Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najlepsze Konoby w Cro :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.07.2017 20:41

Zacheusz napisał(a):
Malowa napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
Malowa napisał(a):To mi się przyda - za tydzień jadę na Krk :)


To jak już dotrzesz też do Krku na Krku, zajrzyj też do Veja's - z zewnątrz tylko drogo wygląda :)
Ja już nie mogę się doczekać ich wiśniówki, którą częstowali gości, jeszcze tylko tydzień :)


zapisuję - wielkie dzięki!


Kurcze mnie się nie udało. No to mam już pierwszy punkt w kolejnym roku.


Malowa i Zacheusz to zajrzyjcie na stronę wcześniej... polecam
Malowa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 654
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 07.07.2017 21:20

te kiero napisał(a):dołożyłem na zachętę zdjęcia i dojazd, może komuś sie przyda i ślinka pocieknie, polecam


ślinka pociekła, dopisuję do listy:)
dzięki
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.07.2017 21:40

te kiero napisał(a):Malowa i Zacheusz to zajrzyjcie na stronę wcześniej... polecam


Zwłaszcza, że Nono z zewnątrz "nie wygląda" na takie świetne miejsce :)
Za Dvori Svetog Jurja dziękuję, będzie okazja spróbować coś innego :)
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 07.07.2017 21:49

dobre konoby na uboczu w Dubrowniku czy ktos moze cos polecic.Chodzi o wszystkie oprocz tej przy murach starego miasta
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 11.07.2017 13:40

Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić "Buffet Simun" w Szybeniku. Niewielki lokal położony w centrum przy ruchliwej ulicy, na pozór niezachęcający do odwiedzin ale zapewniam że warto. Wszysto smaczne. Bardzo duże porcje (musieliśmy prosić o opakowanie na wynos) w bardzo przystępnych cenach.

Drugi lokal jaki polecam to Pizzeria"Paulonija" w Skradinie. Po wizycie w Parku Krka warto tam wdepnąć na pyszną pizzę lub inne dania.
Starsza pani która obsługuje gości (chyba właścicielka) stwarza bardzo miłą, rodzinną atmosferę. Ceny też są OK.

Pozdrawiam.;)
antena78
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) antena78 » 12.07.2017 14:16

Witam
Możecie polecić konoby w Splicie . Potrawy regionalne .
aniapz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 21.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniapz » 12.07.2017 18:18

Witam, właśnie jestem w Rogoźnicy i usiłuję znaleźć konobę "U Toniego". Szukałam na wyspie za groblą, ale nie mogę znaleźć. Najpierw jest budka z akcesoriami do plywania, dalej lody, a za nimi skwerek z akwarium. Dalej ciąg restauracji, ale żadna nie nazywa się Toni. Może jej już nie ma, albo ja krzywo patrzę. Pomóżcie proszę.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 13.07.2017 07:31

Żebym nie wiem jak szukał to konoba Toni wyskakuje mi w Primostenie a nie Rogoznicy.
aniapz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 21.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniapz » 13.07.2017 09:28

Czytałam o tej knajpie na forum i moim zdaniem chodziło o Rogoznicę. Forumowicze pisali, że kiedyś była to konoba "U Luki", a teraz nazywa się "U Toniego". Tylko nie potrafię jej namierzyć :(
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 13.07.2017 15:37

Szczerze polecam Konobę "U Ribara" w Bibinje. Oceny z TripAdvisor mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.07.2017 15:33

Witajcie, witajcie,
W Zadarze ktoś poleci jaką przyzwoitą konobę?
:lol:
raw26
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) raw26 » 17.07.2017 09:28

Knajpa w Rogoźnicy dawna nazwa u Luki znajduje się zaraz za mostem po lewej stronie pierwszy budynek.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.07.2017 10:13

[quote="CroAna"]Witajcie, witajcie,
W Zadarze ktoś poleci jaką przyzwoitą konobę?
:lol:[/quote
Przegrzeb Tripadvisor
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 17.07.2017 14:14

CroAna napisał(a):Witajcie, witajcie,
W Zadarze ktoś poleci jaką przyzwoitą konobę?
:lol:


W zeszłym roku nocowaliśmy w Villa Dalmatia na Put Dikla https://www.google.pl/maps/place/Villa+ ... 15.2193146

Jedliśmy pyszne muszle w Restorant Roko troche dalej od apartamentu https://www.google.pl/maps/place/Restor ... 15.2192885

W centrum miasta maja pyszną jagnięcinę ale nie pamiętam :idea: nazwy konoby, :hut:
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 17.07.2017 14:43

Poszukuję dla mojego dziecięcia dobrej pizzerii w Orebicu lub w pobliżu. Ale chodzi mi o prawdziwą pizzę na cienkim cieście (nie taką w kawałkach). Czy ktoś coś może polecić? A także konobę z owocami morza. Post ma dużo starych wpisów. Zależy mi na tych aktualnych z bieżącego roku ew. ubiegłego sezonu.
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Najlepsze Konoby w Cro :) - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone