*justa* napisał(a):Gdyby jeszcze dziś Niemcy przegrali z Portugalią...... Oj, dobrze by było
Nooo MUSI tak być !
.png)
.png)
rich72 napisał(a):jak z tej strony patrzeć to najmniej aktorstwa niemcy wnieślii co z tego jak wtopili z żabolami
.png)
.png)
.png)
drusilla napisał(a):Jestem baaaardzo ciekawa co takiego Materacyk powiedział ZidanowiCiekawe czy kiedykolwiek to zostanie podane do wiadomości
Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.
