Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 05.08.2020 23:05

sito_zabrze napisał(a):
Za 80zl mam 100 GB u nas i 8,5 GB w roamingu :oczko_usmiech:

Jaka to oferta?
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.08.2020 23:19

milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 12.08.2020 00:50

Testowałem przez tydzień ofertę visiting croatia za 85 kun. Zabierając ze sobą drugi zbędny smartfon ze swojego archiwum smartfonów możemy ustawić w apartmanie super router i cieszyć się naprawdę dobrym internetem. Zazwyczaj było kilkadziesiąt Mbps / s co jest rzadkie do osiągnięcia przez obciążone wifi w apartamentach. Internet pozwala na swobodne oglądanie tv np. poprzez ncplus go czy cyfrowy polsat go. Dodatkowo oferta zapewniła mi dostęp do radia internetowego w drodze powrotnej aż do naturalnego wygaszenia w Latenye. Poza ustawieniem routera w aparacie i włożeniem karty sim do niego i połączeniem z nim jako z siecią wifi urządzeń uczestników nie trzeba nic robić aby szybki internet pojawił się w urządzeniach wszystkich uczestników wycieczki. Co do prędkości chyba w jeden dzień spadła do nieakceptowalnej podczas mojego pobytu. Nie wiem też czy "cyka" tak całą dobę bo przecież nie po to byłem w Chorwacji aby na necie siedzieć ;) Ale wieczorny meczyk, poranne wiadomości czy bajki w czasie południowej sjesty dla dziecka bez kłopotu. Polecam w razie słabego wifi. Trzeba tylko pamiętać aby wziąć dodatkowy aparat. Jakby ktoś miał kłopot z konfiguracją pisać do mnie śmiało. Podpowiem.
Ostatnio edytowano 12.08.2020 12:51 przez milosz78, łącznie edytowano 3 razy
śląski gorol
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) śląski gorol » 12.08.2020 06:52

Visiting Croatia za 85kn jakie ma limity ?
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 12.08.2020 12:47

śląski gorol napisał(a):Visiting Croatia za 85kn jakie ma limity ?

No limit :) Prędkość do chyba 70 Mbps ale w czasie mojego pobytu była w pełni wystarczająca aby pociągnąć tv na żywo. A ilość przesyłanych danych bez limitu.
arsenal24
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) arsenal24 » 13.08.2020 07:37

Witam a ja mam pytanie jak doładować na kolejny dzień bo jest tam taka opcja tylko nie mam pojęcia jak by się to miało odbyć jeśli chodzi o zapłatę za usługę.
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 13.08.2020 07:59

arsenal24 napisał(a):Witam a ja mam pytanie jak doładować na kolejny dzień bo jest tam taka opcja tylko nie mam pojęcia jak by się to miało odbyć jeśli chodzi o zapłatę za usługę.

Na dole strony doładuj online i jest tam też jakiś kod 10 kn za dzień.
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Przeczytaj jeszcze kawałek tego wątku wstecz bo ktoś pisał że trzeba uważać, żeby kasy nie ściągnęło od razu po standardowych cenach zanim zdążysz kod wysłać na dodatkowy dzień. W tym celu trzeba moim zdaniem przypilnować aby z netem nikt nie był połączony przy doładowaniu.
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 13.08.2020 10:07

arsenal24 napisał(a):Witam a ja mam pytanie jak doładować na kolejny dzień bo jest tam taka opcja tylko nie mam pojęcia jak by się to miało odbyć jeśli chodzi o zapłatę za usługę.

Doładowanie konta wykonujesz przez stronę https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia tylko musisz uważać, żeby T-Mobile potem nie okradł Cie ze środków na koncie licząc za transfer po cenach z podstawowego cennika, jak mnie się to już 2 razy zdarzyło: https://www.cro.pl/mobilny-internet-prepaid-t23380-1200.html#p2162691
W tym roku żeby nie stracić środków z konta robiliśmy w ten sposób, że niedługo przed upływem okresu ważności pakietu albo przekładaliśmy kartę SIM do telefonu z wyłączonym internetem i dopiero z niego wysyłaliśmy kod aktywujący nowy pakiet, albo w routerze wpisywaliśmy fikcyjny APN i wówczas router też nie łączył się z internetem, a można było wysłać z niego kod USSD.
Jest jeszcze możliwość doładowania konta w bankomacie, ale nie mam pojęcia czy da się tam doładować konto kwotą 10 kuna, bo nigdy z tej możliwości nie korzystałem. Gdybyś z tej możliwości skorzystał, to daj znać z jakim skutkiem.
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 13.08.2020 10:42

agulus napisał(a):Powiedz mi bo teraz już nie wiem Ostatnio było tu napisane, że jest to defacto 6 nie 7 dni. To jednak jest pełne 7?

Chyba operator sam nie może się zdecydować jak ma być.
W zeszłym roku mój pakiet był ważny przez pełne 7 dób, w tym roku pakiet skończył się o północy, kilkanaście godzin przez upływem 7-ej doby.
PanS
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.10.2020
Doładowanie konta Tele2

Nieprzeczytany postnapisał(a) PanS » 20.10.2020 11:35

Witam. Posiadam kartę chorwackiej sieci Tele2 jednak za miesiąc upływa termin ważności konta, czy jest możliwość doładowanie karty z Polski, można gdzieś kupić kod lub doładowanie przez internet?
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 21.11.2017
Re: Doładowanie konta Tele2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 20.10.2020 18:14

Może utwórz konto?
Załączniki:
Screenshot_20201020-181125_Gallery.jpg
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009
Mobilny internet

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 14.05.2021 22:08

Cześć wszystkim

Pandemia dała trochę możliwości na pracę zdalną i tą możliwość chcę przepracować...wiadomo gdzie ;) Mój problem polega na tym, że może być problem z internetem i będę zmuszony użyć internetu mobilnego...

I tu właśnie pytanie do forumowiczów. Czy ktoś zna realia chorwackich sieci komórkowych i zasięgów LTE w okolicy Biogradu\Pakostane do podjęcia pracy zdalnej? W grę wchodzą telekonferencje i w zasadzie łączenie się z firmą przez VPN.

Może ktoś już coś takiego przerabiał i ma jakieś wskazówki?


Jeśli wątek nie jest w odpowiednim dziale, będę wdzięczny Moderatorom za przeniesienie...
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Mobilny internet

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 14.05.2021 22:16

A dlaczego mobilny? Praktycznie każdy apartament ma teraz wifi, trzeba tylko wcześniej zapytać jak z szybkością. Ostatnio mieliśmy internet po światłowodzie, miejsce przy samej wodzie, więc sygnał dochodził też do leżaków ;) Dodatkowo po drugiej stronie zatoki był przekaźnik więc LTE chodziło jak żyleta.
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009
Re: Mobilny internet

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 14.05.2021 22:18

Jadę do zaprzyjaźnionej rodzinki, która raczej nie potrzebuje internetu, więc ma jaki ma...może być problem i wolę obadać możliwości :) Może ktoś przerabiał.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Mobilny internet

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.05.2021 22:35

kapitan_statku napisał(a):Jeśli wątek nie jest w odpowiednim dziale, będę wdzięczny Moderatorom za przeniesienie...

Posty przeniesione do istniejącego wątku.
Nowy całkowicie zbędny.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 82
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone