Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najlepsze Konoby w Cro :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 17.07.2017 16:03

CroAna napisał(a):Witajcie, witajcie,
W Zadarze ktoś poleci jaką przyzwoitą konobę?
:lol:


W Zadarze mogę polecić pizzerię Teta Feta i ogromne pizze Jumbo - 60Kn lub Mega Jumbo - 80/90Kn. Dodatków nie szczędzą.
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 17.07.2017 19:31

A może ktoś polecić coś fajnego w Dubrovniku, Stare Miasto odpada :)
raw26
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) raw26 » 18.07.2017 10:13

Pytanie do przebywających w okolicach Primosten. Byliście w Saricevi Dvori koło Primosten oraz którą Konobę w Primosten polecacie, jeżeli ktoś ma zdjęcia menu lub potraw mile widziane. Wątek już pył ruszany dawno temu, brakuje aktualnych informacji. Za miesiąc będę w Primosten :)
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 513
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 26.07.2017 07:57

wątek poniekąd związany z konobami, czy gdzieś w okolicach Makarskiej można zjeść dobrego odojaka?
Jadę z ludźmi, którzy będą pierwszy raz w Chorwacji i chciałbym ich zabrać do dobrego lokalu z tym przysmakiem.
Maciekssss
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciekssss » 26.07.2017 08:23

Szybenik
Bufet Simun
REWELACJA
tanio i duże porcje ,na stolik czekaliśmy 25 minut...a byliśmy koło 15
4 porcje ,2 kawy,1 litr wody 195 KN
nie daliśmy rady zjeść wszystkiego,wszystko świeże i pyszne i dużo...sporo miejscowych tam jada :)
Pasticada i kalmary grilowane -niebo w gębie:-)
Artureez
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artureez » 26.07.2017 15:31

Jakie restauracje polecacie w makarskiej ? :D
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.07.2017 15:57

Maciekssss napisał(a):Szybenik
Bufet Simun
REWELACJA
tanio i duże porcje ,na stolik czekaliśmy 25 minut...a byliśmy koło 15
4 porcje ,2 kawy,1 litr wody 195 KN
nie daliśmy rady zjeść wszystkiego,wszystko świeże i pyszne i dużo...sporo miejscowych tam jada :)
Pasticada i kalmary grilowane -niebo w gębie:-)


Zapisane do odwiedzenia,a jeszcze trzy tygodnie temu przechodziłem obok wracając z targu na parking :evil:
Siulek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siulek » 27.07.2017 11:25

Pod koniec sierpnia będę w Razanju. Polecicie jakieś fajne knajpki w Primosten, Rogoznicy i Trogirze aby spróbować miejscowych specjałów?
Artur.G
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur.G » 13.08.2017 19:49

Polecam Jazz bar, Bratuš.

Najlepszy krem z krewetek jaki jadłem,niesamowite bruszczetty ,ryby bajka.Przystawki są tanie, ale za resztę trzeba sporo zapłacić.Byliśmy tam 2 razy.Pierwszy raz bez rezerwacji.Wycieczka z Makarskiej na piechotkę wzdłuż plaży.Specjalnie tylko żeby spróbować kremu z krewetek i bruszczett.A drugi raz już z rezerwacją telefoniczną,autkiem na kolację(zostało nam trochę kun i postanowiliśmy zaszaleć).Na pewno tam wrócimy,może uda się zdobyć przepis na krem i bruszczetty :D
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 15.08.2017 21:09

raw26 napisał(a):Pytanie do przebywających w okolicach Primosten. Byliście w Saricevi Dvori koło Primosten oraz którą Konobę w Primosten polecacie, jeżeli ktoś ma zdjęcia menu lub potraw mile widziane. Wątek już pył ruszany dawno temu, brakuje aktualnych informacji. Za miesiąc będę w Primosten :)


byliśmy w Śarićevi dvori w 2015 roku - ogólnie nam się gospodarstwo podobało, zwierzęta, wrażenie wspaniałe, spacer wzdłuż ścieżek pomiędzy oliwnymi dzrewami. Super akcesoria używane do produkcji domowych wyrobów itd. Jednak rozczarowaliśmy się czasem oczekiwania na -Mieszane mięso"pod peke" -klejąc się do nieumytych stołów, i spoglądając na wypalcowane szklanki odechciało nam się pić i jeść zarazem!.Danie, które nam podano wyglądało inaczej niż się spodziewaliśmy, dostaliśmy ziemniaki i nieco kości prawie bez mięsa zatopione w tłuszczu. i jeszcze doliczony chleb do rachunku, którego nie zamawialiśmy. Może akurat tak trafiliśmy. Nie wiem.
Polecam za to w Primośten konobę NANA Ul. Grgura Ninskog 3. Wspaniała rodzinna atmosfera, świeże jedzenie, znakomita obsługa. Ceny jak wszędzie. Zamówiliśmy panna cottę, okazało się, iż jest za ciepło i nie stężała jeszcze. Przeproszono nas iż tej pozycji z menu nie mogą nam podać. Zaproponowano nam semifreddo i jak się okazało na rachunku nie zapłaciliśmy za nie!
W tym roku wybierzemy się do miejsca polecanego nam przez pana sprzedającego oliwę na wzgórzu . Jurlinovi dvori wPrimošten Burnji. Bardzo polecał lecz brakło nam poprzednio czasu aby tam pojechać. :D
Pattt
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pattt » 21.08.2017 22:05

Dobra vecer :)

Mniej więcej w połowie września wybieram się ze swoją lubą na wyspę Krk, a dokładniej do Baśki, w związku z czym chciałbym zaczerpnąć informacji nt. najlepszych konob z jakimi spotkaliście się właśnie na Kyrk. Temat przeglądnąłem, zapamiętałem pizzerię Kantun w mieście Krk, ale może polecicie jeszcze coś ekstra?

Pozdrav!
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 22.08.2017 09:11

Ja zaś ze szczerym sercem mogę polecić w Seged Vrjanica:
Villa Samac - super mięso i dobre owoce morza
Villa Meditereanea - super owoce morza i dobre mięso
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 10808
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.08.2017 13:06

Pattt napisał(a):Dobra vecer :)

Mniej więcej w połowie września wybieram się ze swoją lubą na wyspę Krk, a dokładniej do Baśki, w związku z czym chciałbym zaczerpnąć informacji nt. najlepszych konob z jakimi spotkaliście się właśnie na Kyrk. Temat przeglądnąłem, zapamiętałem pizzerię Kantun w mieście Krk, ale może polecicie jeszcze coś ekstra?

Pozdrav!

polecam się cofnąć:
post1853314.html#p1853314
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 23.08.2017 14:53

MeggiW napisał(a):Poszukuję dla mojego dziecięcia dobrej pizzerii w Orebicu lub w pobliżu. Ale chodzi mi o prawdziwą pizzę na cienkim cieście (nie taką w kawałkach). Czy ktoś coś może polecić? A także konobę z owocami morza. Post ma dużo starych wpisów. Zależy mi na tych aktualnych z bieżącego roku ew. ubiegłego sezonu.
:papa:


Teraz już wiem! Dobrą pizzę polecam zjeść w La Casa. W pekarach pizza kupowana na kawałki niestety kompletnie nam nie smakowała (takie wyrośnięte gnioty), co jest nieco dziwne, bo z lat ubiegłych zajadaliśmy się taką właśnie kawałkową, na cienkim cieście, z dobrymi dodatkami ale niestety nie w Orebiću.
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 23.08.2017 22:53

[quote="MeggiW"]Poszukuję dla mojego dziecięcia dobrej pizzerii w Orebicu lub w pobliżu. Ale chodzi mi o prawdziwą pizzę na cienkim cieście (nie taką w kawałkach). Czy ktoś coś może polecić? A także konobę z owocami morza. Post ma dużo starych wpisów. Zależy mi na tych aktualnych z bieżącego roku ew. ubiegłego sezonu.
:papa:[/quote
Dotarliśmy do konoby Panorama w Orebicu . Mieliśmy dwa nieudane podejścia, brak miejsc. Zamówiliśmy sobie stolik i "hobotnice ispod peke". Powiem tylko tyle, niebo w gębie. Pycha. Do tego białe wino plus przepiękne widoki na Korcule. Nie chciało nam się wychodzić stamtąd. Na pewno wrócimy tam w przyszłym roku. Polecamy ☺️ :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Najlepsze Konoby w Cro :) - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone