Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mali MPT ? :D Ante Matic

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2010 23:16

slapol napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Leonie, a wiesz coś o Draženie Popijaču...


Wokalnie cienki jak widelec :roll:


Masz rację Slapciu - MPT długo będzie nie do pobicia :D

Tylko ostatnio coś się leni.

Pytałem o tego Drażena z ciekawości, bo podobnie jak Marko był na froncie i chyba ranny został.

PS Znasz piosenkę MPT - U Bogu mom :?: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.11.2010 23:19

Janusz Bajcer napisał(a):
anakin napisał(a):Nie wsłuchiwałem się nigdy wcześniej w Thompsona,ale ten kawałek sprawi,że chyba zacznę....... :D


Na początek wsłuchaj się w POCETAK :D


A jeśli lubisz trochę czadu na ludowo :wink: zerknij tu i wysłuchaj do końca :lol:
Zagreb - Stadion Maksimir:

Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 20.11.2010 00:02

Sprava sie ma tak ze MPT jest bardzo popularni, teksti trafiaja do ludzi. Czemu? Dlatego ze po wojnie gdzie ludzi potracili zycie, zdrowie fiziczne a niejeden i psichiczne, z tej wimarzonej Chorwacji nic nie maja. Banki sa wisprzedane opcim (tylko kredyt na samochud dostaniesz), obecna i opozicijna politika pod karzda cene chce do EU, nawet moga Slowencom dac kawalek morza. Naszi wojskowi sa w Den Hag a Serbowie sie smieja. Centry moci wiruwnuja agresora i tego co sie bronil. Wszistko to tworzi rozczarowanie. Ostatnia "linija obroni" zostal MPT. Troche dziwni uklad ale take sa realije, jest popularni BARDZO. Teras jest to teren na ktorim sie i ini chca znalesc. Just od wczesniej jest uniwersalni Škoro (jest politikem,biznismenem, spiewakem....ale tez cenionim artistom). Tych dwoch panow o ktorich pitacie nie znam, ale czuje ze tez chca zostac rozpoznani jako patriotyczni artisci.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 20.11.2010 17:44

Prawdziwa listopadowa ofensywa patriotyczna ... Ale jesiennymi deszczami na Bałkanach, rządzi tylko jeden Pan :D ...
Nucky
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 12.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nucky » 20.11.2010 17:51

Nacjonalizm nie jest zły. Tylko po co ta wojna była??? Już wiem dlaczego...
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 20.11.2010 19:05

Mkm każdi lubi cosz inego dla Ciebe jest Tifa krulem a dla mnie ta pjosenka jest zwikle wjeszniarstwo kture sluchajom pesterze.Dlatego karzdy od nas ma swoje krule . :)
Ndrangheta
zbanowany
Posty: 404
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ndrangheta » 20.11.2010 19:09

:papa:
Ostatnio edytowano 26.11.2010 09:33 przez Ndrangheta, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.11.2010 19:23

anakin napisał(a):Nie wsłuchiwałem się nigdy wcześniej w Thompsona,ale ten kawałek sprawi,że chyba zacznę....... :D

Marko to oryginał a Ante to naśladowca, jak się trochę na Thompsonie wybije to może zmieni styl i pojedzie już na własnej famie... Chyba,że sie zaszufladkuje i nic z tego nie będzie. Drugi taki artysta jak Marko w tych czasach i w tych okolicznościach się nie sprawdzi wg mnie.
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 20.11.2010 19:25

Ndrangheta nie racze majom z futra kożuche i opanke{laczke skużane} na nogach i sluchajom turbo-balkan-folk.Czarna koszula jest modna i pasuje w rużnorodnich okolcznościach. :)
Ndrangheta
zbanowany
Posty: 404
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ndrangheta » 20.11.2010 19:28

:papa:
Ostatnio edytowano 26.11.2010 09:33 przez Ndrangheta, łącznie edytowano 1 raz
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 20.11.2010 19:41

A Ty muwisz o karkach tako zwane akcesorija skura-fura-i komura mi jakosz nie pasujom do czarnich elegantnich koszulek.Oni to noszom dresziki wlożone w spodnie ogolone glowe ,biale skarpete i adidase oczewiszcie markowe plus djewczina z plecaczkem misza kolorowana jak marchewka od solarija . Rużnorodne som oblycza nacijonalizmu i czenszko jest nenawidrzit wszyske. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2010 19:54

Ndrangheta napisał(a):..... Lubię sobie słuchać czasami MPT ze względu na muzykę. Ponosi. Ale nacjonalizmu nie cierpię.


Ja mam podobnie, co więcej uważam, że jeśli chodzi o wokal Marko i technikę grania zespołu...a przede wszystkim 120 % zaangażowanie na WSZYSTKICH koncertach (byłem na kilku) nie ma sobie równych w Crolandii.

Jeśli zaś chodzi o "nacjonalizm" nazywam go patriotyzmem. Możesz mieć oczywiście inne zdanie, ale spróbuj HIPOTETYCZNIE wsadzić d.....w okop, do lasu itp. i powalczyć za Ojczyznę z bronią w ręku - wtedy może nieco zrewidujesz pogląd na sprawę.[/u]
Ndrangheta
zbanowany
Posty: 404
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ndrangheta » 20.11.2010 19:58

:papa:
Ostatnio edytowano 26.11.2010 09:34 przez Ndrangheta, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2010 20:05

Leon napisał(a):..... Centry moci wiruwnuja agresora i tego co sie bronil. Wszistko to tworzi rozczarowanie. Ostatnia "linija obroni" zostal MPT. Troche dziwni uklad ale take sa realije, jest popularni BARDZO......


Od kilku lat na tym forum właśnie ROZRÓŻNIAM agresora i tego co się bronił i dla mnie sprawa jest jasna jak słońce.
Najczęściej dzieje się to w wątkach o muzyce MPT :? i prawie zawsze "mędrkowie" zza ciepłej klawiaturki piszą eseje na temat dziejowej "sprawiedliwości". Powtórzę się - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Spytajcie swoich Dziadów, czy Ojców - frontowców, czy lubią Niemców Anno Domini 1939.....acha i nazwijcie "starszą rodzinkę" nacjonalistami :!: :!: :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2010 20:07

Ndrangheta napisał(a):
slapol napisał(a):
Ndrangheta napisał(a):..... Lubię sobie słuchać czasami MPT ze względu na muzykę. Ponosi. Ale nacjonalizmu nie cierpię.


Ja mam podobnie, co więcej uważam, że jeśli chodzi o wokal Marko i technikę grania zespołu...a przede wszystkim 120 % zaangażowanie na WSZYSTKICH koncertach (byłem na kilku) nie ma sobie równych w Crolandii.

Jeśli zaś chodzi o "nacjonalizm" nazywam go patriotyzmem. Możesz mieć oczywiście inne zdanie, ale spróbuj HIPOTETYCZNIE wsadzić d.....w okop, do lasu itp. i powalczyć za Ojczyznę z bronią w ręku - wtedy może nieco zrewidujesz pogląd na sprawę.[/u]


Rozpętaj wojnę. Nazi to nazi. Dupę miałem w niejednym okopie. Golan i inne. A patriotyzmu mnie nie ucz.


Nie rozpętuję wojny człowieku. Czarna koszulka to nie od razu Nazi jak sugerujesz :roll:
Na Golan byłeś za KASĘ a nie w obronie ojczyzny :wink:

BEZ ODBIORU W TYM TEMACIE :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Mali MPT ? :D Ante Matic - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone