Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.07.2017 10:10

Roxi napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Kochani, pewnie milion razy było to pytanie, ale walę prosto z mostu: jak z lądu na tą plażę z agawami się dostać? :hut:


Hmmm... ja to nie mam zielonego pojęcia, ale na pewno ktoś odpowie. 007man może pomoże? :)

Nie zdążyłem pomóc, ale na szczęście koledzy z cropli już to zrobili :)
Dodać mogę, że dokładnie tak jest. My jednak zostawiliśmy auto mniej więcej w połowie drogi między Gromin Dolac a Cast Away, gdyż bałem się trochę o niskie zawieszenie swojego V40 :)
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.07.2017 10:26

Roxi napisał(a):
007man napisał(a):Warto jednak, bo i sama kolacja i atmosfera była przepyszna :D


Tylko czy ja znajdę jakieś odpowiednie (normalne) zdjęcia?! :smo: :mrgreen:

Na pewno znajdziesz!!!
Większość będzie i odpowiednich i normalnych :D
Przecież nie byliśmy tam na stypie :wink: :smo:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 20.07.2017 11:20

Roxi napisał(a):...burza...

My taką solidna burzę na Pagu kiedyś przeżyliśmy.
Padało i grzmiało całą noc.

pzdr :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.07.2017 11:47

borsalino4 napisał(a):myślałem jednak ze ona nad Hvarem była. ..
na drugi dzień moje dzieci pytaja; a dziś tez będzie taka burza?:)


Była tak obok i sporo za Visem.
I powtórzyła się kilka dni później. ;)

słoma79 napisał(a):no nic poczekam na 28 :oczko_usmiech:


Będzie bardziej smakowało. ;)

artom napisał(a):Jak Wam się udało takie zdjęcia zrobić... Super ujęcia.


Aparat na skale, pilot do aparatu w ręce i cykanie, cykanie i jeszcze raz cykanie... nie mogę zapomnieć że bez lilowego winka nic by z tego nie wyszło. :D

007man napisał(a):Większość będzie i odpowiednich i normalnych :D


Słowo się rzekło. :mrgreen:

longtom napisał(a):My taką solidna burzę na Pagu kiedyś przeżyliśmy.
Padało i grzmiało całą noc.
pzdr :wink:


Tomku, witam w relacji! :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.07.2017 11:54

borsalino4 napisał(a):jedzie się w kierunku Gromin Dolac szutrowa droga. caaaly czas prosto. droga nie jest rewelacyjna ale od kilku tygodni lepsza, ponieważ jak pisałem niedawno byłem świadkiem jak maszyny tam pracowały nad poprawą nawierzchni
dojeżdża się do mikro placu. potem w prawo pieszo około 200 metrów w dół
nawigacje w telefonie można ustawić ma Cast Away
to chyba ta...


Dzięki wielkie. Zgooglałam za twoimi radami i doszłam do takich samych wniosków, jak:

tomekkulach napisał(a):Wszystkie znaki na niebie mówią,że to TA
https://www.google.pl/maps/@43.1273265, ... a=!3m1!1e3



Do tego samego miejsca doszłam.

Dodatkowo okazuje się, że jest ona opisana na tej stronie: http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... each-daria i widnieje, jako plaża z łatwym dostępem.


007man napisał(a):Nie zdążyłem pomóc, ale na szczęście koledzy z cropli już to zrobili :)
Dodać mogę, że dokładnie tak jest. My jednak zostawiliśmy auto mniej więcej w połowie drogi między Gromin Dolac a Cast Away, gdyż bałem się trochę o niskie zawieszenie swojego V40 :)


No właśnie, i tu moje kolejne pytanie, jak z jakością tej drogi, o jakim szutrze i o jakiej wąskiej drodze mówimy? :wink: nie chcę, żeby na mnie chłop znów psy wieszał, że go w jakieś manowce wyprowadzam... :roll:




A żeby nie był to taki totalny offtop (przepraszam Roxi), to dodam, że zazdroszczę takich wrażeń estetycznych, jakie Wam burza dostarczyła. Wyglądać to musiało pięknie. Nam się jeszcze ani razu nie trafiła burza w Cro, ale może to i dobrze :wink:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 20.07.2017 13:26

8O ale mieliście spektakl... Dobrze, że tak daleko od Was :)
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.07.2017 13:51

CROnikiCROpka napisał(a):No właśnie, i tu moje kolejne pytanie, jak z jakością tej drogi, o jakim szutrze i o jakiej wąskiej drodze mówimy? :wink: nie chcę, żeby na mnie chłop znów psy wieszał, że go w jakieś manowce wyprowadzam... :roll:

Tak naprawdę nic strasznego. Normalna szutrówka i można spokojnie dojechać. Po prostu im dalej od Gromin Dolac tym większe koleiny w szutrze. Ze względu na niższe zawieszenie wolałem nie ryzykować. Nie było problemu dojść kawałek pieszo :)
Nagroda czekała na końcu :wink: :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.07.2017 14:34

007man napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):No właśnie, i tu moje kolejne pytanie, jak z jakością tej drogi, o jakim szutrze i o jakiej wąskiej drodze mówimy? :wink: nie chcę, żeby na mnie chłop znów psy wieszał, że go w jakieś manowce wyprowadzam... :roll:

Tak naprawdę nic strasznego. Normalna szutrówka i można spokojnie dojechać. Po prostu im dalej od Gromin Dolac tym większe koleiny w szutrze. Ze względu na niższe zawieszenie wolałem nie ryzykować. Nie było problemu dojść kawałek pieszo :)
Nagroda czekała na końcu :wink: :D


Dzięki za wyjaśnienie. Duster powinien dać radę :) I czy po dojechaniu będzie gdzie postawić auto? Albo gdzie Ty stawiałeś swoje autko?

I jak zejście do plaży wygląda?
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 20.07.2017 15:10

CROnikiCROpka napisał(a):Dzięki za wyjaśnienie. Duster powinien dać radę :) I czy po dojechaniu będzie gdzie postawić auto? Albo gdzie Ty stawiałeś swoje autko?

I jak zejście do plaży wygląda?

Duster spokojnie da radę :) , a auto zostawicie przed robinsonadą Cast Away lub wcześniej przy szutrówce.
Na plażę schodziliśmy bez problemu też przez tą robinsonadę castawayhvar.com
Być może jest jeszcze inne zejście, ale my go nie szukaliśmy.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 20.07.2017 15:15

Roxi napisał(a):Tomku, witam w relacji! :D

Na Twojego Youtuba to już dobry tydzień temu zaglądałem. :)

pzdr :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.07.2017 15:21

007man napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Dzięki za wyjaśnienie. Duster powinien dać radę :) I czy po dojechaniu będzie gdzie postawić auto? Albo gdzie Ty stawiałeś swoje autko?

I jak zejście do plaży wygląda?

Duster spokojnie da radę :) , a auto zostawicie przed robinsonadą Cast Away lub wcześniej przy szutrówce.
Na plażę schodziliśmy bez problemu też przez tą robinsonadę castawayhvar.com
Być może jest jeszcze inne zejście, ale my go nie szukaliśmy.


Dzięki za rady :) Mam nadzieję, że trafimy :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.07.2017 18:45

tyniolek napisał(a):8O ale mieliście spektakl... Dobrze, że tak daleko od Was :)


Oj dobrze, że daleko. Przeżyć taką burzę na kampie to pewnie nic przyjemnego. Już raz, jak byliśmy na kampie na Divnej na Peljesacu to musieliśmy okopać namiot bo by nas deszcz zalał i nie chciałabym takiego czegoś przeżywać kolejny raz. :)

longtom napisał(a):Na Twojego Youtuba to już dobry tydzień temu zaglądałem. :)


Widziałam, widziałam. ;)

CROnikiCROpka napisał(a):Dzięki za rady :) Mam nadzieję, że trafimy :)


Cieszę się, że Panowie pomogli. :)
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 20.07.2017 20:51

hey, dołączam się do Twojej relacji w tym roku również :D mi został jeszcze dobry miesiąc i HVAR wita :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18337
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.07.2017 01:26

Roxi napisał(a):
tyniolek napisał(a):8O ale mieliście spektakl... Dobrze, że tak daleko od Was :)


Oj dobrze, że daleko. Przeżyć taką burzę na kampie to pewnie nic przyjemnego. Już raz, jak byliśmy na kampie na Divnej na Peljesacu to musieliśmy okopać namiot bo by nas deszcz zalał i nie chciałabym takiego czegoś przeżywać kolejny raz. :)


Spektakl piękny , ale . . . udało nam raz w Bieszczadach podziwiać taki spektakl w oddali , potem zasypiać na zboczu z nogami ponad 20 m od linii brzegowej , a budzić z nogami w wodzie :lol:
ale . . .

w czerwcu na Hvarze tak przecież nie bywa :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2017 08:37

banankochan napisał(a):hey, dołączam się do Twojej relacji w tym roku również :D mi został jeszcze dobry miesiąc i HVAR wita :)


Witam serdecznie. :)

piotf napisał(a):ale . . .
w czerwcu na Hvarze tak przecież nie bywa :oczko_usmiech:


Niezła przygoda Wam się trafiła. ;)
Na szczęście na Hvarze w czerwcu tak nie bywa. :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone