Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska hipermarkety

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 24.04.2018 10:57

Odświeżam temat. Piszecie o Lidlu i Konzumie a jak sprawa się ma z Kauflandem w Makarskiej bo widziałem na mapkach że jest przy wyjeździe w strone Tucepi. Z polski mam dobre dowiadczenia bardzo lubię tą sieciówke i czesto robie tam zakupy, a jakoś w tematach o zakupach w Cro cisza o Kauflandzie.
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 24.04.2018 11:02

martinb33 napisał(a):Odświeżam temat. Piszecie o Lidlu i Konzumie a jak sprawa się ma z Kauflandem w Makarskiej bo widziałem na mapkach że jest przy wyjeździe w strone Tucepi. Z polski mam dobre dowiadczenia bardzo lubię tą sieciówke i czesto robie tam zakupy, a jakoś w tematach o zakupach w Cro cisza o Kauflandzie.


Kaufland jest też pod Trogirem i w Szibeniku. A tak w ogóle o co ci chodzi?
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 24.04.2018 11:14

O to czy warto tam robić zakupy, czy ktoś z was poleca. Czy skupić się na najczęściej polecanym konzumie?
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 24.04.2018 11:19

W kaufie byliśmy 2 razy na większych zakupach, zaraz po przyjeździe i mniej więcej w połowie urlopu. Poza tym zaopatrywaliśmy się w innych sklepach (bo bliżej mieliśmy). Kaufa w Makarskiej polecam, dobrze był zaopatrzony i ceny "normalne" 8)
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 24.04.2018 11:26

martinb33 napisał(a):O to czy warto tam robić zakupy, czy ktoś z was poleca. Czy skupić się na najczęściej polecanym konzumie?


Warto tam gdzie blisko, dobrze jakościowo i niedrogo. Co, to już kwestia potrzeb i upodobań.

Wszystkie te sieciowki maja strony internetowe z asortymentem, promocjami i gazetkami. Zadaj sobie trochę trudu i je przejrzyj.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.04.2018 11:44

Jak na większe zakupy to lepiej do Bośni jechać.
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 24.04.2018 12:09

malinero napisał(a):
martinb33 napisał(a):O to czy warto tam robić zakupy, czy ktoś z was poleca. Czy skupić się na najczęściej polecanym konzumie?


Warto tam gdzie blisko, dobrze jakościowo i niedrogo. Co, to już kwestia potrzeb i upodobań.

Wszystkie te sieciowki maja strony internetowe z asortymentem, promocjami i gazetkami. Zadaj sobie trochę trudu i je przejrzyj.


Malinero to żeś napisał złotą myśl. To ja własnie pytam gdzie dobrze jakościowo i niedrogo. I nie pytam gdzie są na promocji w gazetce kartofle tylko o ogół jak się ma Kaufland do np. Konzuma
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 24.04.2018 12:46

martinb33 napisał(a):
malinero napisał(a):
martinb33 napisał(a):O to czy warto tam robić zakupy, czy ktoś z was poleca. Czy skupić się na najczęściej polecanym konzumie?


Warto tam gdzie blisko, dobrze jakościowo i niedrogo. Co, to już kwestia potrzeb i upodobań.

Wszystkie te sieciowki maja strony internetowe z asortymentem, promocjami i gazetkami. Zadaj sobie trochę trudu i je przejrzyj.


Malinero to żeś napisał złotą myśl. To ja własnie pytam gdzie dobrze jakościowo i niedrogo. I nie pytam gdzie są na promocji w gazetce kartofle tylko o ogół jak się ma Kaufland do np. Konzuma


Oczekujesz ze ktoś ma w głowie asortyment jednego i drugiego sklepu w głowie ? Jeśli pasuje Ci Kaufland u nas w kraju to w Cro tez bedziesz zadowolony. Bardzo duzy wybór wszystkiego. My w zeszłym roku jezdzilismy do niego z Baśki Vody :wink:
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 24.04.2018 12:53

martinb33 napisał(a):
malinero napisał(a):
martinb33 napisał(a):O to czy warto tam robić zakupy, czy ktoś z was poleca. Czy skupić się na najczęściej polecanym konzumie?


Warto tam gdzie blisko, dobrze jakościowo i niedrogo. Co, to już kwestia potrzeb i upodobań.

Wszystkie te sieciowki maja strony internetowe z asortymentem, promocjami i gazetkami. Zadaj sobie trochę trudu i je przejrzyj.


Malinero to żeś napisał złotą myśl. To ja własnie pytam gdzie dobrze jakościowo i niedrogo. I nie pytam gdzie są na promocji w gazetce kartofle tylko o ogół jak się ma Kaufland do np. Konzuma


Myślisz, że ktoś to analizuje w czasie wakacji? Przecież wszędzie tak jak u nas asortyment jest podobny, od tych samych producentów.
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 24.04.2018 13:27

Ok, dzięki za pomoc. Mało było pisane o Kauflandach stąd moje pytanie. Nie macie zastrzeżeń znaczy jest ok.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 24.04.2018 14:10

Ajvar kupiony w kauflandzie w Makarskiej jest taki sam jak u nas w kraju :oczko_usmiech:

Globalizacja :mrgreen:
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 24.04.2018 22:58

Po ubiegłorocznym pobycie i zakupach w Kauflandzie w Makarskiej wydaje mi się że ceny były trochę niższe niż w innych supermarketach.Jednak w zależności od akciji ceny poszczególnych produktów mogą się znacząco różnić.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 25.04.2018 08:53

Nie rozumiem Was - jedziecie do Cro i kupujecie w sklepach Lidl, Kaufland ...... te same smaki praktycznie co u nas ..............

Jedźcie do Kozuma czy do Tommy - i kupcie tamtejsze produkty.
Spróbujcie czegoś innego niż lidlowe produkty .....

A to że zapłacicie parę złotych więcej .................... i co z tego ;)
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.04.2018 08:59

My jeździliśmy do kauflanda głównie po owoce, warzywa i piwo. I jakoś nie żałuję. :papa:
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 25.04.2018 09:04

pawelli napisał(a):Nie rozumiem Was - jedziecie do Cro i kupujecie w sklepach Lidl, Kaufland ...... te same smaki praktycznie co u nas ..............

Jedźcie do Kozuma czy do Tommy - i kupcie tamtejsze produkty.
Spróbujcie czegoś innego niż lidlowe produkty .....

A to że zapłacicie parę złotych więcej .................... i co z tego ;)


Nie do końca tak jest. Oprócz marek własnych jednakowych wszędzie, takie markety maja większość towaru od lokalnych dostawców. Np. w Grecji bardzo dobra feta od Gallo, tańsza - 3-4 euro na kilogramie od innych sklepów. Tak samo mnóstwo dobrych lokalnych win. W Tommym i Konzumie też włoskie makarony albo winogrona z Grecji.

W każdym razie jak mam market pod nosem, nieważne jakiej sieci, nie będę specjalnie jechał na drugi koniec miasta bo tam niby lepiej i taniej, jestem na wakacjach, a nie na kursie umiejętności oszczędzania :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Makarska hipermarkety - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone