Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary na mechaników samochodowych w Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
justdorota
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.06.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) justdorota » 07.09.2012 19:49

Skooter napisał(a):Mechanik nazywa się Luka Bulata ul. Razinska 40 Brodarica


Witam,
Masz może telefon do tego mechanika? Polecasz go? Napisz proszę co u niego robiłeś i w jakim aucie.
Riddick82
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Riddick82 » 14.09.2012 00:18

Ja mogę polecić Auto Servis Biser z Breli. W Vectrze padła mi pompa. Najpierw próbował naprawić bez wymiany. Niestety nie udało się. Załatwił nówkę sztukę z gwarancją i szczęśliwie dojechałem do domu. Pobyt wydłużył się o 8 dni (w sumie 18 dni spędziliśmy w cro). Namiary: Breljanska cesta 31 21322 Brela. Tel. +385/21-618-666, komórka +385/959039931. Mechanik nie mówi po angielsku, ale można spróbować dogadać się po niemiecku. Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.09.2012 19:54

Riddick82 napisał(a):Ja mogę polecić Auto Servis Biser z Breli. W Vectrze padła mi pompa. Najpierw próbował naprawić bez wymiany. Niestety nie udało się. Załatwił nówkę sztukę z gwarancją i szczęśliwie dojechałem do domu. Pobyt wydłużył się o 8 dni (w sumie 18 dni spędziliśmy w cro). Namiary: Breljanska cesta 31 21322 Brela. Tel. +385/21-618-666, komórka +385/959039931. Mechanik nie mówi po angielsku, ale można spróbować dogadać się po niemiecku. Pozdrav


jeszcze jakbyś wskazał palcem gdzie ta Breljanska cesta 31 nachdzitsa, bo nie wiżu. :D
kaka45
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaka45 » 23.09.2012 09:30

Witam!
Po rozwarstwieniu się klocka hamulcowego odwiedziłem serwis w Baśkiej Vodzie:
Autoservis Topić - Towing Service, Put Topica 7, Baśka Voda.
http://www.towingservicecroatia.com

Co prawda skasował mnie na 500 hkn (300 za klocki TRW i 200 za robociznę) ale wymienił prawie na poczekaniu.
Zbyszko63
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 25.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko63 » 25.09.2012 20:14

Witam.Byłem w Cro od 08 09 do 22 09 i tez miałem przygodę z samochodem Nissan Primera.Podczas wypadu do Dubrownika z Blace koło Opuzen(w dolinie Neretwy) autko nagle staneło i to w Neum w BiH ,telefon do ubezpieczyciela,laweta po 20 min.Ja chcę w strone Splitu a kierowca mówi że do Dubrownika będzie lepiej,no to jedziemy.Po objeżdzie mechaników w Dubrowniku straciłem ochotę na Cro.Po przyjeździe do bazy lawety i krótkiej wymianie poglądów wyjazd do Opuzen do AUTOKOCA Jerković salon i warsztat RENAULT przy drodze Spit-Dubrovnik.Okazało się że zepsuł się czujnik Hala ,po dwóch dniach sprowadzili z Zagrzebia z serwisu Nissana ekspresem nowy czujnik za 130 euro+40 za zlokalizowanie usterki.Rano w sobotę założyli i Śmig do Polski.Polecam ten warsztat a zwłaszcza młodego mechanika którego imienia nie pamiętam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.09.2012 20:21

A ja życzę wszystkim, aby ten wątek zamknąć i żeby nigdy Forumowiczom żaden paździerz nie padł!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.09.2012 20:24

FUX napisał(a):A ja życzę wszystkim, aby ten wątek zamknąć i żeby nigdy Forumowiczom żaden paździerz nie padł!


jeszcze takiego nie wynaleźli co by się nie psuł :)
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 25.09.2012 20:27

Wątek niech będzie a do życzeń sie przyłączam
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 23.03.2013 16:47

Rijeka ASO Mazdy-polecam.Czym nie zaskoczyli?Miła obsługa do tego bez kolejki i tanio :!: Po zaświeceniu DPF(filtr cząsteczek stałych)samochód wszedł w tryb awaryjny co oznaczał,że ledwo się do nich doczołgałem.Byłem nastawiony na długie oczekiwanie i odpowiednio wysoką cenę.Pani z biura obsługi widząc,że jedziemy z dziećmi i całym rynsztunkiem poprosiła elektronika by zostawił planową robotę i naprawił naszą Mazdę co pan niezwłocznie uczynił.Po wypaleniu DPF pojechaliśmy jeszcze na jazdę testową a następnie wiadomo do kasy.Zapłaciłem 200kun w naszym ASO ta usługa kosztuje minimum cztery razy tyle :wink: Byłem przygotowany na dużooooo więcej.Jak się okazuje nie wszyscy polują na turystę by zedrzeć z niego skurę :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2013 19:51

pawelh napisał(a):Rijeka ASO Mazdy-polecam.Czym nie zaskoczyli?Miła obsługa do tego bez kolejki i tanio :!: Po zaświeceniu DPF(filtr cząsteczek stałych)samochód wszedł w tryb awaryjny co oznaczał,że ledwo się do nich doczołgałem.Byłem nastawiony na długie oczekiwanie i odpowiednio wysoką cenę.Pani z biura obsługi widząc,że jedziemy z dziećmi i całym rynsztunkiem poprosiła elektronika by zostawił planową robotę i naprawił naszą Mazdę co pan niezwłocznie uczynił.Po wypaleniu DPF pojechaliśmy jeszcze na jazdę testową a następnie wiadomo do kasy.Zapłaciłem 200kun w naszym ASO ta usługa kosztuje minimum cztery razy tyle :wink: Byłem przygotowany na dużooooo więcej.Jak się okazuje nie wszyscy polują na turystę by zedrzeć z niego skurę :evil:


czy to właściwy adres?
http://www.ukic.mazda.hr/

czy raczej ten?
http://www.miplo.pl/point.php?p=5K285CF5
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 23.03.2013 22:23

Wygląda mi na ten pierwszy adres była to zachodnia część miasta.Byłem po całej nocy spędzonej za kierownicą a później tak szczęśliwy,że nie zwracałem uwagi na adres(byli stacją ASO)Dali mi wizytówkę jak znajdę to podam szczegóły :wink:
PolDor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.05.2013
Bardzo dobry mechanik samochodowy Chorwacja ZAGRZEB

Nieprzeczytany postnapisał(a) PolDor » 20.05.2013 19:16

Bardzo polecam!

AUTO CIK Zagreb
Utovec 13, Markusevec
tel. 01 45 74 974
kom 098 28 99 11
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Mieliśmy z bratem wypadek w majówkę. Bez AC. Tragedia. W AUTO CIK potraktowali nas z życzliwością, tanio wymienili nam maskę, światła i chłodnice na nowe! Wyklepali dodatkowo stare jakieś stłuczenia, dolali oleju, odwieźli nas do hostelu. I mimo święta zrobili auto w 2 dni. No po prostu słów mi brak. Jeżeli rozwalicie się gdzieś tam w okolicy to zdecydowanie polecam. Właściwie samochód po naprawie wyglądał lepiej niż przed wypadkiem i nasz ojciec (którego furę skasowaliśmy) wielce był zadowolony :D

foty:

http://w601.wrzuta.pl/obraz/1RnwFjmSadP/auto_cik_zagreb
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.05.2013 19:53

Eee. Nie było co klepać... :wink:
spri
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.05.2013
Pomoc drogowa - Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) spri » 31.05.2013 14:46

Witam,

zbliżają się wakacje, a ja coraz bardziej myślę, czy nie wybrać się na Chorwację. :) Kusi mnie wyjazd własnym autem, bo to jednak komfort. Pojawia się jednak pytanie - co robić, jak auto odmówi posłuszeństwa? Teoretycznie niby są te pakiety assistance u polskich ubezpieczycieli, ale czy ktoś miał okazję to wypróbować?
Druga sprawa - ma ktoś doświadczenia z jakością napraw na Chorwacji? jeżdżę dość skomplikowanym autem (Laguna II i jeszcze w dieslu...) które jest po prostu przeładowane elektroniką i nie chciałbym być 'zgolony' przez lokalnego mechanika jako obcokrajowiec.

Podpowiedzcie coś! Z góry dzięki
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Pomoc drogowa - Chorwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 31.05.2013 15:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary na mechaników samochodowych w Cro - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone