Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miasto / miejsce na 1 dzień

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014
Miasto / miejsce na 1 dzień

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 03.03.2019 17:31

Witajcie wybieram sie na Istrię pawdopdobnie Krk ale mniejsza z tym oddzielna sprawa , prosze poddajcie mi pomysł co po drodze bo plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie jechać już na miejsce . Praga odpada już byłem zresztą za duża tak jak Budapeszt . Z góry dzięki i pzdr
Ostatnio edytowano 05.03.2019 17:36 przez manitugg, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.03.2019 18:48

manitugg napisał(a): wybieram sie na Istrię pawdopdobnie Krk ale mniejsza z tym oddzielna sprawa

Że co? 8O

manitugg napisał(a): w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce . Praga odpada już byłem zresztą za duża tak jak Budapeszt . Z góry dzięki i pzdr

Wpół drogi skąd?

Domyślam się, że Wiedeń też za duży.
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 03.03.2019 20:21

Jak co?
wyjezdzam ok 24 lub później dojade spokojniutko pozwiedzam odpocznę poleżę i pojade znowu, to lepiej mi się sprawdziło w drodze w okolice makarskiej i po drodze zwiedzliśmy jeziora plitwickie a KRK jest dużo bliżej ale będe miał czas

Tak Wiedeń za duzy prędzej Bratysława Lublana czy np Siofok z odpoczynkiem nad balatonem
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 03.03.2019 21:28

Wiedeń i Bratysława do polecenia z noclegów tranzytowych w 2018.W Wiedniu parkingi płatne i drogie. podobnie jak Budapeszt. Pozostaje gdzieś się zaparkować i tylko metro lub tramwaje i autobusy. Siofok i Keszthely z 2017 też. Ljubljany nie odwiedziłem jeszcze. Połowa drogi skąd mniej więcej? Mam gdzieś linki do noclegów. Do 55E za 2+1 lub 2+0.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.03.2019 21:39

piotrekbeti napisał(a):Wiedniu parkingi płatne i drogie. podobnie jak Budapeszt.
Z tym się nie zgadzam. P+R w Wiedniu to koszt 3,6 eur/24h. Bilet na metro całodzienny i można jeździć do oporu (dzieci szkolne w wakacje free) lub tylko bilet do centrum.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.03.2019 21:43

manitugg napisał(a):Tak Wiedeń za duzy prędzej Bratysława Lublana czy np Siofok z odpoczynkiem nad balatonem
Bratysławę w trasie zwiedzałam 2 razy, w sumie na miastu potrzeb 3-4 h.
Zobacz tu: post1606735.html#p1606735 i tu: post1680018.html#p1680018
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.03.2019 22:46

Mikromir napisał(a):
manitugg napisał(a): wybieram sie na Istrię pawdopdobnie Krk ale mniejsza z tym oddzielna sprawa

Że co? 8O
manitugg napisał(a):Jak co?

No to na Istrie czy na KRK? O to :mrgreen:

manitugg napisał(a): Wyjezdzam ok 24 lub później dojade spokojniutko pozwiedzam odpocznę poleżę i pojade znowu ...

2 noce nie przespane i jeszcze zwiedzanie po drodze 8O Nie popieram :? Chwilowy odpoczynek na półtorej doby w podróży to trochę za mało i dość ryzykowne.
Skąd wyruszasz? Na KRK jest w miarę blisko. Nie lepiej wyjechać skoro świt, w pół drogi pozwiedzać i tam przenocować i rankiem spokojnie dalej w drogę?
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 04.03.2019 17:04

Dobrze Krk to nie Istria :)
dlaczego 2 ? dziwnie to liczysz mi wyszło 0.5 :)
Jestem z okolic bielska mam z górą 12 godz więc chyba będzie ta Bratysława jak pisze piekara114 lub Lublana
mam kierowce na zmianę a w ogóle to za dnia nie jeżdże szkoda mi nerwów
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.03.2019 17:35

manitugg napisał(a):dlaczego 2 ? dziwnie to liczysz mi wyszło 0.5 :)
Jestem z okolic bielska mam z górą 12 godz więc chyba będzie ta Bratysława jak pisze piekara114 lub Lublana
mam kierowce na zmianę a w ogóle to za dnia nie jeżdże szkoda mi nerwów
A bo nie zrozumiałam, myślałam że ruszasz skądś dalej i będziesz jechał pól nocy i kawałek dnia, potem zwiedzał do wieczora i na kolejną noc dojazd na miejsce :x
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.03.2019 18:22

gusia-s napisał(a):
manitugg napisał(a):dlaczego 2 ? dziwnie to liczysz mi wyszło 0.5 :)
Jestem z okolic bielska mam z górą 12 godz więc chyba będzie ta Bratysława jak pisze piekara114 lub Lublana
mam kierowce na zmianę a w ogóle to za dnia nie jeżdże szkoda mi nerwów
A bo nie zrozumiałam, myślałam że ruszasz skądś dalej i będziesz jechał pól nocy i kawałek dnia, potem zwiedzał do wieczora i na kolejną noc dojazd na miejsce :x

To dziwne, ale ja też zrozumiałam tę wypowiedź dokładnie tak jak Ty, Gosiu... :roll:
manitugg napisał(a): plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce

Coś z nami nie tak?... :roll: :mrgreen: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2019 18:49

manitugg napisał(a): plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce

I tak bez snu, nawet jak jest zmiennik za kierownicą :?:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.03.2019 19:16

Z BB masz taką samą odległość jak ja. W Bratysławie będzie w ciągu 4 h jazdy, więc jak chcesz pozwiedzać to trzeba wyjechać ok. 4/5 rano lub koło 14/15 i wieczorem pozwiedzać...
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 05.03.2019 00:40

Jezioro Nezyderskie - o atrakcjach google Ci powie, i sam sobie wybierzesz, bo dużo by tu pisać.
Naprawdę warto.
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 05.03.2019 17:28

gusia-s napisał(a):
manitugg napisał(a):dlaczego 2 ? dziwnie to liczysz mi wyszło 0.5 :)
Jestem z okolic bielska mam z górą 12 godz więc chyba będzie ta Bratysława jak pisze piekara114 lub Lublana
mam kierowce na zmianę a w ogóle to za dnia nie jeżdże szkoda mi nerwów
A bo nie zrozumiałam, myślałam że ruszasz skądś dalej i będziesz jechał pól nocy i kawałek dnia, potem zwiedzał do wieczora i na kolejną noc dojazd na miejsce :x

:) to fakt może niejasno sie wyraziłem , właściwie jak to teraz przeczytałem ponownie to macie racje pośpiech i źle myśli na klawiaturę przelałem :)zaraz spróbuje wyedytować aby miało to sens :) .
Ale do rzeczy myśle jednak o Lublanie może Trieście czyli ok 9 godz jazdy pewnie od 22/23 będziemy tam prawie na poranną kawę 5/6 godz zwiedzania i na kolację w hotelu w Cro
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 05.03.2019 17:44

Janusz Bajcer napisał(a):
manitugg napisał(a): plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce

I tak bez snu, nawet jak jest zmiennik za kierownicą :?:

Dziękuję za niezwykle pomocną opinie
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone