Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary na mechaników samochodowych w Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 08.05.2014 18:12

Witam. W zeszłym roku w drodze do Orebica miałem problem z samochodem. W samym Orebic pomógl mi za darmo mechanik - sprawdził fachowo elektronikę.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.05.2014 19:29

wojstar napisał(a):Witam. W zeszłym roku w drodze do Orebica miałem problem z samochodem. W samym Orebic pomógl mi za darmo mechanik - sprawdził fachowo elektronikę.

No ok super , ale przydały by się jakieś namiary na "miszcza" :wink:
Może mi , albo innym kiedyś te namiary pomogą.
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 12.05.2014 09:16

Orebic, ul. Kralja Tomislava. Niestety nie pamiętam nazwiska :(
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 21.05.2014 22:26

Proszę o namiary na dobrego mechanika na Istrii (okolice Rabac) - najlepiej znawca Skody - Vag. Może ktoś wie...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2014 12:59

VULKANIZER MATIĆ, Vulco Servis
Šibenik,ulica Žaborička
Sprawdzone,polecam :wink:
misiaczek-bartek
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiaczek-bartek » 23.06.2014 09:29

szukam elektryka w okolicach Makarskiej. Urwałem końcówkę kabla antenowego z CB radia. Potrzebuje kogoś kto mi ją wymieni/przylutuje na swoje miejsce :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.06.2014 10:03

A bez radia do domu nie trafisz?
:roll:
misiaczek-bartek
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiaczek-bartek » 23.06.2014 10:42

FUX napisał(a):A bez radia do domu nie trafisz?
:roll:

1. dam rade dojechać bez cb do domu, ale nie o to chodzi.
2. Jeżeli umiem czytać to jest temat "namiary na mechaników samochodowych w Cro" a nie czy bez "tego" nie dasz rady trafić do domu.
3. widzę że masz level expert w nabijaniu bezsensownych postów.

reasumując nie wiesz co odpisywać nie odpisuj. Swoje bezsensowne uwagi zachowaj dla siebie. Dlatego proszę nie wydurniaj się i odpisuj tylko wtedy gdy masz coś sensownego do napisania. :papa:
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 23.06.2014 11:14

misiaczek-bartek Zajrzyj na 1-szą stronę tego wątku jest taka mapka z warsztatami https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF& ... dg=feature
Na terenie szpitala w Makarskiej jest elektryk samochodowy.
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 23.06.2014 11:54

Na ulicy Vukovarskiej masz kilka warsztatów jadąc na Split po prawej,ja byłem w zeszłym roku nazwy nie pamietam, ale taki niski garaż z dwoma stanowiskami i żółtym szyldem, pracowało tam 3 młodych chłopaków, robią prawie wszystko i ceny nie porażają
misiaczek-bartek
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiaczek-bartek » 23.06.2014 14:07

super, dzięki wielkie za szybką pomoc :)
pozdrawiam z Podgory :)
lewyspec
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lewyspec » 05.07.2014 00:07

Witam wszystkich serdecznie.Jestem nowy na forum mam na imię Łukasz. Właśnie jestem w Poreć, mam problem z mercedesem z roku 2002 stary okular.Czy może ktoś podpowiedzieć , gdzie znajdę solidnego mechanika w Poreć lub w pobliżu. Chyba mam nieszczelność przewodu ciśnienia między turbo a interculerem, potrzebny komputer z programem żeby zdiagnozować co się stało (spadek mocy, nie ma powera). Z góry dziękuję za info :-) Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2014 00:41

ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 05.07.2014 12:42

Janusz Bajcer
wielkie dzięki - w czwartek wyruszam do Rabac - z tego spisu w razie czego mam autoryzowany serwis Skody w Koźljak. Rzut beretem. Do tej pory wiedziałem tylko i Rijece, a to daleko.

Dzięki i pozdrawiam :papa:
spkpb
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) spkpb » 10.07.2014 12:28

Właśnie odebrałem samochód od mechanika w Breli. Wymiana regulatora napięcia w alternatorze, w starym pokazał wszystko co było nie tak, koszt 500 kun ~ 300 zł. Dla będących w potrzebie w okolicach Makarskiej (oby tych było jak najmniej) mechanik w miejscowości Brela obok Kanoby "Galinac" przy trasie "8".
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary na mechaników samochodowych w Cro - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone