Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 20.11.2006 21:37

arekwroc napisał(a):Nie rozmumiem po co ta prowokacja?

To nie jest prowokacja.
Po prostu jako organizator konkursu próbuję wyjaśnić, czy nie doszło do zagrywki niezgodnej z regulaminem tego konkursu. Z jednej strony podajesz swoją wersję wydarzeń, ale z drugiej strony ja dzielę się swoimi wątpliwościami, np słowami Twojej dziewczyny (w profilu: student) świadczącymi, że niby Cię nie zna czy też faktem, że zdjęcia Twoje i djarq zostały wysłane z różnych kont internetowych, ale z tego samego komputera.

PozdraV
J.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.11.2006 21:45

arekwroc napisał(a):Czy na każdym forum dj_arq ma kojarzyć sie z Ania?
Skąd masz pewność ze nie piszemy razem z jednego konta?

Bo nie piszecie z jednego konta. 8)
I uważam ,że w tym wypadku powinna być dyskwalifikacja. :D
Acha.
Jest jeszcze drugi przypadek.Trudniejszy. :wink:
Pisałem o nim powyżej. :D
Fotocroafera całą gębą. :wink: :D
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 20.11.2006 21:53

Spokojnie!
Proponuję, zrobić dwie rzeczy:
1. Ponieważ widzę, że Arek i Ania są na forum, to prośba do Ani - napisz, proszę COKOLWIEK w tym wątku - będziemy mieli pewność, że Ania i Arek to dwie różne osoby.
2. Myślę, że wszyscy jesteśmy dżentelmenami i wystarczy, że Arek da słowo, że nie jest autorem wszystkich czterech fotek a my w spokoju wyłączymy komputery i jutro nie będziemy pamiętać o tym małym zgrzycie, OK?...

PozdraV
J.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.11.2006 21:58

Jacunio napisał(a):Spokojnie!
Proponuję, zrobić dwie rzeczy:
1. Ponieważ widzę, że Arek i Ania są na forum, to prośba do Ani - napisz, proszę COKOLWIEK w tym wątku - będziemy mieli pewność, że Ania i Arek to dwie różne osoby.
2. Myślę, że wszyscy jesteśmy dżentelmenami i wystarczy, że Arek da słowo, że nie jest autorem wszystkich czterech fotek a my w spokoju wyłączymy komputery i jutro nie będziemy pamiętać o tym małym zgrzycie, OK?...

PozdraV
J.


Nie.Ja mówię nie.
Nie popieram cfaniactwa.
Wyślij mu bagażnik i przewodnik poza konkursem.Jako nagrodę nie fair play. :wink:
djarq
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) djarq » 20.11.2006 22:01

No dobrze troszke sie tutaj nam porobiło.Spróbuje chociaż cześciowo rozwiać wątpliwości.Jak Arek wspomniał nie często pisze na tym forum.Jacunio jeśli chodzi o mój post do Arka to wybacz,ale wtedy nie wytrzymałam.Chciałam skłonić go, aby jednak przyznał sie przed sobą i innymi osobami,że robi bardzo dobre zdjęcia.Co do konkursu,to wybaczcie,ale nie sądziłam że jeśli zdjęcia są robione przez dwie różne osoby to nie mogą byc wystawione....
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.11.2006 22:03

czy kolega darson? :wink: też się wypowie? :wink:

http://www.plfoto.com/13252/autor.html
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.11.2006 22:05

djarq napisał(a):No dobrze troszke sie tutaj nam porobiło.Spróbuje chociaż cześciowo rozwiać wątpliwości.Jak Arek wspomniał nie często pisze na tym forum.Jacunio jeśli chodzi o mój post do Arka to wybacz,ale wtedy nie wytrzymałam.Chciałam skłonić go, aby jednak przyznał sie przed sobą i innymi osobami,że robi bardzo dobre zdjęcia.Co do konkursu,to wybaczcie,ale nie sądziłam że jeśli zdjęcia są robione przez dwie różne osoby to nie mogą byc wystawione....


kiedyś dżentelmeni brali pistolet i....... :wink: no ewentualnie popełniali sepuku :D
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 20.11.2006 22:09

Jacunio napisał(a):Spokojnie!
Proponuję, zrobić dwie rzeczy:
1. Ponieważ widzę, że Arek i Ania są na forum, to prośba do Ani - napisz, proszę COKOLWIEK w tym wątku - będziemy mieli pewność, że Ania i Arek to dwie różne osoby.
2. Myślę, że wszyscy jesteśmy dżentelmenami i wystarczy, że Arek da słowo, że nie jest autorem wszystkich czterech fotek a my w spokoju wyłączymy komputery i jutro nie będziemy pamiętać o tym małym zgrzycie, OK?...

PozdraV
J.

OK - w tej chwili już wierzę, że Ania i Arek to dwie różne osoby.
Pozostaje kwestia autorstwa zdjęć. Arku?... Moja propozycja jest aktualna.

PozdraV
J.
djarq
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) djarq » 20.11.2006 22:17

Oj chyba mamy troszkę za dużo czasu :wink:AndrzejJ. przykro mi,że wciąż sądzisz że mamy tu do czynienia z teorią spiskową...Cóż pozostaje mi potwierdzić, że jestem autorką zdjęć wystawionych w konkursie.
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 20.11.2006 22:18

Nie jestem autorem wszystkich czterech fotek.
Potwierdzam że zdjecia wystawione na moim koncie są mojego autorstwa.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.11.2006 22:27

djarq napisał(a):Oj chyba mamy troszkę za dużo czasu :wink:AndrzejJ. przykro mi,że wciąż sądzisz że mamy tu do czynienia z teorią spiskową...Cóż pozostaje mi potwierdzić, że jestem autorką zdjęć wystawionych w konkursie.


Aktualnie honor to towar deficytowy.
Także nie gadam z wami. :wink:
Już samo to ,ze jesteście teraz cały czas razem zalogowani świadczy o czymś. :wink:
Ja wam żadnej nagrody nie przyznaję. :wink: Dyskwalifikacja za cfaniactwo.
Ale dziś taka moda jak widać ,że trzeba tłumaczyć ,że ja Arek z Wrocławia to Ania z Wrocławia.E tam szajs i tyle.
Co do teorii spiskowej :wink: to trzeba popatrzeć w wyniki :D
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 20.11.2006 22:47

arekwroc napisał(a):Nie jestem autorem wszystkich czterech fotek.
Potwierdzam że zdjecia wystawione na moim koncie są mojego autorstwa.

Nie chcę się czepiać, ale to nie jest to o co chodzi - czy jesteś więc autorem trzech fotek?...
Po prostu daj słowo, że tylko dwa zdjęcia z biorących udział w konkursie są Twoje a pozostałe nie.
SŁOWO!

PozdraV
J.
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 20.11.2006 22:57

Jacunio daję słowo ze dwa zdjęcia z biorących udział na konkursie są mojego autorstwa, pozostałe nie :!:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 20.11.2006 22:59

Sprawę uważam za wyjaśnioną.

PozdraV
J.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.11.2006 23:09

arekwroc napisał(a):Jacunio daję słowo ze dwa zdjęcia z biorących udział na konkursie są mojego autorstwa, pozostałe nie :!:


i w tym momencie pierdolnęło i zatrzęsło kulą ziemską :wink: :D
i potem była już tylko Sodoma i Gomora :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone