Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Jak doładować t mobile chorwackie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 23.07.2020 17:39

Domini7 napisał(a):Witam. Jestem w Chorwacji. Posiadam SIM t mobile visiting croatia. Internet się skończył. Chce doładować poprzez ich stronę internetową. Ale tam trzeba wpisać wiele różnych swoich danych oraz chorwacki PESEL ( pisanie na pałę nie przechodzi) ktoś zna sposób jak to doładować ? Teraz jestem na zadupiu i nie mogę stacjonarnie doładować.

A jak aktywowałeś kartę?
michalb
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalb » 28.07.2020 10:35

Chris_M napisał(a):
michalb napisał(a):Wrzuciłem kartę do routera i pół pola namiotowego ma neta bez limitu.

Mam nadzieję ze to była tylko żartobliwa przenośnia z tą "połową pola namiotowego", bo jeśli operator dojdzie do wniosku, że klienci faktycznie tak robią, to zablokuje działanie karty w routerach i wtedy będzie wielki płacz.
Kupiłem 2 karty więc po 7 dniach zamienię. Kupiłem na autostradzie na stacji INA.

Nie trzeba kupować drugiej karty (choć niewątpliwie jest to najprostsze rozwiązanie), wystarczy doładować konto kwotą 80 kuna i wtedy ten 7-dniowy pakiet nielimitowanego transferu automatycznie sam się przedłuży.
Jeśli ktoś chce przedłużyć pakiet tylko o kilka dni, to wtedy wyjściem są 1-dniowe pakiety też nielimitowanego transferu, w cenie 10 kuna.


Spokojnie. "Pół pola " to przenośnia. Jechaliśmy silną 9-cio osobową ekipą i o nią mi chodziło.
Btw, wątpię żeby T-Mobile zawracał sobie głowę takimi działaniami. No chyba że sprzedaż zacznie spadać. Ale w tym roku wszystkim spadło w HR.
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 05.08.2020 13:57

Odkopałem ten temat klnąc na przeciążone wifi w apartamencie i poszukując rozwiązać. Czy ta karta to faktyczny no limit? Mam na myśli np. oglądanie tv (ncplus go) . Czy założą mi lejek po 3 dniach jak w Polsce? Zaraz ruszam na stację zakupić to cudo.
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 05.08.2020 14:14

milosz78 napisał(a):Odkopałem ten temat klnąc na przeciążone wifi w apartamencie i poszukując rozwiązać. Czy ta karta to faktyczny no limit? Mam na myśli np. oglądanie tv (ncplus go) . Czy założą mi lejek po 3 dniach jak w Polsce? Zaraz ruszam na stację zakupić to cudo.

W dobie XXI wieku nie masz parę GB w abonamencie komórkowym ?
U nas są cztery telefony i na trzech jest po 5GB w roamingu a na jednym 10GB. Czy to nie wystarczy? Śmiało wystarczy..
michalb
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalb » 05.08.2020 14:32

milosz78 napisał(a):Odkopałem ten temat klnąc na przeciążone wifi w apartamencie i poszukując rozwiązać. Czy ta karta to faktyczny no limit? Mam na myśli np. oglądanie tv (ncplus go) . Czy założą mi lejek po 3 dniach jak w Polsce? Zaraz ruszam na stację zakupić to cudo.

Spoko. Nie ma lejka. Bez limitu. Transfer przez całe 7 dni szedł w przedziale 40-70 mb/s.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 05.08.2020 14:40

yanek37 napisał(a):
milosz78 napisał(a):Odkopałem ten temat klnąc na przeciążone wifi w apartamencie i poszukując rozwiązać. Czy ta karta to faktyczny no limit? Mam na myśli np. oglądanie tv (ncplus go) . Czy założą mi lejek po 3 dniach jak w Polsce? Zaraz ruszam na stację zakupić to cudo.

W dobie XXI wieku nie masz parę GB w abonamencie komórkowym ?
U nas są cztery telefony i na trzech jest po 5GB w roamingu a na jednym 10GB. Czy to nie wystarczy? Śmiało wystarczy..

Jeśli ktoś chce codziennie oglądać tv i filmy na Netflix, to te 10 GB może być za mało. Podejrzewam jednak, że żadna lokalna karta sim również nie oferuje nielimitowanego internetu, zwłaszcza bez podpisania długoterminowej umowy.
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 05.08.2020 14:51

michalb napisał(a):Spoko. Nie ma lejka. Bez limitu. Transfer przez całe 7 dni szedł w przedziale 40-70 mb/s.

Dzięki. Już zakupione i wygląda, że jest to bardzo fajna opcja.
yanek37 napisał(a):W dobie XXI wieku nie masz parę GB w abonamencie komórkowym ?
U nas są cztery telefony i na trzech jest po 5 GB w roamingu a na jednym 10 GB. Czy to nie wystarczy? Śmiało wystarczy..

Skąd tyle złośliwości ? 1. Nie każdy ma roaming darmowy w abonamencie, a tym bardziej w czterech telefonach. 2. Na przykładowe obejrzenie ulubionego meczu czy porannych wiadomości w polskiej TV pakiecik może nie wystarczyć. 3. Każdy ma inne potrzeby dotyczące transferu danych jednemu wystarczy 5 GB innemu nie wystarczy 100 GB. Oferta jest fajna i nie widzę powodu żeby z niej nie korzystać. Pozdr.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.08.2020 15:25

A czy ktoś się orientuje ile dostanę GB w roamingu jak wezmę internet na kartę u któregoś z naszych operatorów ? Np w tmobile i doładuje konto kwotą powiedzmy 50zl
KarolWitek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolWitek » 05.08.2020 15:42

sito_zabrze napisał(a):A czy ktoś się orientuje ile dostanę GB w roamingu jak wezmę internet na kartę u któregoś z naszych operatorów ? Np w tmobile i doładuje konto kwotą powiedzmy 50zl


Nie potrzebujesz kupować w Polsce. Z tego co się orientowałem to pakiet 3gb w T-mobile kosztuje 50zl..
Na stacji (INA) bądź w punktach T-mobile na Chorwacji mozna kupić kartę sim z internetem bez limitu na 7dni za 85KN.
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 05.08.2020 18:56

Chris_M napisał(a):Nie trzeba kupować drugiej karty (choć niewątpliwie jest to najprostsze rozwiązanie), wystarczy doładować konto kwotą 80 kuna i wtedy ten 7-dniowy pakiet nielimitowanego transferu automatycznie sam się przedłuży.
Jeśli ktoś chce przedłużyć pakiet tylko o kilka dni, to wtedy wyjściem są 1-dniowe pakiety też nielimitowanego transferu, w cenie 10 kuna.

Jakkolwiek oferta tygodniowego internetu za 85 kuna jest bardzo atrakcyjna, to jednak chciałem ostrzec przed "uczciwością operatora w stylu T-Mobile".
Swój pakiet "7 days of FLAT mobile internet" aktywowałem w sobotę 25 lipca ok. godz. 17-tej i liczyłem na to, ze pakiet będzie aktywny co najmniej do tej samej godziny w następną sobotę, tj. 1 sierpnia, lub może nawet do końca dnia, jak to jest często w polskim Orange.
Niestety, w sobotę 1 sierpnia okazało się, że pakiet już został wyłączony o północy z piątku na sobotę, a zaraz po tym środki pozostające na koncie w przeciągu sekund zostały zużyte po standardowych cenach za transmisję danych.
Ponieważ potrzebowaliśmy internetu jeszcze na 4 dni, doładowaliśmy konto kwotą 40 kuna żeby zakupić 4 jednodniowe pakiety po 10 kuna.
Okazało się jednak, że nie da się aktywować 4 jednodniowych pakietów na raz, tylko trzeba codziennie aktywować następny pakiet, ale dopiero po upływie ważności poprzedniego.
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdy nie fakt, że już w chwilę po upływie ważności aktywnego pakietu nasze konto zostaje ze wszystkich posiadanych środków wyczyszczone do zera przez transmisję po cenach standardowych, gdyż o ile nie wyłączy się dostępu do internetu, to smartfon przez cały czas, bez naszej woli oraz wiedzy dokonuje transmisji.
Wyjściem z sytuacji byłoby codzienne doładowywanie konta po 10 kuna gdyby nie to, że minimalna kwota doładowania wynosi 30 kuna i po aktywowaniu pierwszego dziennego pakietu, pozostałe 20 kuna są w zasadzie przeznaczone na stratę, o ile nie podejmie się specjalnych działań aby tego uniknąć.
Właśnie z tego powodu takie postępowanie operatora nazwałem "uczciwością w stylu T-Mobile".
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2020 20:30

sito_zabrze napisał(a):A czy ktoś się orientuje ile dostanę GB w roamingu jak wezmę internet na kartę u któregoś z naszych operatorów ? Np w tmobile i doładuje konto kwotą powiedzmy 50zl


Synowi przed wyjazdem przeniosłem z a2mobile do Orange flex. 25 zł, ok. 2.5 GB w roamingu. W Polsce też oczywiście później będzie korzystać. Kryteria były takie: tani no limit z Internetem i pakietem roamingowym w UE.
Prawdziwy Polak
zbanowany
Posty: 113
Dołączył(a): 01.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prawdziwy Polak » 05.08.2020 21:05

pascalek napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):A czy ktoś się orientuje ile dostanę GB w roamingu jak wezmę internet na kartę u któregoś z naszych operatorów ? Np w tmobile i doładuje konto kwotą powiedzmy 50zl


Synowi przed wyjazdem przeniosłem z a2mobile do Orange flex. 25 zł, ok. 2.5 GB w roamingu. W Polsce też oczywiście później będzie korzystać. Kryteria były takie: tani no limit z Internetem i pakietem roamingowym w UE.


Potwierdzam, flex jest ok.
Za 25 PLN bez umowy 15 GB w Polsce, 2.5.w roamingu. Teraz dodatkowo do końca sierpnia dodatkowo w klubie flex 5 GB na Polskę i 5 GB na roaming. Zmieniłem abonament firmowy Orange za 15 PLN w.marcu na Orange flex i jestem zadowolony. Bo w abonamencie łoili dużo za internet. A teraz a teraz bez umów itd.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.08.2020 22:17

KarolWitek napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):A czy ktoś się orientuje ile dostanę GB w roamingu jak wezmę internet na kartę u któregoś z naszych operatorów ? Np w tmobile i doładuje konto kwotą powiedzmy 50zl


Nie potrzebujesz kupować w Polsce. Z tego co się orientowałem to pakiet 3gb w T-mobile kosztuje 50zl..
Na stacji (INA) bądź w punktach T-mobile na Chorwacji mozna kupić kartę sim z internetem bez limitu na 7dni za 85KN.
https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia


Ale ja chce taki kupiony u nas i u nas działający
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.08.2020 22:21

pascalek napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):A czy ktoś się orientuje ile dostanę GB w roamingu jak wezmę internet na kartę u któregoś z naszych operatorów ? Np w tmobile i doładuje konto kwotą powiedzmy 50zl


Synowi przed wyjazdem przeniosłem z a2mobile do Orange flex. 25 zł, ok. 2.5 GB w roamingu. W Polsce też oczywiście później będzie korzystać. Kryteria były takie: tani no limit z Internetem i pakietem roamingowym w UE.


I to jest jakaś pomoc :wink:

Za 80zl mam 100 GB u nas i 8,5 GB w roamingu :oczko_usmiech:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 05.08.2020 22:32

Natkaa96 napisał(a):Cześć, możecie powiedzieć co powinnam wpisać zeby przedłużyć tą ofertę o ten 1 dzień?? Jakiś kod czy jak ?

https://croatia.pl/internet-w-chorwacji/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 81
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone