Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 08:43

9 lipca- niedziela: Pożegnanie.

Od rana pakowanie, organizowanie i sprzątanie obozowiska.
W miarę jak ubywało rzeczy w naszym namiotowym domku, miny były coraz bardziej skwaszone. Jak przyszło do pożegnań z Teresą i Leszkiem to już był czas na łezkę w kąciku oka.
Ale tak to już jest. Czas na Hvarze minął nam jak zawsze bardzo szybko.

Podczas jazdy na prom zrobiliśmy tylko kilka zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podsumowanie? :)
Każdy nasz kolejny pobyt na Hvarze był inny. Tym razem lawendowa wyspa zaskoczyła nas nowymi przyjaźniami (ogromne buziaki przesyłam do Płocka :smo: ) i zaskakującymi spotkaniami. Było sielsko i anielsko. :mrgreen:
Nie udało nam się zrealizować wszystkich planów, więc żegnając się z Siwym i jego rodziną, powiedzieliśmy im tylko: do zobaczenia za rok. ;) Udało nam się za to stworzyć idealne obozowisko, jeszcze nigdy nie byliśmy tak zorganizowani. :mrgreen:

Jak to się mówi- wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... i pewnie dlatego po raz kolejny bardzo chętnie wrócimy na Hvar, do Jagodnej, na Lili... czujemy się tak jak w domu. :hearts:

Dziękuję Wam za obecność i cierpliwość, bo trochę mi się relacja rozciągnęła w czasie. :)

Do zobaczenia w maju na Istrii. :papa: :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.04.2018 08:51

Dzięki za piękny Hvar i podwodny świat :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.04.2018 08:59

Dzięki za kolejną super relację. Super, że na majówkę wybieracie się do Cro :wink:
A Hvar w jakim terminie w tym roku ?
Ja już odliczam dni do Korculi i Hvaru, już tak niedługo :mrgreen:

Ps. Powiedz mi jak z cenami w Kokocie ? Bardzo wysokie czy znośne ? :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 09:13

beatabm napisał(a):Dzięki za piękny Hvar i podwodny świat :papa:


Cała przyjemność po mojej stronie. :)

wiolek_lp napisał(a):Dzięki za kolejną super relację. Super, że na majówkę wybieracie się do Cro :wink:


Już się nie mogę doczekać. :D

wiolek_lp napisał(a):A Hvar w jakim terminie w tym roku ?


Celujemy w końcówkę czerwca, mam nadzieję że się uda.

wiolek_lp napisał(a): Powiedz mi jak z cenami w Kokocie ? Bardzo wysokie czy znośne ? :papa:


Konkretnie nie pamiętam, ale wracamy tam co roku, parę razy w trakcie każdego wyjazdu, więc na pewno nie jest źle. ;)
Zdecydowanie taniej niż w konobie w Pitve.
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 18.04.2018 10:40

wiolek_lp napisał(a):A Hvar w jakim terminie w tym roku ?


Celujemy w końcówkę czerwca, mam nadzieję że się uda.

My planujemy Lili od 23-24.06 do ok.14.07 więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem być może się spotkamy. Dzięki Wam odkryliśmy to miejsce dwa lata temu i były to jedne z najlepszych wakacji. Już nie możemy się doczekać.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.04.2018 11:38

No to do siego roku, że tak powiem ;)
Czekam na kolejną relację z majowego Rovinja i czerwcowo-lipcowego Hvaru.
My też w tym terminie planujemy urlop i być może na Hvarze, niestety jeśli już to po drugiej stronie wyspy gdyż przez tunel nasze Jaskółcze gniazdo się nie przeciśnie :?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 11:56

Beatka73 napisał(a):My planujemy Lili od 23-24.06 do ok.14.07 więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem być może się spotkamy. Dzięki Wam odkryliśmy to miejsce dwa lata temu i były to jedne z najlepszych wakacji. Już nie możemy się doczekać.


W takim razie już dziś zapraszamy na winko! :mrgreen:
Jak będziecie nas gdzieś tam mijać, to proszę zaczepiać. ;)

gusia-s napisał(a):Czekam na kolejną relację z majowego Rovinja i czerwcowo-lipcowego Hvaru.


Na relację z Istrii pewnie się skuszę, ale opisywanie Hvaru raczej odpuszczę... ileż można. :D

gusia-s napisał(a):My też w tym terminie planujemy urlop i być może na Hvarze, niestety jeśli już to po drugiej stronie wyspy gdyż przez tunel nasze Jaskółcze gniazdo się nie przeciśnie :?


Zawsze można szutrową drogą dojechać, od kiedy ją poszerzyli nie ma już takich strachów. Tak w ogóle ciekawe jak ona w tym roku wygląda. Może już kawałek asfaltu będzie? ;)
My mamy w planach w tym roku trochę popływać po drugiej stronie gumiakiem, mam nadzieję, że się uda. :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.04.2018 12:57

Roxi napisał(a):Zawsze można szutrową drogą dojechać, od kiedy ją poszerzyli nie ma już takich strachów. Tak w ogóle ciekawe jak ona w tym roku wygląda. Może już kawałek asfaltu będzie? ...


oby nie 8O jeżeli tą samą mamy na myśli 8O
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1908
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 18.04.2018 13:12

bluesman napisał(a):
Roxi napisał(a):Zawsze można szutrową drogą dojechać, od kiedy ją poszerzyli nie ma już takich strachów. Tak w ogóle ciekawe jak ona w tym roku wygląda. Może już kawałek asfaltu będzie? ...


oby nie 8O jeżeli tą samą mamy na myśli 8O


To nawet nie wiedziałem że ją poszerzyli, ale i tak kempingiem na takiej drodze to rok krótsze życie 8O
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 13:51

bluesman napisał(a):oby nie 8O jeżeli tą samą mamy na myśli 8O


Niestety. :roll: Rok temu była już mocno poszerzona.
Na pewno myślimy o tej samej drodze- Św. Niedziela- Hvar.

mchrob napisał(a):To nawet nie wiedziałem że ją poszerzyli, ale i tak kempingiem na takiej drodze to rok krótsze życie 8O


Mocno się wcieli. Przygotowują się pod normalną drogę w tym miejscu.
Jazda kamperem po takiej drodze, to musi być przygoda. Raz zdarzyło nam się słyszeć rozmowę Siwego z rodzinką, która w ten sposób dojechała na Lili... nie przebierali w słowach. :mrgreen: :twisted:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.04.2018 14:13

To więcej nas będzie na tym Hvarze w podobnym terminie :wink:
My meldujemy się w Jelsie 1 lipca po tygodniowym pobycie w Prizbie :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 14:17

wiolek_lp napisał(a):To więcej nas będzie na tym Hvarze w podobnym terminie :wink:
My meldujemy się w Jelsie 1 lipca po tygodniowym pobycie w Prizbie :)


W takim razie trzeba zrobić Croplowe spotkanie! :mrgreen:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.04.2018 22:08

Roxi napisał(a):Niestety. :roll: Rok temu była już mocno poszerzona.
Na pewno myślimy o tej samej drodze- Św. Niedziela- Hvar.


Zginie cały jej urok :(
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 18.04.2018 23:56

Dzięki za odświeżenie Hvaru :papa:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 11:00

Dzięki Roxi za kolejną wspaniałą relację, jak również za to, że udało się w niej też trochę nas przemycić :wink: :D

Roxi napisał(a):Jak przyszło do pożegnań z Teresą i Leszkiem to już był czas na łezkę w kąciku oka.

Oj był..., nawet na troszkę większą łezkę :(

Roxi napisał(a):Tym razem lawendowa wyspa zaskoczyła nas nowymi przyjaźniami (ogromne buziaki przesyłam do Płocka :smo:)

To był nasz pierwszy pobyt na Hvarze (w ogromnej części zainspirowany Twoimi wcześniejszymi relacjami)
Można go jeść pełnymi garściami :wink: :) , a to że udało nam się Was tam spotkać i wspólnie się nim delektować, było dla nas niezapomnianym przeżyciem.
Po prostu Mistrzostwo Świata :hearts:
Jeszcze raz ogromne dzięki za wszystko i wielkie buziaki dla Was :smo:
Życzymy jeszcze wielu wspaniałych eskapad z nadzieją na kolejne spotkanie na którejś...
Ps. Zaproszenie do grodu Bolesława Krzywoustego oczywiście aktualne :D
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone