Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 19.11.2006 16:04

Trudno jest wybrać 5 zdjęć tych najlepszych. Mnie najbardziej urzekły : "Jadran w płomieniach" i "Armagedon"

Dlaczego?

Zdjęcia trochę inne ,super klimat , taki trochę mroczny,
Armagedon, ma klimat "jak przed burzą ", jakby naprawdę zaraz miał nastąpić koniec świata....djarq i darson gratulacje, super talent !

Ważny jest też dla mnie tytuł zdjęcia, bo on razem z przekazem wizualnym tworzy całość i działa na wyobraźnię.
A potem podobało mi bardzo wiele zdjęć tak samo i wybór był raczej przypadkowy. :)

Fotografia to nowe hobby i chyba zaczyna mnie to coraz bardziej kręcić.

Pozdrav dla wszystkich
Japona

I NADAL MI SIĘ PODOBAJĄ
Ostatnio edytowano 21.11.2006 22:15 przez Japona, łącznie edytowano 1 raz
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 19.11.2006 16:16

moj faworyt na 5 miejscu. szkoda bo wg mnie to zdjecie calkowiecie oddaje klimat Cro. swoje wyniki wole przemilczec :P

ps. urbandi mala prosba do Ciebie. moglbys mi wyslac na maila swoje konkursowe zdjecie pt. Plaża Kuca - Hvar. chcialem sobie walnac je na tapete ale jest w ciut za malej rozdzielczosci.
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 19.11.2006 16:31

Wow :) Jestem głęboko poruszony. Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moje zdjęcie. Gratulacje dla Jacunia za kolejne przeprowadzenie konkursu. Gratulacje dla wszystkich autorów zdjęć. Swoje zdjęcie robiłem jeszcze starym aparatem, teraz wyposażony w lustrzankę, obiektywy, filtry czekam na kolejny wyjazd. Strzeżcie się !
Arekwroc, Twoje zdjęcia podobają mi się bardziej niż moje :)
Z tym klimatem, to może rzecz w tym, że Zavratnica jest na Kwarnerze i rzeczywiście jest tam trochę inaczej niż w Dalmacji.

To niesamowite, że robisz sobie zdjęcia, a one komuś się podobają :)
Pozdrowienia
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 19.11.2006 16:38

MariuszLo napisał(a): czekam na kolejny wyjazd. Strzeżcie się !


to Ty się strzeż !
i arekwroc niech też się strzeże :D
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 19.11.2006 17:16

Gratulacje dla zwycięzców!!! Piękne zdjęcia !!!
Moi faworyci w czołówce - bardzo mnie to cieszy.

A teraz kalendarzyki - zamawiam 1 sztukę ;-)))) :lol:
Pozdrowienia
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 19.11.2006 17:18

JESTEM W SZOKU !!! 5 te miejsce!!!!!! HURRA !!!!)))
Dzięki wszystkim którzy zauważyli i zagłosowali na moje fotki 013, 014 a
szczególnie Rich-owi siedemdziesiątdrugiemu


Urbandi urzekła mnie twoja 14 i w najbliższe wakacje będę chciała wybrać się Twoim śladem. Gratuluję :D

Przytoczę sobie tutaj słowa Arka wroc z ktorymi również sie zgadzam
Zdecydowanie bardziej wolę fotki w stylu "Plaża Kuca - Hvar" albo "Lazurowa zatoka" na których klimat CRO jest świetnie oddany.........

Nie mniej jednak gratulacje dla zwycięzcy.
pozdrawiam
madzia1981
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 19.11.2006 18:09

Ha..mimo trudności w wyborze z powodu rewelacyjnych zdjęć muszę powiedzieć ,że wyniki nie są dla mnie zaskakujące, bo moi faworyci są w czolówce.Absolutną rewelacją byl dla mnie "Armagedon".Gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich uczestników konkursu ,a dla Jacunia wielkie dzięki za perfekcję w organizacji-ale z tego to on jest już znany.
Pozdrav.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.11.2006 18:12

1.Chciałem podziękować za miejsce 117 ( a mogło być 103) oraz miejsce 82( a mogło być 77). :wink:
2.Japona też mi się podoba.
3.Myślę ,że w XX konkursie w roku 2023 zajmę pierwsze miejsce. :twisted:
4.Gratulacje dla zwycięzów.
5.Gratulacje dla Jacunia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2006 19:24

Podziękowania dla Jacunia za przeprowadzenie konkursu.
Gratulacje dla zwycięzców, moje trzy typy w pierwszej piątce.
Ostatnio edytowano 19.11.2006 20:13 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 19.11.2006 20:08

Dziękuję za podziękowania!
A do laureatów rozesłałem już maile w sprawie nagród. Sprawdźcie więc pocztę!

PozdraV
J.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.11.2006 20:47

Gdybym miał dać przyczynek do dyskusji nad zdjęciami Chorwacja 2006. :wink:
Dla mnie zdjęcia duetu djarg i darsona ,to nie Chorwacja. To Lazurowe Wybrzeże czy Bibione ewentualnie Bali czy Bałtyk. :wink:
Jaki element chorwacki w nich jest ?
Są to zdjęcia ogólnoświatowe, pogodowe i chmurowe,oraz okazyjne typu wieczór francuski w ,,Sant Trope'' gdzie wtyka się pochodnie w morze.
pozdrav :wink:
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 19.11.2006 21:25

skoro chcesz podyskutować :wink:

Dla mnie te zdjęcia są po prostu świetne, takie obrazki jak pochodnie wbite przy wodzie widziałam co wieczór...właśnie w Chorwacji.
Siedziałam sobie na kamykach , sączyłam drinka, przede mną były pochodnie, nade mną było rozgwieżdżone niebo i tylko co jakiś czas jakiś gwiazda spadała, więc nie mów, że to nie jest Chorwacja.
Na dodatek zdjęcie jest świetnie zrobione .

Armagedon - morze, łódki i piękne niebo - to też nie Chorwacja? :D
I także pełen profesjonalizm.

Fakt, że zdjęcia są zrobione artystycznie i są obrobione zapewne, ale czy to nie zwiększa ich walorów artystycznych?

Widziałam na które zdjęcia głosowałeś...rozumiem, że bardziej wolisz zdjęcia dokumentalne niż artystyczne, ale żeby mówić , że tamte to nie Chorwacja to chyba przesada?
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.11.2006 21:55

[quote="Japona"]skoro chcesz podyskutować :wink:
i są obrobione zapewne, ale czy to nie zwiększa ich walorów artystycznych?

quote]
jeśli są obrobione to w takich amatorskich konkursach zanika autentyzm Chorwacji i autentyzm konkursu ,bo coż nam konkurować z zawodowymi artystami :wink:
urbandi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 28.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbandi » 19.11.2006 22:01

ps. urbandi mala prosba do Ciebie. moglbys mi wyslac na maila swoje konkursowe zdjecie pt. Plaża Kuca - Hvar. chcialem sobie walnac je na tapete ale jest w ciut za malej rozdzielczosci.[/quote]

Urbandi urzekła mnie twoja 14 i w najbliższe wakacje będę chciała wybrać się Twoim śladem. Gratuluję


Fokstrocie: wyślij mi swoje namiary na adres :
urbandi2(małpa)poczta.onet.pl - zdjęcie oczywiście prześlę :-)

Madziu 1981 : zdjęcie 14 -"Plaża Kuca"- do tego miejsca trudno dotrzeć...ale warto, bo jest super! Rzadko kto tam dociera. Znajduje się na Hvarze, za miejscowością Zavala. Jak się ta miejscowość skończy ( i droga asfaltowa) trzeba jechać drogą szutrową z 5 km wzdłuż wybrzeża następnie około kilometra dojść pieszo. Ale opłaca się , nie spotkaliśmy tam " żywego ducha". Nazwę temu miejscu nadaliśmy od ruin gospodarstwa rybackiego położonego przy plaży.
Trafiliśmy w to miejsce zupełnie przypadkiem -szukając jaskini :D
W ogóle dla szukających odludnych intymnych plaż -polecam HVAR
Pozdr.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 19.11.2006 22:37

Dzięki wszystkim którzy zauważyli i zagłosowali na moje fotki 013, 014 a
szczególnie Rich-owi siedemdziesiątdrugiemu icon_smile.gif


Urbandi ależ nie ma za co - po prostu lubię pogodne zdjęcia a Twoje takie były :lol: :lol: :lol:

Japona powinnaś się cieszyć bo najprawdopodobniej Twoja fota znajdzie się w kalendarzu bo moim zdaniem fota 11 Urbandiego choć na nią głosowałem nie bardzo do kalendarza się na 2007 nada, a idąc tym śladem Urbandi w przyszłym roku powinien zmienić ułożenie ciał i wykombinować 2008 żeby na okładkę było
:lol: :lol: :lol:

poza tym gratulacja dla wszystkich nagrodzonych i nienagrodzonych głosami , zwycięzców i zwycięzców drugoplanowych (bo przegranych tu moim zdaniem nie ma), Jacunia - naszego etatowego już prowadzącego :wink:

Ps. Zamawiam kalendarz szt.2
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone