Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kiedyś tam na Hvarze - Uvala Torac i uroki robinsonady.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.01.2017 11:41

Super wycieczka! Aż Wam pozazdrościłam :)

Na początku pojawiła się myśl w mojej głowie: "będziemy na Hvarze, to bierzemy tą wycieczkę", a potem przyszło opamiętanie "Kobieto, przecież podczas wakacji będziesz też na Visie." :mrgreen:
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 28.01.2017 13:36

CROnikiCROpka napisał(a):Super wycieczka! Aż Wam pozazdrościłam :)

Na początku pojawiła się myśl w mojej głowie: "będziemy na Hvarze, to bierzemy tą wycieczkę", a potem przyszło opamiętanie "Kobieto, przecież podczas wakacji będziesz też na Visie." :mrgreen:



:lol: :lol: :lol: Ja właśnie będąc na Hvarze wzięłam tą wycieczkę i dzięki temu zobaczyłam Vis i rok później pojechałam tam na wakacje. Ale fakt, że jak będziesz na Visie, to do Bisevo jest bardzo blisko, a co za tym idzie i ceny wycieczek odpowiednio tańsze :lol: Można np. wypożyczyć kajak i własnoręcznie się tam dowiosłować :lol: My akurat mieliśmy Bisevo w pakiecie z innymi miejscami ale tak sobie myślę, że gdyby wybrać się na cały dzień tylko na Bisevo - to jest też całkiem dobra myśl. :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.01.2017 13:42

Bisevo to absolutny punkt obowiązkowy :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.01.2017 16:22

Dołączyłam do czytania i oglądania Hvaru...a tu Vis i jego atrakcje geologiczne :smo:
Fajne te zdjęcia z Błękitnej - mi akurat bateria siadła ,gdy byliśmy w środku :evil: , tak też nie mogę zamieścić takich udanych jak Twoje w mojej relacji..

Przyszedł mi pomysł do głowy na wrzesień :idea: - w trakcie pobytu na Visie popłynę na Hvar, tak jak wy przypłynęliście na Vis :P :P Byliśmy na Hvarze na dłużej w 2013, ale miasta Hvar nigdy za wiele , więc chętnie spędzę tam jeden dzień.Mam nadzieję,że mają na Visie takie wycieczki.

Piękne zdjęcia ze Sv.Nikola, no i lawenda, która nas ominęła, bo byliśmy we wrześniu.. :cry:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 29.01.2017 17:48

Katerina napisał(a):Przyszedł mi pomysł do głowy na wrzesień :idea: - w trakcie pobytu na Visie popłynę na Hvar, tak jak wy przypłynęliście na Vis :P


Ależ przebiegła i sprytna kobieta :mrgreen:
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 29.01.2017 19:04

Katerina napisał(a):Dołączyłam do czytania i oglądania Hvaru...a tu Vis i jego atrakcje geologiczne :smo:
Fajne te zdjęcia z Błękitnej - mi akurat bateria siadła ,gdy byliśmy w środku :evil: , tak też nie mogę zamieścić takich udanych jak Twoje w mojej relacji..

Przyszedł mi pomysł do głowy na wrzesień :idea: - w trakcie pobytu na Visie popłynę na Hvar, tak jak wy przypłynęliście na Vis :P :P Byliśmy na Hvarze na dłużej w 2013, ale miasta Hvar nigdy za wiele , więc chętnie spędzę tam jeden dzień.Mam nadzieję,że mają na Visie takie wycieczki.

Piękne zdjęcia ze Sv.Nikola, no i lawenda, która nas ominęła, bo byliśmy we wrześniu.. :cry:



Ha! To jest myśl! :idea: Z tego co pamiętam, to na Visie było dużo wycieczek do błękitnej ale nie jest wykluczone, że na Hvar też są jakieś wyprawy. W razie czego zawsze można wynająć motorówkę i samemu spróbować popłynąć z Visu na Hvar :lol:
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 01.02.2017 10:50

CROnikiCROpka napisał(a):Bisevo to absolutny punkt obowiązkowy :)


Co racja , to racja :lol: Być w okolic i nie zobaczyć Bisevo - szkoda by było :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Kiedyś tam na Hvarze - Uvala Torac i uroki robinsonady. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone