Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 07:43

9 lipca- niedziela: Pożegnanie.

Od rana pakowanie, organizowanie i sprzątanie obozowiska.
W miarę jak ubywało rzeczy w naszym namiotowym domku, miny były coraz bardziej skwaszone. Jak przyszło do pożegnań z Teresą i Leszkiem to już był czas na łezkę w kąciku oka.
Ale tak to już jest. Czas na Hvarze minął nam jak zawsze bardzo szybko.

Podczas jazdy na prom zrobiliśmy tylko kilka zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podsumowanie? :)
Każdy nasz kolejny pobyt na Hvarze był inny. Tym razem lawendowa wyspa zaskoczyła nas nowymi przyjaźniami (ogromne buziaki przesyłam do Płocka :smo: ) i zaskakującymi spotkaniami. Było sielsko i anielsko. :mrgreen:
Nie udało nam się zrealizować wszystkich planów, więc żegnając się z Siwym i jego rodziną, powiedzieliśmy im tylko: do zobaczenia za rok. ;) Udało nam się za to stworzyć idealne obozowisko, jeszcze nigdy nie byliśmy tak zorganizowani. :mrgreen:

Jak to się mówi- wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... i pewnie dlatego po raz kolejny bardzo chętnie wrócimy na Hvar, do Jagodnej, na Lili... czujemy się tak jak w domu. :hearts:

Dziękuję Wam za obecność i cierpliwość, bo trochę mi się relacja rozciągnęła w czasie. :)

Do zobaczenia w maju na Istrii. :papa: :D
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.04.2018 07:51

Dzięki za piękny Hvar i podwodny świat :papa:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.04.2018 07:59

Dzięki za kolejną super relację. Super, że na majówkę wybieracie się do Cro :wink:
A Hvar w jakim terminie w tym roku ?
Ja już odliczam dni do Korculi i Hvaru, już tak niedługo :mrgreen:

Ps. Powiedz mi jak z cenami w Kokocie ? Bardzo wysokie czy znośne ? :papa:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 08:13

beatabm napisał(a):Dzięki za piękny Hvar i podwodny świat :papa:

Cała przyjemność po mojej stronie. :)

wiolek_lp napisał(a):Dzięki za kolejną super relację. Super, że na majówkę wybieracie się do Cro :wink:

Już się nie mogę doczekać. :D

wiolek_lp napisał(a):A Hvar w jakim terminie w tym roku ?

Celujemy w końcówkę czerwca, mam nadzieję że się uda.

wiolek_lp napisał(a): Powiedz mi jak z cenami w Kokocie ? Bardzo wysokie czy znośne ? :papa:

Konkretnie nie pamiętam, ale wracamy tam co roku, parę razy w trakcie każdego wyjazdu, więc na pewno nie jest źle. ;)
Zdecydowanie taniej niż w konobie w Pitve.
Beatka73
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 18.04.2018 09:40

wiolek_lp napisał(a):A Hvar w jakim terminie w tym roku ?

Celujemy w końcówkę czerwca, mam nadzieję że się uda.

My planujemy Lili od 23-24.06 do ok.14.07 więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem być może się spotkamy. Dzięki Wam odkryliśmy to miejsce dwa lata temu i były to jedne z najlepszych wakacji. Już nie możemy się doczekać.
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.04.2018 10:38

No to do siego roku, że tak powiem ;)
Czekam na kolejną relację z majowego Rovinja i czerwcowo-lipcowego Hvaru.
My też w tym terminie planujemy urlop i być może na Hvarze, niestety jeśli już to po drugiej stronie wyspy gdyż przez tunel nasze Jaskółcze gniazdo się nie przeciśnie :?
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 10:56

Beatka73 napisał(a):My planujemy Lili od 23-24.06 do ok.14.07 więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem być może się spotkamy. Dzięki Wam odkryliśmy to miejsce dwa lata temu i były to jedne z najlepszych wakacji. Już nie możemy się doczekać.

W takim razie już dziś zapraszamy na winko! :mrgreen:
Jak będziecie nas gdzieś tam mijać, to proszę zaczepiać. ;)

gusia-s napisał(a):Czekam na kolejną relację z majowego Rovinja i czerwcowo-lipcowego Hvaru.

Na relację z Istrii pewnie się skuszę, ale opisywanie Hvaru raczej odpuszczę... ileż można. :D

gusia-s napisał(a):My też w tym terminie planujemy urlop i być może na Hvarze, niestety jeśli już to po drugiej stronie wyspy gdyż przez tunel nasze Jaskółcze gniazdo się nie przeciśnie :?

Zawsze można szutrową drogą dojechać, od kiedy ją poszerzyli nie ma już takich strachów. Tak w ogóle ciekawe jak ona w tym roku wygląda. Może już kawałek asfaltu będzie? ;)
My mamy w planach w tym roku trochę popływać po drugiej stronie gumiakiem, mam nadzieję, że się uda. :)
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.04.2018 11:57

Roxi napisał(a):Zawsze można szutrową drogą dojechać, od kiedy ją poszerzyli nie ma już takich strachów. Tak w ogóle ciekawe jak ona w tym roku wygląda. Może już kawałek asfaltu będzie? ...

oby nie 8O jeżeli tą samą mamy na myśli 8O
mchrob
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 18.04.2018 12:12

bluesman napisał(a):
Roxi napisał(a):Zawsze można szutrową drogą dojechać, od kiedy ją poszerzyli nie ma już takich strachów. Tak w ogóle ciekawe jak ona w tym roku wygląda. Może już kawałek asfaltu będzie? ...

oby nie 8O jeżeli tą samą mamy na myśli 8O

To nawet nie wiedziałem że ją poszerzyli, ale i tak kempingiem na takiej drodze to rok krótsze życie 8O
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 12:51

bluesman napisał(a):oby nie 8O jeżeli tą samą mamy na myśli 8O

Niestety. :roll: Rok temu była już mocno poszerzona.
Na pewno myślimy o tej samej drodze- Św. Niedziela- Hvar.

mchrob napisał(a):To nawet nie wiedziałem że ją poszerzyli, ale i tak kempingiem na takiej drodze to rok krótsze życie 8O

Mocno się wcieli. Przygotowują się pod normalną drogę w tym miejscu.
Jazda kamperem po takiej drodze, to musi być przygoda. Raz zdarzyło nam się słyszeć rozmowę Siwego z rodzinką, która w ten sposób dojechała na Lili... nie przebierali w słowach. :mrgreen: :twisted:
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.04.2018 13:13

To więcej nas będzie na tym Hvarze w podobnym terminie :wink:
My meldujemy się w Jelsie 1 lipca po tygodniowym pobycie w Prizbie :)
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.04.2018 13:17

wiolek_lp napisał(a):To więcej nas będzie na tym Hvarze w podobnym terminie :wink:
My meldujemy się w Jelsie 1 lipca po tygodniowym pobycie w Prizbie :)

W takim razie trzeba zrobić Croplowe spotkanie! :mrgreen:
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.04.2018 21:08

Roxi napisał(a):Niestety. :roll: Rok temu była już mocno poszerzona.
Na pewno myślimy o tej samej drodze- Św. Niedziela- Hvar.

Zginie cały jej urok :(
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 18.04.2018 22:56

Dzięki za odświeżenie Hvaru :papa:
007man
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 19.04.2018 10:00

Dzięki Roxi za kolejną wspaniałą relację, jak również za to, że udało się w niej też trochę nas przemycić :wink: :D

Roxi napisał(a):Jak przyszło do pożegnań z Teresą i Leszkiem to już był czas na łezkę w kąciku oka.

Oj był..., nawet na troszkę większą łezkę :(

Roxi napisał(a):Tym razem lawendowa wyspa zaskoczyła nas nowymi przyjaźniami (ogromne buziaki przesyłam do Płocka :smo:)

To był nasz pierwszy pobyt na Hvarze (w ogromnej części zainspirowany Twoimi wcześniejszymi relacjami)
Można go jeść pełnymi garściami :wink: :) , a to że udało nam się Was tam spotkać i wspólnie się nim delektować, było dla nas niezapomnianym przeżyciem.
Po prostu Mistrzostwo Świata :hearts:
Jeszcze raz ogromne dzięki za wszystko i wielkie buziaki dla Was :smo:
Życzymy jeszcze wielu wspaniałych eskapad z nadzieją na kolejne spotkanie na którejś...
Ps. Zaproszenie do grodu Bolesława Krzywoustego oczywiście aktualne :D
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019