Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto zna Apartamenty w Rovinj?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Kto zna Apartamenty w Rovinj?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 10.02.2006 12:50

Kto zna Apartamenty w Rovinj? szukam czegos blisko wody czy warto tam pojechać? Tzn.do tej miejscowości.A może coś w okolicy?
Michal S.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 21.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michal S. » 10.02.2006 16:03

Witam.

Też jestem zainteresowany tą miejscowością.

Szczególnie jak ktoś może doradzić jak tam jest w maju.

Tak myślę pojechać tam na weekend.

No chyba że lepiej dołożyć trochę kilometrów i jechać do Makarskiej ?

Co wy na to ?
beata0610
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 15.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata0610 » 11.02.2006 01:58

Michal S. napisał(a):Witam.

Też jestem zainteresowany tą miejscowością.

Szczególnie jak ktoś może doradzić jak tam jest w maju.

Tak myślę pojechać tam na weekend.

No chyba że lepiej dołożyć trochę kilometrów i jechać do Makarskiej ?

Co wy na to ?


Nie wiem jak jest w Rovinji w maju,ale pewnie tak pięknie jak w lipcu,albo w sierpniu!!!! :D To jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam,ma wspaniałą atmosferE.Nie mogę podac namiarów na apartamenty,bo tam zawsze byłam na Polarii-to kamping,oddalony ok.3 km od miasteczka.Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.02.2006 02:16

Apartamenty szukać tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
A plaże oglądać tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pozdrawiam
salkos
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 21.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) salkos » 12.02.2006 23:20

Michal S. napisał(a):Witam.

Też jestem zainteresowany tą miejscowością.

Szczególnie jak ktoś może doradzić jak tam jest w maju.

Tak myślę pojechać tam na weekend.



Byłem tam w maju i we wrześniu. Miejscowość jest świetna, a jadąc tam w maju unikniesz dzikiego tłumu turystów (choć to nie oznacza, że turystów tam nie znajdziesz - bliskość Włoch i Słowenii sprawia, że wiele osób robi tam wypady weekendowe).

Co do kwater, to nie ma z tym żadnych problemów. Wjeżdżasz samochodem w uliczkę, która Ci się spodoba i w praktycznie każdym domu oferują noclegi.
Teraz musisz tylko wykorzystać swoje zdolności negocjacyjne i ustalić cenę. Mi w maju wszędzie mówiono 30 E (pokój dwuosobowy - 1 nocleg),ale w końcu wynegocjowałem 17 E.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kto zna Apartamenty w Rovinj?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone