Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
foczek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.07.2012
Noclegi w okolicach Nin

Nieprzeczytany postnapisał(a) foczek » 08.07.2012 20:47

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję namiarów na noclegi dla 4 osób w II połowie sierpnia w okolicach Nin (Ljubac i w tych okoliach) :)
zurito
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.05.2009
Nin i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) zurito » 25.07.2013 12:36

Witam
Szukamy fajnej kwatery w Nin lub okolicy.
Rodzinka czteroosobowa. Od 28.07.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 18.12.2013 19:50

Hej. Również szukam kwatery w Ninie lub okolicy dla 2 osób. Na różnych stronach jest tego mnóstwo a mi zależy na sprawdzonych poleconych kwaterach.
Pozdrav.
KW76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.02.2016
Noclegi - NIN

Nieprzeczytany postnapisał(a) KW76 » 05.02.2016 21:49

Czy może ktoś nocował z Was w apartamencie przy Kamp NICK w Ninie, Hrvatskih gradova 83? Czy warto w tej części Ninu wynająć apartament biorąc pod uwagę plaże w tym rejonie?
Kasia
miireek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) miireek » 01.03.2016 09:42

Witam,
ja również poszukuję noclegu 2+1 w okolicy Nin, najlepiej w rejonie ulic Hrwatskih Gradowa i Put Zdrijaca. Wyszukiwarki już nie mają.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
miireek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) miireek » 01.03.2016 09:44

Zapomniałem 25.06-2.07
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.03.2016 10:02

Nie żebym się komuś chciał wcinać w planowanie urlopu, ale chciałbym zapytać co Was ciągnie do Ninu? Byłem tam na wycieczce dwukrotnie przy okazji wycieczki do Zadaru, ale oprócz budy z tanim grillem nic mi się tam nie spodobało. W skrócie określiłbym ten rejon posługując się filmikiem z sieci - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 01.03.2016 13:41

Rysio napisał(a):(...) co Was ciągnie do Ninu? (...)
Jak to co?
Lampy :D
urlaub_cro_2015_196.jpg
miireek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) miireek » 01.03.2016 13:41

Rysio napisał(a):Nie żebym się komuś chciał wcinać w planowanie urlopu, ale chciałbym zapytać co Was ciągnie do Ninu? Byłem tam na wycieczce dwukrotnie przy okazji wycieczki do Zadaru, ale oprócz budy z tanim grillem nic mi się tam nie spodobało.

Śmiało, wcinaj się, ale konstruktywnie. Zaproponuj coś w zamian.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.03.2016 14:30

miireek napisał(a):Śmiało, wcinaj się, ale konstruktywnie. Zaproponuj coś w zamian.


Niemal każde miejsce w Cro będzie lepszym wyborem. Począwszy od Baski na Krku, jeśli to koniec czerwca i początek lipca bo szczyt sezonu to tam jest strasznie ciasno, idąc dalej Cres, Pag, jeśli ma być blisko Zadaru to całkiem urokliwy Vinjerac, potem zaczyna się odcinek który ja omijam bo tłok jak diabli, ale dalej są takie miejscowości jak Grebastica, Primostem potem znów kawałek nic i od Mimic to już w zasadzie dowolność (z wyłaczeniem samej Makarskiej)aż po Dubrovnik włączając w to wyspy :D
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 01.03.2016 18:11

Rysio napisał(a):
miireek napisał(a):Śmiało, wcinaj się, ale konstruktywnie. Zaproponuj coś w zamian.


Niemal każde miejsce w Cro będzie lepszym wyborem. Począwszy od Baski na Krku, jeśli to koniec czerwca i początek lipca bo szczyt sezonu to tam jest strasznie ciasno, idąc dalej Cres, Pag, jeśli ma być blisko Zadaru to całkiem urokliwy Vinjerac, potem zaczyna się odcinek który ja omijam bo tłok jak diabli, ale dalej są takie miejscowości jak Grebastica, Primostem potem znów kawałek nic i od Mimic to już w zasadzie dowolność (z wyłaczeniem samej Makarskiej)aż po Dubrovnik włączając w to wyspy :D


To zależy kto czego szuka i co lubi?
Nin , sama starówka ciekawa , blisko Zadar , z Zatonu można popłynąć na Kornati...
jeżeli ktoś szuka spokoju( mało ludzi) i piaszczystych plaż to ja polecam noclegi w Nin Bilotinjak , kiedyś podawałam na forum adresy sprawdzonych kwater...........
natomiast nie szukałabym kwatery w samym Ninie , ale to zależy co kto lubi
ale tu zgodze się z Ryśkiem , że sa ciekawsze miejsca
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.03.2016 14:21

Danka napisał(a):... i piaszczystych plaż ...


Danuśka, trochę mi nie pasuje określenie piaszczystych mając na myśli te ciaprajstywo które zalega na brzegu :wink: Najlepsze co udało mi się na brzegu znaleźć to taki piasek kopany z duuużą zawartością gliny :wink: Moja młoda stwierdziła FUJ jak widziała kąpiących się tam ludzi, ale ona tak jak i ja ma beret zryty Pagiem :sm:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone