Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kiedyś tam na Hvarze - Uvala Torac i uroki robinsonady.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.01.2017 11:41

Super wycieczka! Aż Wam pozazdrościłam :)

Na początku pojawiła się myśl w mojej głowie: "będziemy na Hvarze, to bierzemy tą wycieczkę", a potem przyszło opamiętanie "Kobieto, przecież podczas wakacji będziesz też na Visie." :mrgreen:
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 28.01.2017 13:36

CROnikiCROpka napisał(a):Super wycieczka! Aż Wam pozazdrościłam :)

Na początku pojawiła się myśl w mojej głowie: "będziemy na Hvarze, to bierzemy tą wycieczkę", a potem przyszło opamiętanie "Kobieto, przecież podczas wakacji będziesz też na Visie." :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Ja właśnie będąc na Hvarze wzięłam tą wycieczkę i dzięki temu zobaczyłam Vis i rok później pojechałam tam na wakacje. Ale fakt, że jak będziesz na Visie, to do Bisevo jest bardzo blisko, a co za tym idzie i ceny wycieczek odpowiednio tańsze :lol: Można np. wypożyczyć kajak i własnoręcznie się tam dowiosłować :lol: My akurat mieliśmy Bisevo w pakiecie z innymi miejscami ale tak sobie myślę, że gdyby wybrać się na cały dzień tylko na Bisevo - to jest też całkiem dobra myśl. :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.01.2017 13:42

Bisevo to absolutny punkt obowiązkowy :)
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.01.2017 16:22

Dołączyłam do czytania i oglądania Hvaru...a tu Vis i jego atrakcje geologiczne :smo:
Fajne te zdjęcia z Błękitnej - mi akurat bateria siadła ,gdy byliśmy w środku :evil: , tak też nie mogę zamieścić takich udanych jak Twoje w mojej relacji..

Przyszedł mi pomysł do głowy na wrzesień :idea: - w trakcie pobytu na Visie popłynę na Hvar, tak jak wy przypłynęliście na Vis :P :P Byliśmy na Hvarze na dłużej w 2013, ale miasta Hvar nigdy za wiele , więc chętnie spędzę tam jeden dzień.Mam nadzieję,że mają na Visie takie wycieczki.

Piękne zdjęcia ze Sv.Nikola, no i lawenda, która nas ominęła, bo byliśmy we wrześniu.. :cry:
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 29.01.2017 17:48

Katerina napisał(a):Przyszedł mi pomysł do głowy na wrzesień :idea: - w trakcie pobytu na Visie popłynę na Hvar, tak jak wy przypłynęliście na Vis :P

Ależ przebiegła i sprytna kobieta :mrgreen:
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 29.01.2017 19:04

Katerina napisał(a):Dołączyłam do czytania i oglądania Hvaru...a tu Vis i jego atrakcje geologiczne :smo:
Fajne te zdjęcia z Błękitnej - mi akurat bateria siadła ,gdy byliśmy w środku :evil: , tak też nie mogę zamieścić takich udanych jak Twoje w mojej relacji..

Przyszedł mi pomysł do głowy na wrzesień :idea: - w trakcie pobytu na Visie popłynę na Hvar, tak jak wy przypłynęliście na Vis :P :P Byliśmy na Hvarze na dłużej w 2013, ale miasta Hvar nigdy za wiele , więc chętnie spędzę tam jeden dzień.Mam nadzieję,że mają na Visie takie wycieczki.

Piękne zdjęcia ze Sv.Nikola, no i lawenda, która nas ominęła, bo byliśmy we wrześniu.. :cry:

Ha! To jest myśl! :idea: Z tego co pamiętam, to na Visie było dużo wycieczek do błękitnej ale nie jest wykluczone, że na Hvar też są jakieś wyprawy. W razie czego zawsze można wynająć motorówkę i samemu spróbować popłynąć z Visu na Hvar :lol:
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 01.02.2017 10:50

CROnikiCROpka napisał(a):Bisevo to absolutny punkt obowiązkowy :)

Co racja , to racja :lol: Być w okolic i nie zobaczyć Bisevo - szkoda by było :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Kiedyś tam na Hvarze - Uvala Torac i uroki robinsonady. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019