Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejsca postoju z miejscami do zabawy dla dzieci-CRO,CZ,A,SL

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bob_best
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2016
Miejsca postoju z miejscami do zabawy dla dzieci-CRO,CZ,A,SL

Nieprzeczytany postnapisał(a) bob_best » 01.06.2017 12:14

Czołem.

Przejrzałem forum, ale nie widzę takiego wątku a myślę, że sporo z nas jeździ z dzieciakami do CRO.
Szukam informacji o miejscach postoju przy trasie do CRO gdzie są place zabaw. Dla mnie nie jest ważne czy jest tam stacja benzynowa byle Latorośl miała się gdzie pobawić.

Na razie udało mi się znaleźć takie dane w CRO:
hac-onc. hr / interaktivna-karta-autocesta- (usuńcie spacje z adresu bo nie mogę linków wstawiać) - wybrać z boku "ODMORIŠTA" i potem znaczek huśtających się dzieci.

Szukam info o CZ, AT, SLO.
Użytkownik usunięty
Re: Miejsca postoju z miejscami do zabawy dla dzieci-CRO,CZ,

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2017 14:28


Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Miejsca postoju z miejscami do zabawy dla dzieci-CRO,CZ,A,SL
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone