Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ocena lokalizacji w Breli i Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chwileulotne85
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 20.05.2017
ocena lokalizacji w Breli i Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) chwileulotne85 » 02.01.2018 17:37

Doświadczeni forumowicze.
Oceńcie, która lokalizacja lepsza dla rodziny z dzieckiem (3 i poł roku).

Chodzi o wygodę, spacery, etc.
Wyjazd pierwsza połowa czerwca.

Ostały mi się dwa typy

1. Brela = czy nie za daleko od plaży? Da się jakoś przecisnąć z wózkiem między domami do plaży?
Czy to dobra lokalizacja w Breli?
Obrazek


2. Tucepi= Czy nie będzie problemu, że apartament jest przy tej drodze?
Czy to dobra lokalizacja w Tucepi?
Obrazek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.01.2018 18:10

Jeśli chcesz mieć fajną lokalizację to uderz do agata26061 - miała super lokalizację w Tucepi, przy samym morzu. Myślę, że w czerwcu to możesz lepszą lokalizację jeszcze znaleźć.
chwileulotne85
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 20.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) chwileulotne85 » 02.01.2018 19:59

nie ukrywam, że zależy mi na przystępnej cenie, gdyz wolę pieniądze wydać na jedzenie i zwiedzanie :)

Celuję w maks 40 Eur za noc z klimą
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15647
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.01.2018 20:05

Spróbuj u Agaty, może się uda, to czerwiec Te miejscowości raczej większe ceny mają: napisz do wałaścieli, że potwierdzisz po weekendzie bo musicie uzyskać potwierdzenie urlopów w pracy i będziesz miał kilka dni na pomyślenie, a może i coś Ci się jeszcze trafi...
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 02.01.2018 21:07

"chwileulotne85"

Witaj ,
Jak chcesz namiary na apartament w I linii brzegowej w Tucepii to służę pomocą.
Dziecko będzie zadowolone i chyba Wy też :papa:

Pozdrawiam Zbyszek
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 02.01.2018 22:04

[quote="chwileulotne85"]Doświadczeni forumowicze.
Oceńcie, która lokalizacja lepsza dla rodziny z dzieckiem (3 i poł roku).

Chodzi o wygodę, spacery, etc.
Wyjazd pierwsza połowa czerwca.

Ostały mi się dwa typy

1. Brela = czy nie za daleko od plaży? Da się jakoś przecisnąć z wózkiem między domami do plaży?
Czy to dobra lokalizacja w Breli?

Jaki jest adres w Breli? (trochę nieczytelnie na zdjęciu - Frankopanska?), bo tam prawie wszędzie po schodach...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10866
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.01.2018 22:51

chwileulotne85 napisał(a):
1. Brela = czy nie za daleko od plaży? Da się jakoś przecisnąć z wózkiem między domami do plaży?

jak się domyślam to ul. I.Gundulicia (być może app. Nede Medić) albo Frankopańska, było tam przejście w kierunku plaży, ale były również nieregularne schodki, więc z wózkiem to różnie
chwileulotne85 napisał(a):Czy to dobra lokalizacja w Breli?

dobra z uwagi na infrastrukturę w centrum, jednak ładniejsze plaże (bardziej kameralne) i główna spacerowa promenada nieco dalej oddalone
chwileulotne85
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 20.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) chwileulotne85 » 03.01.2018 15:26

Wybraliśmy jednak Tucepi, z uwagi na małą jeszcze córkę i więcej miejsc płaskich do spacerowania.
Brelę, Makarską,Baska Voda, Podogorę zwiedzimy podczas pobytu bo wszędzie stamtąd blisko.
Do Splitu też niedaleko. Mam jeszcze pytanie o dojazd do Dubrovnika. Potrzebne w końcu są paszporty czy nie?

Dokładnie ten apartament. 100EUR zadatku wpłacone. Może ktoś był?
Cena trochę wyższa niż zakładałem za ten termin, ale nie jest źle. Pokój wydaje się dość duży dla nas dwoje i dziecka.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
kasia1973
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia1973 » 03.01.2018 16:03

Witaj max21 czy masz aktualne namiary na ta kwaterę o której wspomniałeś pozdrawiam Kasia
dareksi
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksi » 03.01.2018 16:20

chwileulotne85 napisał(a):Wybraliśmy jednak Tucepi, z uwagi na małą jeszcze córkę i więcej miejsc płaskich do spacerowania.
Brelę, Makarską,Baska Voda, Podogorę zwiedzimy podczas pobytu bo wszędzie stamtąd blisko.
Do Splitu też niedaleko. Mam jeszcze pytanie o dojazd do Dubrovnika. Potrzebne w końcu są paszporty czy nie?


Do Dubrownika potrzebujesz jedynie dowody osobiste, paszporty nie są konieczne, natomiast konieczna jest "zielona karta".
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 03.01.2018 18:37

kasia1973 napisał(a):Witaj max21 czy masz aktualne namiary na ta kwaterę o której wspomniałeś pozdrawiam Kasia

Witaj ,
Tu masz widok ap. w Tucepii
Załączniki:
tucepi_kraj_plaza1_375.jpg
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.01.2018 10:53

Byłam wspomniana przez Piekarę, więc dorzucę swoje 3 grosze. Wybraliście bardzo ładny apartament w świetnej lokalizacji. Tam jest przejście podziemne, więc nie będzie problemu z drogą, przy której stoi apartman. W zasadzie z podwórka wchodzisz po schodkach do krótkiego tunelu i jesteś na plaży. Poczytaj sobie moją relację, to może coś znajdziesz dla siebie w niej:
https://www.cro.pl/wiecznie-piekna-majestatyczna-makarska-riviera-t53196.html

Tutaj jest relacja z roku 2014, też z Tucepi:
https://www.cro.pl/tak-to-w-zyciu-bywa-ze-znow-cro-wygrywa-tucepi-2014-t46821.html

W tucepi jest w miarę płasko, jeśli chodzi o promenadę, więc naprawdę można sobie dłuuuugie spacery robić. Jeśli chcesz jeszcze o coś zapytać w związku z Tucepi, to pytaj śmiało. Chętnie pomogę :D
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 09.01.2018 23:15

agata26061 napisał(a):Byłam wspomniana przez Piekarę, więc dorzucę swoje 3 grosze. Wybraliście bardzo ładny apartament w świetnej lokalizacji. Tam jest przejście podziemne, więc nie będzie problemu z drogą, przy której stoi apartman. W zasadzie z podwórka wchodzisz po schodkach do krótkiego tunelu i jesteś na plaży. Poczytaj sobie moją relację, to może coś znajdziesz dla siebie w niej:
https://www.cro.pl/wiecznie-piekna-majestatyczna-makarska-riviera-t53196.html

Tutaj jest relacja z roku 2014, też z Tucepi:
https://www.cro.pl/tak-to-w-zyciu-bywa-ze-znow-cro-wygrywa-tucepi-2014-t46821.html

W tucepi jest w miarę płasko, jeśli chodzi o promenadę, więc naprawdę można sobie dłuuuugie spacery robić. Jeśli chcesz jeszcze o coś zapytać w związku z Tucepi, to pytaj śmiało. Chętnie pomogę :D


Potwierdzam
Dzięki m.in relacjom z wakacji Agaty wybraliśmy Tucepi jako miejsce docelowe na 2018 rok. Apartament, który wybrałaś był jednym z pierwszych do których wysłaliśmy (jeszcze w ubiegłym roku) zapytanie rezerwacyjne na II połowę czerwca 2018. Bardzo spodobało nam się to podziemne przejście - niestety nie było już dwóch dużych wolnych. Zarezerwowaliśmy przy ul. Ekonomija i mam nadzieje, że nie był to zły wybór.
Tu liczę na pomoc Agaty - może kilka cennych wskazówek odnośnie pobytu w Tucepi i ewentualnego zagospodarowania czasu zwiedzając okolice dostanę :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.01.2018 23:49

khml napisał(a):[Zarezerwowaliśmy przy ul. Ekonomija i mam nadzieje, że nie był to zły wybór.

Hmmmm, mieszkaliśmy na tej ulicy w 2014. Czy możesz napisać jaki apartament zarezerwowaliście i czy jedziecie z dziećmi? Pytam dlatego, bo jeśli jedziecie z dziećmi, to na plażę będziecie mieć z górki, a pod górkę będziecie wózki pchać. Musicie przejść przez jadrankę - to jest ulica ruchliwa, ale zaraz przy zejściu z ulicy ekonomija są światła i pasy, więc niby przejście jest łatwe, ale na tyle na ile znam Tucepi, wolałabym gdzieś indziej mieć apartman. Tucepi tak naprawdę jest spore i bardzo dużo apartamentów jest poniżej jadranki, więc ja bym tam szukała.
Jeśli czytałeś moje relacje, to wiesz, że z apartamentu na Ekonomija 18 byliśmy średnio zadowoleni, natomiast z apartamentu tegorocznego przy ul. Kraj 60 byliśmy bardzo zadowoleni.
Co do wskazówek, co zobaczyć w okolicy, to również odsyłam do moich relacji, lub do relacji innych cromaniaków z Makarskiej Riviery, bo jest ich dużo.
To jest strona zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, gdzie jest bardzo dużo wystawionych apartamentów i tak naprawdę te bliżej morza niż ul. Ekonomija są w podobnej cenie, więc warto poświęcić trochę czasu i poszukać.
Ostatnio edytowano 09.01.2018 23:59 przez agata26061, łącznie edytowano 1 raz
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.01.2018 23:54

Oczywiście nie neguję tutaj wyboru apartamentu przez użytkownika "chwileulotne85", bo to też jest lokalizacja "za jadranką", ale oni na podwórku mają przejście podziemne, co jest dużym ułatwieniem, bo wystarczy kilka schodków i jesteś na plaży. Ja teraz przy wyborze miejscówki dokładnie studiuję mapy google i wtedy mam rozeznanie co gdzie się znajduje. Pozdrawiam :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
ocena lokalizacji w Breli i Tucepi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone