Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary na mechaników samochodowych w Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edekxp
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekxp » 06.08.2012 08:13

Powiedz mi tylko jak ja mam to na mapie zaznaczyć :)
na jakiej ulicy ten szpital jest?

Szpital jest na ul.Stjepana Ivicevica 2, trzeba wejść w uliczkę szpitala i na samym końcu jest warsztat (brak tablicy)
Użytkownik usunięty
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2012 08:30

edekxp napisał(a):
Powiedz mi tylko jak ja mam to na mapie zaznaczyć :)
na jakiej ulicy ten szpital jest?

Szpital jest na ul.Stjepana Ivicevica 2, trzeba wejść w uliczkę szpitala i na samym końcu jest warsztat (brak tablicy)


sprawdź proszę, czy dobrze miejsce zaznaczyłem, i szkoda, że telefonu nie mamy.
szumu
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) szumu » 09.08.2012 11:33

Jeśli chodzi o Omis to miejscowi polecają jako solidny serwis Renault 'mototest cagalij', żółta tablica informacyjna zaraz za budowanym mostem w kierunku Makarskiej.

Ja miałem przyjemność skorzystać z usług innego mechanika mieszczącego się przed tym serwisem, zaraz przy drodze po lewej stronie. Nie potwierdzam następującego:

darek1 napisał(a):Mnie się wydaje, że Chorwaccy mechanicy zdierają ile mogą. Dodatkowo strugają głupa i nie rozumią co się do nich mówi. Życzę im aby im się spierdolił samochód tak żeby nie można go było naprawić.


Za wymianę części zapłaciłem 50kn, a część mechanik wytłumaczył mi gdzie w Omisu mam sobie sam kupić, w jeden dzień sprowadzili mi oryginał. Chyba warto polecić ten warsztat.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2012 11:53

daj adres i telefon, proszę :)
szumu
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) szumu » 09.08.2012 19:12

MOTOTEST ČAGALJ
Adres: OMIŠ, Vrisovci 11
Telefon: 21756817

Do tego mechanika u którego byłem nie mam namiarów, ale wyjeżdżając z Omisia nie sposób przeoczyć bo jest tuż przy drodze.
edekxp
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2011
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekxp » 10.08.2012 10:17

arturac napisał(a):
edekxp napisał(a):
Powiedz mi tylko jak ja mam to na mapie zaznaczyć :)
na jakiej ulicy ten szpital jest?

Szpital jest na ul.Stjepana Ivicevica 2, trzeba wejść w uliczkę szpitala i na samym końcu jest warsztat (brak tablicy)


sprawdź proszę, czy dobrze miejsce zaznaczyłem, i szkoda, że telefonu nie mamy.


Trochę miejsce nie tu ale bardzo blisko.Tej uliczki nawet nie ma na mapie.
Uliczka jest równoległa do S.Ivicevica właściwie to można powiedzieć że to plac dla karetek pogotowia przy szpitalu - tylko trzeba iść prosto do końca.
Miejsce to jakby za napisem "LJEKARNA SPLITSKO...."

nr.telefonu nie brałem.
Aha gość skasował 150kun za oryginalne szczotki Bosch + lutowanie.U nas cały szczotkotrzymacz około 50zł, ale tam się inaczej patrzy na usterki, wiadomo daleko do kraju.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 17.08.2012 15:38

Interseal napisał(a):AUTO ČOVIĆ d.o.o.
TUČEPI, Blato 24
Telefon: 021/623500


Telefon: 0038521623500
Przez dwa dni (przedwczoraj i wczoraj)nieosiągalny.
Nikt nie odbierał telefonu,włączał się fax :? :evil:
Jednak kontakt na telefon komórkowy byłby lepszy :idea:
Użytkownik usunięty
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2012 19:49

kleeberg napisał(a):
Interseal napisał(a):AUTO ČOVIĆ d.o.o.
TUČEPI, Blato 24
Telefon: 021/623500


Telefon: 0038521623500
Przez dwa dni (przedwczoraj i wczoraj)nieosiągalny.
Nikt nie odbierał telefonu,włączał się fax :? :evil:
Jednak kontakt na telefon komórkowy byłby lepszy :idea:



taki znalazłem w necie, spróbuj
098/286686
http://m.zagrebinfo.net/m-zg-en/split/s ... ovic_d_o_o

jak będzie dobry, znaczy się dodzwonisz, to dopiszemy do mapy:)
pozdrav
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 17.08.2012 20:34

arturac napisał(a):
taki znalazłem w necie, spróbuj
098/286686
http://m.zagrebinfo.net/m-zg-en/split/s ... ovic_d_o_o

jak będzie dobry, znaczy się dodzwonisz, to dopiszemy do mapy:)
pozdrav


Dzisiaj jest już "po sprawie".
Skończyło się na servisie w Splicie :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.08.2012 19:32

szmydu
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmydu » 26.08.2012 12:59

Mechanik na wyspie KRK, miejscowość Malinska-tel. +385996832484

Za 200 euro wymienił mi skrzynię biegów ( Ford Focus 1.8 TDDI), z dnia na dzień. Skrzynię jednak ściągałem z Polski gdyż koszt naprawy auta z zamawianą przez nich skrzynią wyniósłby 2000 euro! Wygląda więc na to, że nie bawią się w używane części tylko do razu proponują nowe od producenta. Dodam, że za dobrą, używaną skrzynię z Polski zapłaciłem 200 zł :) Spokojnie można się dogadać po angielsku, włosku czy niemiecku.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2012 19:09

szmydu napisał(a):Mechanik na wyspie KRK, miejscowość Malinska-tel. +385996832484

Za 200 euro wymienił mi skrzynię biegów ( Ford Focus 1.8 TDDI), z dnia na dzień. Skrzynię jednak ściągałem z Polski gdyż koszt naprawy auta z zamawianą przez nich skrzynią wyniósłby 2000 euro! Wygląda więc na to, że nie bawią się w używane części tylko do razu proponują nowe od producenta. Dodam, że za dobrą, używaną skrzynię z Polski zapłaciłem 200 zł :) Spokojnie można się dogadać po angielsku, włosku czy niemiecku.


większość klientów, których robił pewnie używanej nie dałoby włożyć do swojego pięknego auta:)
dopisałem, jakbyś był w stanie podać ulicę, albo może stronę www posiada, dane byłyby pełniejsze.
pozdrawiam
szmydu
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmydu » 26.08.2012 20:09

pełniejsze dane, prosto z wizytówki :)
Auto Servis- Vucna Sluzba "BROZIC"
Sv. Vid Miholjice 109
Malinska, KRK

Skoro po wymianie skrzyni dojechałem bez problemu do Polski to śmiało mogę go polecić wszystkim pechowcom z KRKu :) Posiada też kilka swoich lawet- koszt transportu w obrębie wyspy to 50 euro z paragonem, i trochę mniej gdy chcemy bez :) Koszt naprawy bez paragonu także ulegnie zmniejszeniu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2012 20:42

super, dzięki, już dopisuje :)

i lokalizację lekko zmieniłem, możesz sprawdzić czy ok? bo moje googlemapy tego adresu nie googlają :(
szmydu
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmydu » 26.08.2012 21:06

wszystko ok, przeklej tylko autko z lewej strony względem żółtej drogi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary na mechaników samochodowych w Cro - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone