Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ocena lokalizacji w Breli i Tucepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 15:33

Witam
Przepraszam, że się wtrącę w Waszą rozmowę, ale mam pytanie do Agaty? Czy kojarzysz może apartamenty pod adresem Ekonomija 19 ?(zarezerwowałem tam wstepnie 4 apartamenty dla 4 rodzin w przystępnych cenach - adres tych apartamentów znalazłem na tucepi.net ). Czytałem w Twoich relacjach, że mieszkałaś w 18 czyli to gdzieś obok. Wiesz chodzi mi czy przyjeżdżali tam wczasowicze, może wymienialiście się opiniami o swoich apartamentach? Przeglądam strony u wujka Google i nie ma właśnie, żadnych opinii na temat tego apartamentu także zastanawiam się czy z nim jest wszystko ok, wiesz tyle się teraz słyszy o różnych przekrętach ;-). Jadę w końcu po dziesięcioletniej prezerwie po raz drugi na Chorwację (wcześniej byłem w Vodicach Srima i bardzo mi się podobało, ale jednak cały czas ciągnie mnie w góry i tu będę miał wszytko) zabieram z sobą jeszcze trzy rodziny i nie chciałbym, żeby to był niewypał :-(. Może jest jakaś stronka w necie, gdzie można sprawdzić taki apartament, a może ktoś z Cromaniaków był pod tym adresem i może podzielić się opiniami.
P.s. Do khml patrze na mapę, że będziemy w tym samym terminie w Tucepi tylko kilka domów dalej, do zobaczenia na plaży!!! :-)
Pozdarwiam, udanego wypoczynku
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 17:08

Tak jak pisałam w powyższych postach, dla mnie sama ulica Ekonomija troszkę w niedogodnej lokalizacji. Co do Twoich apartamentów, to google wskazuje mi tak:
Bez tytułu.png

Czyli przed nami. Kojarzę ten budynek chyba i wydaje mi się, że z zewnątrz nie był najgorszy (o ile to oczywiście ten). Co do apartamentów, to nie mam pojęcia. A z jakiej strony rezerwowałeś? Masz jakiś link do niego?
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 18:04

Z tej strony tucepi.net/ruzica/index.htm, na forum znalazłem dwa wątki i w obydwóch ludzie chwalą sobie ten apartament. Agata powiedz, a ja jako nowy forumowicz nie mogę napisać prywatnej wiadomości do kogoś na forum?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 18:09

Nie, niestety nie możesz. Dopiero chyba po napisaniu iluś tam komentarzy, ale nie jestem pewna. Może się tutaj bardziej moderatorzy wypowiedzą.
A co do apartamentu. Na zdjęciach widać, że ul. Ekonomija jest dość blisko morza. Owszem, może i daleko nie jest, ale najbardziej uciążliwa jest przeprawa przez Jadrankę, czyli trasę nr. 8. Lokalizacje poniżej Jadranki, są tutaj z pewnością bezpieczniejsze jeśli chodzi o dzieciaki na przykład.
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 18:24

Agata miałbym do Ciebie taką nie typową prośbę, mogłabyś w moim imieniu na priv podpytać shira22 o ten apartament?
Ja zdaje sobie sprawę, że ta droga może być trochę uciążliwa, ale na cztery rodziny w jednym domu trochę ciężko jest wynająć apartamenty, a tam wstępnie mamy zaklepane i powiem Ci, że jest dość przystępna cena. Tylko teraz jeszcze puki co szukam jakiś opinii o samych ludziach, czy można im zaufać czy śmiało można wpłacić zaliczkę, ogólne warunki, czy jest kawałek ogródka jakiś grill itp.
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 18:29

Albo może tylko napisz jej wiadomość czy mogłaby zerknąć na te watek.
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 17.01.2018 18:33

wtrące dwa grosze:)

1 grosz - na tym forum Jadranka jakims magicznym sposobem urasta do rangi magistrali cztropasmowej z ogromną ilością ruchu - TAK NIE JEST - jest to zwyczajna droga, powiedziałbym że w warunkach polskich, nawet "boczna". Wiadomo, ze jeżdza samochody, ale bez przesady. Normalna droga i zebry też normalne, chociaz 90% przechodzi poza zabrami i jakoś nie zginęli.

2 grosz - w Tucepi nie ma "pod góre", oczywiscie troszke trzbea podejść pod Jdranke i to zależ w którym miejscu Tucepi sie jest, ale prawdziwe pod górę to jest Breli lub Baska Voda. Z drugiej strony chodzenie z wózkami, materacami, zakupami, recznikami i dziecmi będzie uciązliwe i po płaskim i tak juz jest

a na koniec - Kamena pierwszy rząd, widomo że drogo. Zawsze jest opcja w drugim rzędzie np, ulica Kraj. lekko taniej (ale nizbyt), ale promenady nie ma, pod góre też nie ma


a jak z dziecmi to bardziej bym sie skupił zeby apartmani nie byl na trzecim pietrze bo schody zazwyczaj strome, albo przynajmniej zeby bylo miejsce na wozek/materaz gdzies na dole

ps. tak bylem w Tucepi, Podgorze, Breli, Makarskiej i Baska Voda
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 18:39

Dzięki za obiektywną sugestię odnośnie "słynej Jadranki",ale dla mnie nie ma z nią problemu, ja tylko chcę zasięgnąć opinię na temat apartamentu Jurica & Kate Čović, Ekonomija 19 Tučepi, może ktoś coś więcej na temat tego adresu powiedzieć?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 18:56

endriu998 napisał(a):Agata miałbym do Ciebie taką nie typową prośbę, mogłabyś w moim imieniu na priv podpytać shira22 o ten apartament?

Nie mogę znaleźć tego użytkownika, więc może wstaw tu jakiegoś linka z tym profilem.
kazow napisał(a):na tym forum Jadranka jakims magicznym sposobem urasta do rangi magistrali cztropasmowej z ogromną ilością ruchu - TAK NIE JEST - jest to zwyczajna droga, powiedziałbym że w warunkach polskich, nawet "boczna". Wiadomo, ze jeżdza samochody, ale bez przesady. Normalna droga i zebry też normalne, chociaz 90% przechodzi poza zabrami i jakoś nie zginęli.

Owszem, dwupasmówka to nie jest, ale jak mam wybór mieszkać "pod nią", na ulicy, gdzie tylko dojeżdżają wynajmujący to po co mam mieszkać "nad nią", żeby łapać dzieciaki przed każdym przejściem przez nią? Według mnie jest dość ruchliwa, więc po co się niepotrzebnie stresować. Jeśli komuś to odpowiada, to ok, ale dla mnie nie do zaakceptowania.

kazow napisał(a):w Tucepi nie ma "pod góre", oczywiscie troszke trzbea podejść pod Jdranke i to zależ w którym miejscu Tucepi sie jest, ale prawdziwe pod górę to jest Breli lub Baska Voda. Z drugiej strony chodzenie z wózkami, materacami, zakupami, recznikami i dziecmi będzie uciązliwe i po płaskim i tak juz jest

No, to właśnie najbliższe podejście z promenady na Ekonomija jest tym miejscem, że jest pod górkę. Byłam na Ekonomija i byłam w pierwszej linii i za nic nie wróciłabym z dzieciakami wyżej. A co do noszenia bambetli plażowych, mamy wózki na kółkach - polecam dobra sprawa, można je później jako leżak zastosować, więc jakiekolwiek schody odpadają, tym bardziej z wózkiem dziecięcym. Tucepi raczej tych schodów nie posiada, ale już niektóre miejscowości Makarskiej Riviery - tak.

kazow napisał(a): Kamena pierwszy rząd, widomo że drogo. Zawsze jest opcja w drugim rzędzie np, ulica Kraj. lekko taniej (ale nizbyt), ale promenady nie ma, pod góre też nie ma

My mieszkaliśmy w pierwszej linii, na Kraj 60 - do plaży parę kroków, widok na marinkę w Tucepi, głośno wcale nie było i to w sezonie. Płaciliśmy 70 euro za app 2+1 i 70 euro za app 3+2, więc cena moim zdaniem dobra, bo gdzieś wyżej wcale taniej nie było. Kwestia pobuszowania trochę w necie :D

Ale każdy spróbuje na własnej skórze, to wtedy będzie miał swoją opnię. 5 razy byliśmy w Cro i dopiero w tym roku w pierwszej linii i raczej tak już zostanie :D
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 19:01

Dzięki Agata napisałem parę wiadomości i już mam odblokowane pisanie prywatnych wiadomości
Dzięki za zainteresowanie, pozdrowionka i udanego wypoczynku !!!
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 19:07

endriu998 napisał(a):Dzięki Agata napisałem parę wiadomości i już mam odblokowane pisanie prywatnych wiadomości
Dzięki za zainteresowanie, pozdrowionka i udanego wypoczynku !!!

Również pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.01.2018 20:45

endriu998 napisał(a):Dzięki Agata napisałem parę wiadomości i już mam odblokowane pisanie prywatnych wiadomości
Dzięki za zainteresowanie, pozdrowionka i udanego wypoczynku !!!

PW działają po napisaniu 4 postów.
endriu998
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriu998 » 17.01.2018 21:24

:D Już wiem!!!
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2018 21:54

endriu998 napisał(a)::D Już wiem!!!

I ja też :D
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 18.01.2018 21:39

endriu998 napisał(a):
P.s. Do khml patrze na mapę, że będziemy w tym samym terminie w Tucepi tylko kilka domów dalej, do zobaczenia na plaży!!! :-)
Pozdarwiam, udanego wypoczynku


To miło :) Nie martw się tą drogą ... my też rozważaliśmy czy nie będzie to stanowiło większego problemu dla nas (dziecko + wózek), ale po wielu cennych informacjach i odpowiedziach dotyczących cen za apartamenty w pierwszej linii doszliśmy do wniosku, że damy radę - w końcu do przejścia mamy blisko :lol:
A jak będzie - zobaczymy na miejscu

W jakim terminie macie zaplanowany pobyt? Sprawdzam i w kalendarzu wyjazdowym brak .... "endriu998"

kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2018-t53032.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
ocena lokalizacji w Breli i Tucepi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone