Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Miasto / miejsce na 1 dzień

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 03.03.2019 16:31

Witajcie wybieram sie na Istrię pawdopdobnie Krk ale mniejsza z tym oddzielna sprawa , prosze poddajcie mi pomysł co po drodze bo plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie jechać już na miejsce . Praga odpada już byłem zresztą za duża tak jak Budapeszt . Z góry dzięki i pzdr
Ostatnio edytowano 05.03.2019 16:36 przez manitugg, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.03.2019 17:48

manitugg napisał(a): wybieram sie na Istrię pawdopdobnie Krk ale mniejsza z tym oddzielna sprawa

Że co? 8O

manitugg napisał(a): w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce . Praga odpada już byłem zresztą za duża tak jak Budapeszt . Z góry dzięki i pzdr

Wpół drogi skąd?

Domyślam się, że Wiedeń też za duży.
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 03.03.2019 19:21

Jak co?
wyjezdzam ok 24 lub później dojade spokojniutko pozwiedzam odpocznę poleżę i pojade znowu, to lepiej mi się sprawdziło w drodze w okolice makarskiej i po drodze zwiedzliśmy jeziora plitwickie a KRK jest dużo bliżej ale będe miał czas

Tak Wiedeń za duzy prędzej Bratysława Lublana czy np Siofok z odpoczynkiem nad balatonem
piotrekbeti
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 03.03.2019 20:28

Wiedeń i Bratysława do polecenia z noclegów tranzytowych w 2018.W Wiedniu parkingi płatne i drogie. podobnie jak Budapeszt. Pozostaje gdzieś się zaparkować i tylko metro lub tramwaje i autobusy. Siofok i Keszthely z 2017 też. Ljubljany nie odwiedziłem jeszcze. Połowa drogi skąd mniej więcej? Mam gdzieś linki do noclegów. Do 55E za 2+1 lub 2+0.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.03.2019 20:39

piotrekbeti napisał(a):Wiedniu parkingi płatne i drogie. podobnie jak Budapeszt.
Z tym się nie zgadzam. P+R w Wiedniu to koszt 3,6 eur/24h. Bilet na metro całodzienny i można jeździć do oporu (dzieci szkolne w wakacje free) lub tylko bilet do centrum.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.03.2019 20:43

manitugg napisał(a):Tak Wiedeń za duzy prędzej Bratysława Lublana czy np Siofok z odpoczynkiem nad balatonem
Bratysławę w trasie zwiedzałam 2 razy, w sumie na miastu potrzeb 3-4 h.
Zobacz tu: post1606735.html#p1606735 i tu: post1680018.html#p1680018
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.03.2019 21:46

Mikromir napisał(a):
manitugg napisał(a): wybieram sie na Istrię pawdopdobnie Krk ale mniejsza z tym oddzielna sprawa

Że co? 8O
manitugg napisał(a):Jak co?

No to na Istrie czy na KRK? O to :mrgreen:

manitugg napisał(a): Wyjezdzam ok 24 lub później dojade spokojniutko pozwiedzam odpocznę poleżę i pojade znowu ...

2 noce nie przespane i jeszcze zwiedzanie po drodze 8O Nie popieram :? Chwilowy odpoczynek na półtorej doby w podróży to trochę za mało i dość ryzykowne.
Skąd wyruszasz? Na KRK jest w miarę blisko. Nie lepiej wyjechać skoro świt, w pół drogi pozwiedzać i tam przenocować i rankiem spokojnie dalej w drogę?
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 04.03.2019 16:04

Dobrze Krk to nie Istria :)
dlaczego 2 ? dziwnie to liczysz mi wyszło 0.5 :)
Jestem z okolic bielska mam z górą 12 godz więc chyba będzie ta Bratysława jak pisze piekara114 lub Lublana
mam kierowce na zmianę a w ogóle to za dnia nie jeżdże szkoda mi nerwów
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.03.2019 16:35

manitugg napisał(a):dlaczego 2 ? dziwnie to liczysz mi wyszło 0.5 :)
Jestem z okolic bielska mam z górą 12 godz więc chyba będzie ta Bratysława jak pisze piekara114 lub Lublana
A bo nie zrozumiałam, myślałam że ruszasz skądś dalej i będziesz jechał pól nocy i kawałek dnia, potem zwiedzał do wieczora i na kolejną noc dojazd na miejsce :x
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.03.2019 17:22

gusia-s napisał(a):
A bo nie zrozumiałam, myślałam że ruszasz skądś dalej i będziesz jechał pól nocy i kawałek dnia, potem zwiedzał do wieczora i na kolejną noc dojazd na miejsce :x

To dziwne, ale ja też zrozumiałam tę wypowiedź dokładnie tak jak Ty, Gosiu... :roll:
manitugg napisał(a): plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce

Coś z nami nie tak?... :roll: :mrgreen: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2019 17:49

manitugg napisał(a): plan jest taki że wyjade późną nocą aby gdzieś w pół drogi spędzić dzień na zwiedzaniu i następnie znowu nocą jechać już na miejsce

I tak bez snu, nawet jak jest zmiennik za kierownicą :?:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.03.2019 18:16

Z BB masz taką samą odległość jak ja. W Bratysławie będzie w ciągu 4 h jazdy, więc jak chcesz pozwiedzać to trzeba wyjechać ok. 4/5 rano lub koło 14/15 i wieczorem pozwiedzać...
baunty
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 04.03.2019 23:40

Jezioro Nezyderskie - o atrakcjach google Ci powie, i sam sobie wybierzesz, bo dużo by tu pisać.
Naprawdę warto.
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 05.03.2019 16:28

gusia-s napisał(a):

:) to fakt może niejasno sie wyraziłem , właściwie jak to teraz przeczytałem ponownie to macie racje pośpiech i źle myśli na klawiaturę przelałem :)zaraz spróbuje wyedytować aby miało to sens :) .
Ale do rzeczy myśle jednak o Lublanie może Trieście czyli ok 9 godz jazdy pewnie od 22/23 będziemy tam prawie na poranną kawę 5/6 godz zwiedzania i na kolację w hotelu w Cro
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 05.03.2019 16:44

Janusz Bajcer napisał(a):

I tak bez snu, nawet jak jest zmiennik za kierownicą :?:

Dziękuję za niezwykle pomocną opinie
Następna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019