła do normy. :wink:
PZDR
Monika

Powrót do Kempingi



cron
Okolice Puli i Poreca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone