Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nietypowa prośba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KarolinaP
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2016
Nietypowa prośba

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaP » 20.08.2016 15:52

Z sentymentu chcielibyśmy dotrzeć do miejsca gdzie spędzaliśmy naszą podróż poślubną w Baska Voda,kwatera wybrana wówczas w ciemno.Przekopaliśmy mapy wzdłuż i wszerz, listy kwater prywatnych...niestety nie możemy namierzyć właścicieli ( o ile to to w ogóle możliwe). Jechaliśmy w ciemno i jak ta ciemna masa nie zapisaliśmy sobie adresu już po pobycie. Może po zdjęciach wspólnymi siłami odnajdziemy właścicieli? Dojazd do domu od góry był blisko wjazdu ze strażą pożarną, ulicą Naputica ( zjazd w prawo, w dół) natomiast od plaży wchodziliśmy wąskim pieszym przejściem między budynkami, w połowie przejścia były schody, potem znów piesza uliczka.
O, właśnie odkryłam, że jestem zbyt świeżym członkiem by wstawiać zdjęcia :(
Mogę liczyć na pomoc?
Karolina
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3440
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 20.08.2016 16:05

Użyj żółłtego ludzika w www.google.pl/maps/place
KarolinaP
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaP » 20.08.2016 16:15

Serio, myślisz, że nie od tego zaczęliśmy?
Domu tam nie widac, ukryty za innymi, ludzik dalej nie wchodzi ...Dlatego szukam pomocy, nie z lenistwa.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 20.08.2016 16:59

KarolinaP napisał(a):O, właśnie odkryłam, że jestem zbyt świeżym członkiem by wstawiać zdjęcia :(
Mogę liczyć na pomoc?
Karolina

Jak chcesz to wyślij mi na email te zdjęcia - wstawię za Ciebie .
(email wysłałem na PW)
KarolinaP
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaP » 20.08.2016 17:02

dziękuję Ci serdecznie, zaraz to zrobię
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 20.08.2016 17:51

Wstawione na prośbę koleżanki KarolinyP:

cyt.:

"tylko tyle widać na google street view - tędy wchodziliśmy z plaży"

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

"reszta na 2 zdjeciach, jest na tyle charakterystycznie, że chyba wystarczy"
Załączniki:
IMG_0285.JPG
IMG_0292.JPG
KarolinaP
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaP » 20.08.2016 18:17

Dziękuję jeszcze raz za pomoc.Spróbowałam właśnie napisać jeszcze na adres mailowy gminy i wspólnoty turystycznej Baska Voda - po angielsku. O ile działa legalnie to jest jakaś szansa na namierzenie go...
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 20.08.2016 21:39

KarolinaP napisał(a):Dziękuję jeszcze raz za pomoc.Spróbowałam właśnie napisać jeszcze na adres mailowy gminy i wspólnoty turystycznej Baska Voda - po angielsku. O ile działa legalnie to jest jakaś szansa na namierzenie go...

A jak działa nielegalnie??? No toś mu narobiła :roll:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.08.2016 22:17

Tak mi się wydaje.że to może chodzić o ulicę zagradina. Może więc szukać wpisując nazwę tej ulicy-może cos się przypomni.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2016 22:28

KarolinaP napisał(a):O, właśnie odkryłam, że jestem zbyt świeżym członkiem by wstawiać zdjęcia :(
Mogę liczyć na pomoc?
Karolina

Witam.
Zdjęcia możesz wstawiać w poście bezpośrednio z komputera.
Służy do tego opcja pod "Dodaj zdjęcia lub załącznik".
KarolinaP
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaP » 20.08.2016 22:51

Bea.ta napisał(a):
KarolinaP napisał(a):Dziękuję jeszcze raz za pomoc.Spróbowałam właśnie napisać jeszcze na adres mailowy gminy i wspólnoty turystycznej Baska Voda - po angielsku. O ile działa legalnie to jest jakaś szansa na namierzenie go...

A jak działa nielegalnie??? No toś mu narobiła :roll:

Gdyby działał nielegalnie to na własne ryzyko reklamował się na ulicy z tabliczką "apartmani / sobe".To po pierwsze. Po drugie w tym domu niezależnie od siebie pokoje na wynajem miały co najmniej 3 osoby. A ja nie wskazałam na którym piętrze mieszkaliśmy. Po trzecie, kurcze no, gdyby nawet - kto ma mieć wątpliwości? Ja, gdy szukam, czy on, że działa na czarno?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone