Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary na mechaników samochodowych w Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2012 12:18

Rysio napisał(a):Powiedzmy że polecanie mechanika który pokleił kółko od wózka jest trochę ... :wink:

niech da ten namiar to zobaczymy co to za artysta jest ;)
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 29.07.2012 00:31

Powiedzmy że polecanie mechanika który pokleił kółko od wózka jest trochę ...


Nie to, żebym chciał podpadać moderatorowi :wink: ale proponuję doczytać - mi się podoba, że facet wykonał naprawę taniej niż robią to jego koledzy po fachu w Polsce. Z tego wnioskuję per analogiam, że być może inne, poważniejsze naprawy też robi bez zdzierania z ludzi ostatniej kuny.

Zresztą, sądząc po liczbie klientów - Chorwatów, facet pewnie jest dobry. Przede mną kończył wulkanizację dla jednego klienta, kolejnemu wyważył komplet kół, a jak mi robił kółko, to następny klient przyjechał i czekał.

Orientacyjny namiar wrzucam do wskazanego wyżej wątku.
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 29.07.2012 00:39

Solidny i niedrogi wulkanizator:

Brodarica, po prawej stronie (jadąc z Primostenu do Sibenika) Jadranskiej Magistrali.

Nie zapisałem sobie nazwy, adresu ani telefonu, ale taki namiar powinien wystarczyć. Zakład wygląda niepozornie, łatwo przeoczyć, ale od strony Primostenu jest tablica informująca o tym wulkanizatorze. Trzeba zwolnić i czujnie obserwować prawą stronę drogi :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2012 00:43

PabloX napisał(a):
Powiedzmy że polecanie mechanika który pokleił kółko od wózka jest trochę ...


Nie to, żebym chciał podpadać moderatorowi :wink: ale proponuję doczytać - mi się podoba, że facet wykonał naprawę taniej niż robią to jego koledzy po fachu w Polsce. Z tego wnioskuję per analogiam, że być może inne, poważniejsze naprawy też robi bez zdzierania z ludzi ostatniej kuny.

Zresztą, sądząc po liczbie klientów - Chorwatów, facet pewnie jest dobry. Przede mną kończył wulkanizację dla jednego klienta, kolejnemu wyważył komplet kół, a jak mi robił kółko, to następny klient przyjechał i czekał.

Orientacyjny namiar wrzucam do wskazanego wyżej wątku.


Nie to żebym chciał podpadać moderatorowi, ale pozwolę sobie odpowiedzieć za Rysia.
W linku, który Ci podesłałem z założenia mają być sprawdzeni mechanicy samochodowi, co to zrobili i jeszcze na lody zostało. Zrobili, rozrząd, łożysko, hamulce itp. czyli średnio skomplikowane prace. Ty opisałeś swój przypadek i na podstawie tego opisu można wywnioskować, że trafiłeś do wulkanizatora. Jak wiadomo, czasem z samej wulkanizacji ciężko wyżyć, większość ma usługi dodatkowe i właśnie po to by sprawdzić zakres tych usług poprosiłem Cię o podanie dokładnego namiaru w celu namierzenia w necie i sprawdzenia oferty. Jeśli ten zakład świadczy usługi dodatkowe to może warto będzie go dopisać. Jeśli nie to dopiszę go z notką-wulkanizator:) i też będzie git:)

dotrwałeś, to gratuluję;)
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1726
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 29.07.2012 01:17

Nie to żebym chciał podpadać moderatorowi, ale pozwolę sobie odpowiedzieć za Rysia.
W linku, który Ci podesłałem z założenia mają być sprawdzeni mechanicy samochodowi, co to zrobili i jeszcze na lody zostało. Zrobili, rozrząd, łożysko, hamulce itp. czyli średnio skomplikowane prace. Ty opisałeś swój przypadek i na podstawie tego opisu można wywnioskować, że trafiłeś do wulkanizatora. Jak wiadomo, czasem z samej wulkanizacji ciężko wyżyć, większość ma usługi dodatkowe i właśnie po to by sprawdzić zakres tych usług poprosiłem Cię o podanie dokładnego namiaru w celu namierzenia w necie i sprawdzenia oferty. Jeśli ten zakład świadczy usługi dodatkowe to może warto będzie go dopisać. Jeśli nie to dopiszę go z notką-wulkanizator:) i też będzie git:)

dotrwałeś, to gratuluję


Spox. Z tego, co widziałem, to ten facet robi tylko w tematach oponiarskich. Ale byłem tam tylko z godzinę i nie przyszło mi do głowy, żeby poprosić go o dossier biznesu, cv i listy polecające :wink: może robi coś jeszcze, ale za cholerę tego nie wiem. Wpisz go jako wulkanizatora, też będzie ok :D BTW ma koło domu ogród z winoroślą, to pewnie robi też wino i rakiję... szkoda, że nie poczęstował :wink:
Skooter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 28.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skooter » 31.07.2012 11:58

Mechanik nazywa się Luka Bulata ul. Razinska 40 Brodarica
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2012 12:24

Skooter napisał(a):Mechanik nazywa się Luka Bulata ul. Razinska 40 Brodarica


to już dopisałem do mapki na początku wątku, czekamy na nr telefonu od koleżanki (blondynki)
8) :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.07.2012 15:54

Mnie się wydaje, że Chorwaccy mechanicy zdierają ile mogą. Dodatkowo strugają głupa i nie rozumią co się do nich mówi. Życzę im aby im się spierdolił samochód tak żeby nie można go było naprawić.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7943
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 31.07.2012 16:26

arturac napisał(a):
Skooter napisał(a):Mechanik nazywa się Luka Bulata ul. Razinska 40 Brodarica


to już dopisałem do mapki na początku wątku, czekamy na nr telefonu od koleżanki (blondynki)
8) :lol:


Ale zależy Ci na telefonie do mechanika, czy do koleżanki (blondynki)? ;) :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2012 16:40

dids76 napisał(a):
arturac napisał(a):
Skooter napisał(a):Mechanik nazywa się Luka Bulata ul. Razinska 40 Brodarica


to już dopisałem do mapki na początku wątku, czekamy na nr telefonu od koleżanki (blondynki)
8) :lol:


Ale zależy Ci na telefonie do mechanika, czy do koleżanki (blondynki)? ;) :)


jak już zmyła z siebie smary to może być do obojga :wink:
lila64
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.08.2012
zdzierają

Nieprzeczytany postnapisał(a) lila64 » 01.08.2012 10:53

darek1 napisał(a):Mnie się wydaje, że Chorwaccy mechanicy zdzierają ile mogą. Dodatkowo strugają głupa i nie rozumią co się do nich mówi. Życzę im aby im się spierdolił samochód tak żeby nie można go było naprawić.


I to jest chyba prawda. Przy wyjeździe z wczasów w piątek tuż za Pulą siadł nam Mondeo. Z serwisu dowiedzieliśmy się, że zrobią dopiero na poniedziałek. Ale trafił się mechanik, który dorabia popołudniami we własnym warsztacie. Zaholowano(50 euro za 10km) nam auto do wsi Ventura. Kierowca lawety, mówiący nieźle po polsku powiedział, że wie co to za czujnik i naprawa będzie niewiele kosztowała Mechanik (warsztat porządnie wyposażony, na podwórku sporo popsutych"cudzoziemców") "pożyczył z pracy komputer, zdiagnozował, pojechał gdzieś po część i dopiero wtedy zażyczył sobie 240euro. Nie było dyskusji! Przy okazji stłukł lampę w innym aucie, które przeparkowywał. W Polsce czujnik położenia wałka rozrządu kosztuje 95zł.
edekxp
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekxp » 03.08.2012 09:06

W Makarskiej obok szpitala ( nie pamiętam ulicy) jest elektryk samochodowy.Pomógł mi bo skończyły się szczotki w rozruszniku.
Naprawia też alternatory itp.
Jeżeli ktoś bedzie szukał to trzeba wjechać do szpitala i ulicą do końca, mały warsztacik.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.08.2012 09:43

edekxp napisał(a):W Makarskiej obok szpitala ( nie pamiętam ulicy) jest elektryk samochodowy.Pomógł mi bo skończyły się szczotki w rozruszniku.
Naprawia też alternatory itp.
Jeżeli ktoś bedzie szukał to trzeba wjechać do szpitala i ulicą do końca, mały warsztacik.

Powiedz mi tylko jak ja mam to na mapie zaznaczyć :)
na jakiej ulicy ten szpital jest?
slawekknepsi
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekknepsi » 05.08.2012 20:06

W miejscowosci Pakośtane mieszkałem przez 10 dni u mechanika "złota raczka", naprawiał dziennie jakies popsute auto, od obcokrajowców nie brał opłat za naprawe" z informacji jakie uzyskałem od niego to przyżekł sobie to podczas wojny na bałkanach",adresu nie pamietam a telefon gdzieś się zapodział,na imię ma Mlaszo żona imię Jasna,dom patrząc od strony morza na port w lewo jakies 300m,drugi rząd
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2012 21:57

slawekknepsi napisał(a):W miejscowosci Pakośtane mieszkałem przez 10 dni u mechanika "złota raczka", naprawiał dziennie jakies popsute auto, od obcokrajowców nie brał opłat za naprawe" z informacji jakie uzyskałem od niego to przyżekł sobie to podczas wojny na bałkanach",adresu nie pamietam a telefon gdzieś się zapodział,na imię ma Mlaszo żona imię Jasna,dom patrząc od strony morza na port w lewo jakies 300m,drugi rząd


obawiam się, że z takim namiarem nie dokleję do mapy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary na mechaników samochodowych w Cro - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone