Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002
"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 18.11.2006 21:14

Hejka!

Zgodnie z obietnicą zapraszam do komentowania fotek w tegorocznym konkursie!
Przede wszystkim czekam na obszerną wypowiedź Leszka! :wink: :lol:

PozdraV
J.
Ostatnio edytowano 17.05.2007 14:41 przez Jacunio, łącznie edytowano 1 raz
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 18.11.2006 21:27

gratuluję zwyciężcy !
i w ogóle wszystkim, którzy są w czołówce

cóż za emocje, cóż za emocje
moi faworyci w pierwszej piątce

ja na najgorszym...13 miejscu...co za pech !
za rok strzeżcie się :wink:

pozdrav
Japona
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 18.11.2006 21:34

Gratuluje zwycięzcy :) Mój faworyt drugi :)

PS Dziekuje ślicznie wszystkim głosującym na moje zdjęcia 102 (Trogir) i 101 (Plitvice); 24 i 32 miejsce (w sumie 37 punktów) uważam za całkiem niezły wynik jak na pierwszy raz :) Choć czuje pewien niedosyt :wink: :wink: :wink: Pozdrawiam wszystkich szczególnie tych z ostatnich miejsc.
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 18.11.2006 22:10

Witam wszystkich zainteresowanych zmaganiami konkursowymi.
Gratulacje dla "kalendarzowej" czołówki, a zwłaszcza dla MariuszLo. Cieszę się,że mogę być w tym gronie. Dziękuję za głosy oddane na moje zdjęcia. 9 i 17 miejsce to bardzo miłe zaskoczenie. :P
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.11.2006 22:38

Zdjecia ktore mi sie podobaly i tak sa w czolowce a ja przyznaje sie, ze na nie nie glosowalem ze wzgledow strategicznych - na siebie tez nie glosowalem :)

Od dzis zaczynam robic jakies ladne panoramki bo to w konkursach ma najwieksze wziecie - za pare lat jak bedziemy mieli czas aby pojechac na wakacje wynik z pewnoscia poprawie lecz 57 miejsce to i tak pierwsza polowa

Wszystkim ktorym podobalo sie nasze zdjecie koloseum w Puli i oddali na nie swoj glos dziekuje
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 19.11.2006 00:02

Gdzie można znaleźc wyniki głosowania?
urbandi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 28.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbandi » 19.11.2006 00:13

JESTEM W SZOKU !!! :roll: 5 te miejsce!!!!!! HURRA !!!!:-))))
Dzięki wszystkim którzy zauważyli i zagłosowali na moje fotki 013, 014 a
szczególnie Rich-owi siedemdziesiątdrugiemu :-)
Specjalne dzięki dla Jacunia za profesjonalnie przeprowadzony konkurs i za to ,że MU się chciało!!!
Dziękuje mamie, tacie...... :-)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 19.11.2006 00:23

kd napisał(a):Gdzie można znaleźc wyniki głosowania?

Strona z wynikami jest dostępna ze strony konkursowej, czyli:
http://www.cro-konkurs2006.prv.pl
Niemniej do samych wyników można przejść tutaj.

PozdraV + Specjalny PozdraV dla Urbandiego! :wink:
J.
stick
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stick » 19.11.2006 00:28

Gratulacje dla zwycięzców :D :D :D I dla wszystkich, którym się chciało. Z moich pięciu faworytów czterech jest w pierwszej dziesiątce :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.11.2006 09:33

Jacunio napisał(a):...Przede wszystkim czekam na obszerną wypowiedź Leszka! :wink: :lol:

PozdraV
J.


A cóż ja mogę powiedzieć :?: :?: :?: Hehehe wszystko co powiem zostanie wykorzystane przeciwko mnie :twisted:

Dobra, a tak na poważnie ...

Wszystkim należą się gratulacje, za to, że "się chciało".
Większość zdjęć to zdjęcia artystyczne. Każdy chciał uchwycić jakiś niepowtarzalny moment swojego pobytu w Chorwacji, dla każdego właśnie to, a nie inne zdjęcie, jest dla niego najcenniejsze z jakiegoś powodu. Każdy chciał w skrócie opowiedzieć co widział, przeżył.
Niepowtarzalne formy, kolory, zjawiska widziane oczami ludzi wrażliwych na piękno tego kraju zostały przedstawione na tych 123 fotografiach.

Pozostaję z szacunkiem dla wszystkich uczestników konkursu.
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 19.11.2006 11:23

Wyniki mnie zaskoczyły.............
Nie rozmumiem czym sugerowali sie głosujący na zdjecie które wygrało.
Moim zdaniem nie oddaje klimatu Chorwacji, bardziej kojarzy mi się z naszymi Tatrami i Morskim Okiem.
Zdecydowanie bardziej wolę fotki w stylu "Plaża Kuca - Hvar" albo "Lazurowa zatoka" na których klimat CRO jest świetnie oddany.........
Szkoda że zdjęcie Japony nie dostało sie do czołowej dwunastki bo bardzo mi sie podoba.........
To chyba tyle.

W każdym razie gratuluję zwycięzcy :D
Duże uznanie dla Jacunia za bardzo sprawne przeprowadzenie konkursu.
Szopisko
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szopisko » 19.11.2006 11:27

16 i 26 miejsce na 123 zdjęcia!!!! I to w debiucie 8) Dzięki wszystkim za głosy.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 19.11.2006 13:05

urbandi napisał(a):Dzięki wszystkim którzy zauważyli i zagłosowali na moje fotki 013, 014 a


13 była wdechowa - super pomysł :)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 19.11.2006 13:06

arekwroc napisał(a):Wyniki mnie zaskoczyły.............
Nie rozmumiem czym sugerowali sie głosujący na zdjecie które wygrało.
Moim zdaniem nie oddaje klimatu Chorwacji, bardziej kojarzy mi się z naszymi Tatrami i Morskim Okiem.
Zdecydowanie bardziej wolę fotki w stylu "Plaża Kuca - Hvar" albo "Lazurowa zatoka" na których klimat CRO jest świetnie oddany.........
Szkoda że zdjęcie Japony nie dostało sie do czołowej dwunastki bo bardzo mi sie podoba.........

A ja myślę, że po dwóch poprzednich konkursach fotki typu "zatoczka", "zachód słońca" i "wysepka" trochę się już opatrzyły... Dlatego głosowano troszkę inaczej.
Zdjęcie Japony mnie również bardzo się podobało i gdyby były jeszcze ze dwa głosy więcej do oddania, to na pewno bym zagłosował właśnie na nie...

PozdraV
J.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 19.11.2006 13:35

Jacunio napisał(a):
arekwroc napisał(a):Wyniki mnie zaskoczyły.............
Nie rozmumiem czym sugerowali sie głosujący na zdjecie które wygrało.
Moim zdaniem nie oddaje klimatu Chorwacji, bardziej kojarzy mi się z naszymi Tatrami i Morskim Okiem.
Zdecydowanie bardziej wolę fotki w stylu "Plaża Kuca - Hvar" albo "Lazurowa zatoka" na których klimat CRO jest świetnie oddany.........
Szkoda że zdjęcie Japony nie dostało sie do czołowej dwunastki bo bardzo mi sie podoba.........

A ja myślę, że po dwóch poprzednich konkursach fotki typu "zatoczka", "zachód słońca" i "wysepka" trochę się już opatrzyły... Dlatego głosowano troszkę inaczej.
Zdjęcie Japony mnie również bardzo się podobało i gdyby były jeszcze ze dwa głosy więcej do oddania, to na pewno bym zagłosował właśnie na nie...

PozdraV
J.


A poza tym - o gustach się nie dyskutuje :)
Podobało się widac i kropka :)
A teraz idę oglądać wyniki :)
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone