Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 05.08.2020 23:05

sito_zabrze napisał(a):
Za 80zl mam 100 GB u nas i 8,5 GB w roamingu :oczko_usmiech:

Jaka to oferta?
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.08.2020 23:19

milosz78
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 12.08.2020 00:50

Testowałem przez tydzień ofertę visiting croatia za 85 kun. Zabierając ze sobą drugi zbędny smartfon ze swojego archiwum smartfonów możemy ustawić w apartmanie super router i cieszyć się naprawdę dobrym internetem. Zazwyczaj było kilkadziesiąt Mbps / s co jest rzadkie do osiągnięcia przez obciążone wifi w apartamentach. Internet pozwala na swobodne oglądanie tv np. poprzez ncplus go czy cyfrowy polsat go. Dodatkowo oferta zapewniła mi dostęp do radia internetowego w drodze powrotnej aż do naturalnego wygaszenia w Latenye. Poza ustawieniem routera w aparacie i włożeniem karty sim do niego i połączeniem z nim jako z siecią wifi urządzeń uczestników nie trzeba nic robić aby szybki internet pojawił się w urządzeniach wszystkich uczestników wycieczki. Co do prędkości chyba w jeden dzień spadła do nieakceptowalnej podczas mojego pobytu. Nie wiem też czy "cyka" tak całą dobę bo przecież nie po to byłem w Chorwacji aby na necie siedzieć ;) Ale wieczorny meczyk, poranne wiadomości czy bajki w czasie południowej sjesty dla dziecka bez kłopotu. Polecam w razie słabego wifi. Trzeba tylko pamiętać aby wziąć dodatkowy aparat. Jakby ktoś miał kłopot z konfiguracją pisać do mnie śmiało. Podpowiem.
Ostatnio edytowano 12.08.2020 12:51 przez milosz78, łącznie edytowano 3 razy
śląski gorol
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) śląski gorol » 12.08.2020 06:52

Visiting Croatia za 85kn jakie ma limity ?
milosz78
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 12.08.2020 12:47

śląski gorol napisał(a):Visiting Croatia za 85kn jakie ma limity ?

No limit :) Prędkość do chyba 70 Mbps ale w czasie mojego pobytu była w pełni wystarczająca aby pociągnąć tv na żywo. A ilość przesyłanych danych bez limitu.
arsenal24
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) arsenal24 » 13.08.2020 07:37

Witam a ja mam pytanie jak doładować na kolejny dzień bo jest tam taka opcja tylko nie mam pojęcia jak by się to miało odbyć jeśli chodzi o zapłatę za usługę.
milosz78
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 13.08.2020 07:59

arsenal24 napisał(a):Witam a ja mam pytanie jak doładować na kolejny dzień bo jest tam taka opcja tylko nie mam pojęcia jak by się to miało odbyć jeśli chodzi o zapłatę za usługę.

Na dole strony doładuj online i jest tam też jakiś kod 10 kn za dzień.
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Przeczytaj jeszcze kawałek tego wątku wstecz bo ktoś pisał że trzeba uważać, żeby kasy nie ściągnęło od razu po standardowych cenach zanim zdążysz kod wysłać na dodatkowy dzień. W tym celu trzeba moim zdaniem przypilnować aby z netem nikt nie był połączony przy doładowaniu.
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 13.08.2020 10:07

arsenal24 napisał(a):Witam a ja mam pytanie jak doładować na kolejny dzień bo jest tam taka opcja tylko nie mam pojęcia jak by się to miało odbyć jeśli chodzi o zapłatę za usługę.

Doładowanie konta wykonujesz przez stronę https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia tylko musisz uważać, żeby T-Mobile potem nie okradł Cie ze środków na koncie licząc za transfer po cenach z podstawowego cennika, jak mnie się to już 2 razy zdarzyło: https://www.cro.pl/mobilny-internet-prepaid-t23380-1200.html#p2162691
W tym roku żeby nie stracić środków z konta robiliśmy w ten sposób, że niedługo przed upływem okresu ważności pakietu albo przekładaliśmy kartę SIM do telefonu z wyłączonym internetem i dopiero z niego wysyłaliśmy kod aktywujący nowy pakiet, albo w routerze wpisywaliśmy fikcyjny APN i wówczas router też nie łączył się z internetem, a można było wysłać z niego kod USSD.
Jest jeszcze możliwość doładowania konta w bankomacie, ale nie mam pojęcia czy da się tam doładować konto kwotą 10 kuna, bo nigdy z tej możliwości nie korzystałem. Gdybyś z tej możliwości skorzystał, to daj znać z jakim skutkiem.
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 13.08.2020 10:42

agulus napisał(a):Powiedz mi bo teraz już nie wiem Ostatnio było tu napisane, że jest to defacto 6 nie 7 dni. To jednak jest pełne 7?

Chyba operator sam nie może się zdecydować jak ma być.
W zeszłym roku mój pakiet był ważny przez pełne 7 dób, w tym roku pakiet skończył się o północy, kilkanaście godzin przez upływem 7-ej doby.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Mobilny internet prepaid - strona 82
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019