Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne..

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 01.02.2015 21:01

juliaka napisał(a):Drogi Kowolku, uśmiałam sie zankomicie, przyznam sie,że nie przeczytałam całej relacji, bo jestem w pracy a głupio co raz wybuchać śmiechem, gapiąc się w komputer, ale w całości przeczytam sobie w domu.
Mam kilka pytań:
1) jak jechaliście, bo chyba dobrze zrozumiałm że samochodem
2) skąd najlepiej/ najtaniej dostać się na Skhiatos, Thasos, podrózując samochodem
3) ceny kwater/promów, i czy jechaliści w ciemno

będę wdzięczna za wszelkie sugestie lub podpowiedzi gdzie szukać, forum czytam sukcesywnie, ale czasem szybciej uzyskać można odpowiedzi w ten sposób,

pozdrawim z Krakowa/Wieliczki!





Hejka :wink:


..nie kcem być niegzecny , alem w tej relacyji syćko łopisoł ło co pytos :mrgreen:


1) autym co go nazywomy Leon :wink:

2)podołem linki i mapki nawet :mrgreen:

3)linki do promow podołem , tza wejść na stronki i wpisać daty to wyskocom cyny na końkretny dziyń :wink: ...( do kwaterek tyz podołem :wink: )nic nie rezerwowołem , ale zowse pzed wyjazdem s pół roku googlikuje i po pore propozycji se spisuje abo zapamiyntowywuje, co mi fpadnom f oko :wink: i tam pruje :mrgreen: ( tak ze to nie wiym jak nazwać cy w ciymno cy ni) :mrgreen:



...lecz w razie innych pytań w miarę skromnej wiedzy chętnie pomogę :wink:


Pozdrowiajom Kowolki :wink: :papa: :hut:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 01.02.2015 21:57

Kowolku dziękować Ci za te porady ale...my własnie nie wiemy na co się zdecydować, rozdzielić na pewno bo razem Jońskie i Sporady nie ma szans dla nas...dylemat to właśnie który kierunek...
Kefalonia ciągnie nas bo spodziewam się podobnych albo piękniejszych rejonów niż na Lefkadzie...Sporady ciągną po tej relacji i to z deczka inny rejon Grecja, coś nowego do poznania...ehhh

czy plaże na Sporadach bywają puste lub chociaż wyrozumiałe? :D
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 03.02.2015 21:19

ArliJ napisał(a):Kowolku dziękować Ci za te porady ale...my własnie nie wiemy na co się zdecydować, rozdzielić na pewno bo razem Jońskie i Sporady nie ma szans dla nas...dylemat to właśnie który kierunek...
Kefalonia ciągnie nas bo spodziewam się podobnych albo piękniejszych rejonów niż na Lefkadzie...Sporady ciągną po tej relacji i to z deczka inny rejon Grecja, coś nowego do poznania...ehhh

czy plaże na Sporadach bywają puste lub chociaż wyrozumiałe? :D




Hejka :wink:


my te Sporady ino lizneli co tak powiym :roll: , hm ..więcej kameralnych plaż znajdziecie raczej na Skopelos i Alonnisos , co nie znaczy że na Skhiatos nie :wink: ( ma tu z pewnością duże znaczenie termin wyjazdu ,dlatego my staramy się dopasować urlop maj/czerwiec albo wrzesień/październik )


.. w tych terminach to nawet na Myrtos może być kameralnie :wink: :mrgreen:




Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



..tak sie przez Was rozmarzyłem :roll: , ale nie zazdrościmy Wam ..he he :wink: bo my tyz tego roku na południe s uwagi na to ze tam je cudnie :mrgreen: , ino jesce nie wiymy kaj .....hm ....moze południowo-zachodnie wybrzeże Korsyki i kawałek Sardyni :roll: ....abo powrót do Grecyji ..abo .... :roll:



Pozdrawiają i życzą udanych wakacji Kowolki :wink: :papa: :hut: :sm:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 03.02.2015 22:31

My wyjazd w czerwcu więc liczę że jak zawsze uda się kameralnie spędzić wakacje....

Co do Korsyki..oj piękna...kiedyś tam wrócimy, powiedz mi jako bardziej na świeżo po pobycie :D jak tam ceny w porównaniu do Grecji? noclegi i życie...bo jak pamiętam sprzed 7 czy 8 lat to jednak droga była Korsyka ale wtedy mieszkaliśmy w namiocie i wrzesień więc i tak taniej wyszło...

Kefalonia nas ciągnie i Zakyntos na chwilkę, wynając łódź...ale zbyt podobne do Lefakdy i stąd dylematy.
Mąż zapowiedział że mi zapuści ponownie Mamma Mię i pozbawi mnie kłopotu bo na pewno wtedy skieruję się na Skopelos...tam planujemy ewentualny główny pobyt.

A i zamówiłam mapę Skopelos:)...ale tyle czasu jeszcze że wszystko się może zdarzyć....:)

ale zdjęciami to mie wnerwiłeś :evil: ...no przecież wiadomo że JOńskie mają najlepsze plaże;)
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 01.03.2015 22:22

ArliJ napisał(a):My wyjazd w czerwcu więc liczę że jak zawsze uda się kameralnie spędzić wakacje....

Co do Korsyki..oj piękna...kiedyś tam wrócimy, powiedz mi jako bardziej na świeżo po pobycie :D jak tam ceny w porównaniu do Grecji? noclegi i życie...bo jak pamiętam sprzed 7 czy 8 lat to jednak droga była Korsyka ale wtedy mieszkaliśmy w namiocie i wrzesień więc i tak taniej wyszło.


Hejka :papa:

..Arleta...hm....Korsa je pikno..cyny ... do przełknięcia w terminach ..wiadomo jakich :roll:




....zacytuje tu Winetu i Louisa De Funesa....co zycie sie składo s jedzynia chleba...i ....jedzynia lodów :wink: .....

...nosym kolejnym lodym je Sardegna :papa:

.....Eunike i Cala Lunaa...nos kapke zaraziła tymi Włochami :wink:



...i...prujymy tam s Pamelom,, tickety na Ferries juz zakupione :mrgreen: ... :papa:



23 maj



...napisz Arleta co wybraliście ...czy Sporady czy...




Pozdrówki dla rodzinki Arlety i Euniki :papa:

...hm..som my juz stare dziadki...ale Wase opowieści cytomy z pzijemnścia

relacyja bedzie live :wink:
:wink:

łocywiście :wink: :papa: :hut:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.. - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone