Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mlini - Zupa Dubrovacka - czy ktoś był ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Mlini - Zupa Dubrovacka - czy ktoś był ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.02.2014 13:27

Cześć.
Czy ktoś był i może cokolwiek się wypowiedzieć na temat ?

Apartman Mlini
Vrelo 24
20207 Mlini
Croatia

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 27.02.2014 14:15 przez kaeres, łącznie edytowano 1 raz
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 27.02.2014 09:34

Na prawdę nikt tam nie był czy ciężko zlokalizować ?
Mogę podać bezpośredni link do strony czy to będzie uznane jako złamanie regulaminu ?

EDIT.
Macie może jeszcze namiary na jakieś apartamenty w Zatoce Dubrovnickiej ?
Ale takie które polecacie, a nie z ogłoszeń ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.02.2014 08:39

Rozumiem, że ten app. to ten z oznaczony zieloną strzałką?

Nie byłam w tym app, ale miejsce kojarzę ze spaceru. Na plażę będziesz miał spory kawałek i jeśli dobrze pamiętam to część będzie po dość stromych schodach.

Co do opinii: posta umieściłeś 42 godz. temu, to trochę mało na odpowiedź, poczekaj cierpliwie jeszcze z tydzień.

Co do polecanych miejscówek: na forum jest ich kilka, wpisz w wyszukiwarkę Mlini, Soline, i wyskoczą Ci relacje z namiarami i opiniami. Opinii o jednym z apartamentów w Mlini jest bardzo dużo, nawet jest wątek w tej kwestii. Trzeba się trochę wysilić.
orq
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) orq » 28.02.2014 08:58

Apartamentu nie znam,ale musisz się przygotować na męczący,zwłaszca powrót :) do app z plaży.
Najbliższa plaża z piaskiem na dnie i dość długo płytka, co dla niektórych jest zaletą.Niestety w sezonie zatłoczona.Choć w sumie w sezonie wszędzie jest tłoczno.
Jak dla mnie lepsze te od strony Srebreno.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 28.02.2014 11:07

Dzięki, to wszystko co chciałem wiedzieć. Ja się z wózkiem i majdanem plażowym nie będę męczył.
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 19.03.2014 17:29

A ja jeszcze biorę pod uwagę ten apartament.
Szukam osoby, która tam mieszkała lub może coś wypowiedzieć o ścieżce z tego domu do plaży. Podobno należy przejść przez teren Autokampu Kate?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.03.2014 10:36

Aaa, to tutaj mi odpisano o pokonywaniu sporego kawałka pod górkę z plaży.
W wątku o kwaterach zapytujesz i tam to również powtórzyłem.
Mniwoj
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mniwoj » 19.03.2016 11:58

Jestem zainteresowany tym apartamentem w Mlini w tym roku. Proszę o jakieś uwagi na jego temat. Z mapy trudno wywnioskować, którędy przebiega ścieżka do plaży? Trzeba się wrócić do Jadranki, czy prosto w dół od AutoKampu? Nie mam problemu z majdanem plażowym i długim spacerem. Lubię za to często zmieniać miejsce plażowania i wieczorne spacery do centrum.
Ma ktoś może porównanie z apartmanem Vlaha? Interesuje mnie zwłaszcza dojście.
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 31.03.2016 11:37

Byłem w tym apartamencie 2 lata temu.
Droga plażę przebiega przez AutoKamp (ok. 100m), później schodkami (ok. 150szt) w dół do samej plaży.
Także nie jest konieczne przechodzenie przez ulicę.
Do zalet tego domu można również z pewnością zaliczyć bezproblemowy dojazd i swobodne parkowanie.
Mniwoj
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mniwoj » 31.03.2016 12:56

Dzięki, ale już musiałem zdecydować na podstawie zdjęć i opini. U Vlaha w Erminie będzie moim zdaniem lepiej, a cena zbliżona. Rezerwacja zrobiona, zaliczka wpłacona. 6-14 sierpień.
MączeK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 15.08.2009
Zupa Dubrovacka Plat Mlini, Apartament z basenem 4 osoby

Nieprzeczytany postnapisał(a) MączeK » 04.08.2016 14:00

Witam potrzebuje sprawdzonego kontaktu na apartament z basenem w tym rejonie, ponieważ mój jest nie aktualny ( zmarł mąż właścicielki do której jeździłem od lat i już nie wynajmuje) termin wyjazdu połowa Września.
multimarcin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2006
Okolice Dubrownika

Nieprzeczytany postnapisał(a) multimarcin » 12.03.2018 08:17

Cześć

Możecie polecić nocleg dla 8 osób (4 dorosłych i 4 dzieci) w dniach 11-14 lipca 2018. Nocleg może być do 20 km od Dubrownika.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Okolice Dubrownika

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2018 10:17

multimarcin napisał(a):Cześć

Możecie polecić nocleg dla 8 osób (4 dorosłych i 4 dzieci) w dniach 11-14 lipca 2018. Nocleg może być do 20 km od Dubrownika.

Szukaj w Župie >>> upa-dubrova-ka-t31731.html
Mniwoj
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mniwoj » 12.03.2018 11:17

Erminia. Nie znajdziesz nic tańszego i nic lepszego. Naprawdę warte swojej ceny.
Polecam. Byłem w 2016 roku.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Mlini - Zupa Dubrovacka - czy ktoś był ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone