Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Merci i grazie"... na drogach w 9/2014

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 05.03.2015 14:03

ASIULA HK napisał(a):Piękne widoki, aż chce się gdzieś wyrwać :D


Również chciałabym po prostu gdzieś się wyrwać ... :)Ale na przykład w Chorwacji jest teraz tak ... http://crometeo.hr/category/hrvatska/



krombocher napisał(a):Dopiero teraz tu trafiłem. Piękna relacja.


Przerywniki muzyczne też :lol: Dĕkuju :papa:

Děkuji :) :papa:

JanuszB napisał(a):
Roland90 napisał(a):Widzę ,ze wiele zwiedzania przed mną .Miałem okazje zobaczenia jeziora Garda ,a le tak pięknych miejsc nie dostrzegłem jakie Ty uchwyciłaś obiektywem. Największy szok budzi u mnie Varlas , spędziłem tam tydzień, nie obijałem się , zwiedzałem spacerowałem.Ale takich plaż jak na Twoich zdjęciach nie dostrzegłem. Masło tego do dnia dzisiejszego uważałem Varlas za mało ciekawe i szare miasto z bardzo brzydką i wąską plażą .Zresztą zauważyłem ,ze wąskie plaże to domena Francuskich kontynentalnych plaż .Dlatego ubóstwiałem piękne i szerokie plaże korsykańskie. Ale jak pokazujesz na zdjęciach są tez wyjątki od reguły. W Saint Tropez nie byłem ale mam w planach podczas mojej powrotnej sentymentalnej podróży. Mam pytanie co do parkingu , piszesz ,ze były z nim kłopot.Trochę tez pogubiłem się w tym czy więcej korzystaliście z komunikacji miejskiej i promów .i jakie są Twoje rady w kwestii przemieszania się jednodniowego pomiędzy miastami?
Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz za ,,oświecenie".


Z dojazdem samochodem nawet w sezonie nie ma problemu pod jednym warunkiem-trzeba być w Saint Tropez wcześnie rano do ok. 8.00. Może być ew. mały korek przed samym wjazdem. O tej godzinie nie ma problemu z miejscem na dużym płatnym parkingu przy porcie. Po zwiedzaniu Saint Tropez polecam plażę "dla bogatych" - Pampeluna. Wracając zwiedziliśmy też wspomniany Port Gmaund


Dziękuję za uzupełnienie... :)




Jeszcze kilka migawek... Malcesine. Szkoda, że juz nie poszedła winda... no to następnym razem - i także następnym razem Limone. I rano idziemy z małym przystankiem do domu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

następnym razem - droga do domu...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.03.2015 14:15

Rero napisał(a):Jeszcze kilka migawek... Malcesine. Szkoda, że juz nie poszedła winda... no to następnym razem - i także następnym razem Limone...

Tak to już jest, że trzeba wybierać, a wybory są często bolesne. W ubiegłym roku spędziliśmy nad Gardą
tydzień (taki bardziej stacjonarny) i też mam kilka punktów z adnotacją: "następnym razem". :wink:
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 10.03.2015 23:31

ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 10.03.2015 23:39

Szkoda :) , ale wiadomo jak to jest :wink:

:papa:
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 12.03.2015 13:07

Asiula Hk...Tak, tak to jest. Coś się kończy i coś się zaczyna ... :)


Praga i Vltava: z dnia 09. marca 2015


Ale - zdjęcia nie edytowane lub kolorowane - czy cokolwiek innego. Jak to jest, tak to naprawdę jest :)



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 12.03.2015 13:19

Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 16.03.2015 09:31

Z Karlína na "Staromák"...


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 16.03.2015 09:40

Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 26.05.2015 08:20

Truskawkowe centrum w pobliżu Berlina:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
"Merci i grazie"... na drogach w 9/2014 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone