Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Muzyka chorwacka

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 17.01.2005 16:47

VC.. ale Karma jest świetna!!!! :lol: i tak bardzo nie dręczy moich uszu :wink: - lubię też muzyczkę dance a tym języku jest dużo bardziej oryginalna :D fakt że zdecydowanie bardziej wolę piękne i tkliwe pieśni ale Karmę traktuję jako przerywnik :P - cieszę się że znalazłam tam plytkę Vagabundo bo mi jej brakowało - a buszowanie dopiero zaczynam :lol: - wolno idzie troszkę tam ściąganie ale jestem cierpliwa <odrobinkę>
a słuchałeś Karmy "Hajdemo u planine" albo "Amore mio" ??POLECAM!!!buahahahahahahaaaa :lool: a za tą stronkę flaszka Ci się należy :lol:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 18.01.2005 08:29

co to za wątek to MLOPC ?? :oops: :D jakoś nie mogę czegoś takiego znaleźć :?
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 18.01.2005 08:42

drusilla napisał(a):co to za wątek to MLOPC ?? :oops: :D jakoś nie mogę czegoś takiego znaleźć :?


Początek wątku MLOPC 2004

Pozdrawiam
Józek
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 18.01.2005 08:48

no tak :oops: do głowy mi nie przyszło szukać w postach - uparcie łaziłam po croplanet :lol:
dzięki!!!! :D
pozdr
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 18.01.2005 12:22

Croplanet rzeczywiście jest fantastyczna. Rejestracja trwa błyskawicznie, tyle, co klikanie. A jest tam PRAWIE :wink: wszystko. W każdym razie baaaardzo dużo. Ekstra!

Hvala lijepa! :D :D :D
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 18.01.2005 12:45

czyli druga flaszka dla VC ?? :lol: :D
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 18.01.2005 12:51

Jolanta Michno napisał(a):Croplanet rzeczywiście jest fantastyczna. Rejestracja trwa błyskawicznie, tyle, co klikanie. A jest tam PRAWIE :wink: wszystko. W każdym razie baaaardzo dużo. Ekstra!

Hvala lijepa! :D :D :D


Mała wskazówka dla ściągających chorwacką muzę... Ja także zasysam z croplanet, używam przy tym programiku do ściągania FlashGet. Ma on kilka zalet: jest po polsku, ma przyjazny i intuicyjny interfejs i, co najważniesze ma coś, co się zowie eksplorator serwera. Jak to działa? Otóż kiedy już dokopiemy się do konkretnej stronki z szukaną muzyką kopiujemy ten link (adres), a w uruchomionym Flashget klikamy na ikonkę Eksplorator serwera (czwarta od końca, Eksplorator otworzy się w nowym oknie) i wklejamy tenże adres potwierdzając Enter. Po chwili wyświetlą się wszystkie pliki pod tym adresem. Teraz wystraczy zaznaczyć (podświetlić myszą trzymając jednocześnie klawisz CTRL) interesujące nas pliki i nacisnąć u góry ikonę (w oknie Eksploratora). Ściąga zaznaczone pozycje (druga od lewej). W ten sposób hurtowo ściągamy całą płytę bez żmudnego klikania na poszczególne utwory.
programik można ściągnąć z:
http://www.amazesoft.com/download.htm
http://www.tucows.com/preview/193988.html

W razie problemów służę pomocą. I przyjemnego "ssania" :lol:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 18.01.2005 23:12

Ściągaj ,słuchaj i poznawaj..... byś nigdy więcej nie dręczyła uszu imieniem KARMA :)))))))))[/quote]

heheheh VC... poznałam właśnie zespół lepszy o niebo od Karmy :D - Colonię i jestem absolutnie zachwycona :D , zdecydowanie croplanet jest the best :mrgreen:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 18.01.2005 23:14

A ja zasysam eDonkey...i własnie niedawno (piątek) ściągnąłem cała dyskografię Crvena Jabuka...w sumie 13 płyt z lat 1986-2001...nawet okładki dołozyli :))))....fajna muza....

Pozdrav
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.01.2005 05:56

to ten zespół od "I ona mala barka" ??? :?:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 19.01.2005 08:19

piosenki o takim tytule u nich...nie widzialem...ale moze sie nieznam???

lubisz Colonie....ja nie przepadam ale mam cos co moze ci si spodoba

Koncert z 2002 roku z Szybenika...64 minuty...

oraz cos takiego pod nazwa ...the best of Colonia (ktos sobie to pozbieral) 94 kawalki w sumie 390 mb...muzy w formacie mp3

chcesz??..to pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrav
Bruno
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.01.2005 08:41

Colonię właśnie pozbierałam z croplanet- 4 płytki są :P :P :mrgreen:
a ta piosenka "2 i 2 i ona mala barka" jest na płytce "8 hrvatski radijski festival 2004" na yucafe.com , < tak mi się wydaje że to ten zespół >jest tam też paręnaście innych niezłych kawałków i to nie w rytmie dance :lol: - 2 płytki z tego festivalu
Jeśli chodzi o koncerty -raczej ich unikam - zdecydowanie wolę nagrania studyjne - nie lubię jak ludziska wrzeszczą hehehe :roll: :lol:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 19.01.2005 09:02

tak ale ten koncert to video...a nie mp3...takze...popatrzec mozna :)
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.01.2005 09:18

:mrgreen: a to całkiem inna sprawa :D oglądać koncerty uwielbiam 8) - to koncert tylko Colonii ??? Czy są też spokojniejsze klimaty ???
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 19.01.2005 09:27

Tak te 64 minuty to caly koncert Coloni
ze spokojniejszych mam Mirka Skoro (2xvcd)
i thompsona..(2xvcd) lub (1xDivx)

Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Muzyka chorwacka - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone