Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejscowość Zablace koło Sibenika

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuchtal
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 04.06.2011
Miejscowość Zablace koło Sibenika

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchtal » 16.06.2011 19:44

Witam!!!
Jeżeli ktoś tam bym to proszę o opis miejscowości.
Jadę do apartamentu. I mam trzy pytania - oto one :
- jaka jest plaża w samej miejscowości jadę z małą córką, tak więc zależy mi na żwirowej. Beton to wiadomo żadna przyjemność;
- czy do kompleksów basenowych w Solarisie jest jakiś bilet wstępu. Widziałem, że tam nawet są fajne plaże (na zdjęciach forowiczów);
- czy są jakieś knajpy w mieścinie z jedzeniem i jakie są orientacyjnie ceny.
kuchtal
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 04.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchtal » 19.06.2011 10:07

Tyle cromaniaków którzy zjechali cała Chorwację, a nikt nie był w tej miejscowości ??
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.06.2011 10:21

A gdzie masz ten apartament?
Jeżeli przy ulicy prowadzącej do twierdzy nad samym morzem, to w zasadzie przed każdym domem jest plaża; ruch znikomy. Brzeg mieszany; skałki, trawa, beton, drabinki zejściowe.
Gratis widoki na kanał z jednostkami różnej wielkości. Wieje prawie cały czas. Taka uroda tego miejsca.
Knajpka jest jedna koło sklepu samoobsługowego. Do tego funkcjonuje targowisko.
Z Solarisu nie korzystałem. Wchodzi się przez bramę, nie kojarzę żadnych bramek czy opasek (stan sprzed 3-4 lat).
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 19.06.2011 14:47

- Jeśli chodzi o plaże to zgadzam się z FUX'em. W każdej miejscowości są chociaż 2 rodzaje plaż. Myślę, że znajdzie się coś dla dzieci.
- Myślę, że bilet wstępu jest na pewno. W tak bardzo obleganym państwie przez turystów nie ma nic za darmo.
- Restauracji w tym kraju nie brakuje. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. A ceny patrząc na bardzo dużą ilość turystów na pewno nie są małe. Chorwacja jest trochę droższa, jeśli chodzi o żywność, ale myślę, że z torbami nie pójdziecie. :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.06.2011 15:13

Akurat ceny w większości konob są zbliżone! Nie zaobserwowałem takich rozpiętości, jak np. w RP.
kuchtal
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 04.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchtal » 19.06.2011 17:09

Dziękuje bardzo za odpowiedźi :-)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.06.2011 17:36

Jednakże Zablace to nie jest miejscówka moich marzeń...
Jedź do Pakostane... :wink:
kuchtal
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 04.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchtal » 19.06.2011 20:19

Niestety zaliczka już zapłacona, ale co to za problem podjechać kilka kilometrów.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.06.2011 20:26

kuchtal napisał(a):Niestety zaliczka już zapłacona, ale co to za problem podjechać kilka kilometrów.

A więc jedź...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.11.2016 22:45

Ciekawe czy po rozwodzie dalej będzie chciał hotel budować?
http://theluxe.pl/brad-pitt-otwiera-hotel-w-chorwacji/
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 12.11.2016 08:48

Lepiej niech Pitt nie buduje. Jestem przeciwnikiem wielkich kompleksów hotelowych. Chorwacja to nie Bułgaria. To miejsce dla zwykłych śmiertelników, a nie wyselekcjonowanych bogaczy. To w końcu dzięki nim milionerzy żyją na wysokiej stopie życiowej. Bez nich czyli bez tła- są nikim. Dla celebrytów wyspy na Oceanie Spokojnym - tam się lansować i obnosić złotą biżuterią w towarzystwie wzajemnej adoracji.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.11.2016 19:35

Ural napisał(a):Lepiej niech Pitt nie buduje. Jestem przeciwnikiem wielkich kompleksów hotelowych. Chorwacja to nie Bułgaria.

Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Miejscowość Zablace koło Sibenika
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone