Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kiedy do Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaziuk00
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaziuk00 » 03.06.2012 09:34

pablo74 napisał(a):
paza napisał(a):
mariusz01041975 napisał(a):Witam, planuje z rodzina ( zona + dwojka dzieci 5 lat, i 12 lat.) wybrac sie na wakacje do Chorwacj na dwa tygodnie , tylko sie zastanawiamy kiedy ?. Kiedy bylo by najlepiej, czy pierwsze dwa tygodnie lipca , czy ostatnie dwa tygodnie sierpnia ?. Co proponujecie , czy namiot czy apartament. Nie owijam w bawelne, liczy sie kasa i oczywiscie jakies minimum konfortu. Planujemy pojechac w okolice Split. Do Chorwacji jedziemy pierwszy raz, jestesmy przerazeni wyjazdem, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.


Dlaczego jesteście przerażeni wyjazdem? Do Chorwacji zawsze warto. Ja zawsze jeździłem po 1 dekadzie sierpnia, od 3 lat jadę pod koniec czerwca i jest super pusto: na drogach i na miejscu.


Witam!
Obserwuje to forum od dluzszego czasu z uwagi na zblizajacy sie coraz wiekszymi krokami mam nadzieje cudowny urlop w Chorwacji a dokladnie w Orebic w terminie od 16.06 do 1.07.
Sklad ekipy wyglada 2+2 dzieci w iwku 12 i 5 lat.
2 noclegi w drodze czyli do chorwacji i na powrot w miejscowosci Tusilovic kolo Karlovaca
Tyle tytulem skromnego wstepu, gdyz i mnie cisna sie na klawiature dwa zasadnicze pytania do doswiadczonych juz forumowiczow
- jak z doswiadczenia wyglada aura w tymze terminie
- i drugie, coraz bardziej przyprawiajace mnie o bol glowy pytanie jak jechac, tzn ktoredy czy przez Wegry lu Austrie i Slowenie.
Stratuje z Chrzanowa..czyli z miesciny skad pochazi slyna juz Babicka z reklamy Tyskiego.

Pozdrawiam !


Też jedziemy do Orebica w tym samym terminie. 2 + 2 , dzieci 8 i 3, hotel Bellevue. Będziemy jechać przez Chałupki do Czech , potem Austria , Słowenia i Cro.
pablo74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 974
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo74 » 04.06.2012 17:46

kaziuk00 napisał(a):
pablo74 napisał(a):
paza napisał(a):
mariusz01041975 napisał(a):Witam, planuje z rodzina ( zona + dwojka dzieci 5 lat, i 12 lat.) wybrac sie na wakacje do Chorwacj na dwa tygodnie , tylko sie zastanawiamy kiedy ?. Kiedy bylo by najlepiej, czy pierwsze dwa tygodnie lipca , czy ostatnie dwa tygodnie sierpnia ?. Co proponujecie , czy namiot czy apartament. Nie owijam w bawelne, liczy sie kasa i oczywiscie jakies minimum konfortu. Planujemy pojechac w okolice Split. Do Chorwacji jedziemy pierwszy raz, jestesmy przerazeni wyjazdem, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.


Dlaczego jesteście przerażeni wyjazdem? Do Chorwacji zawsze warto. Ja zawsze jeździłem po 1 dekadzie sierpnia, od 3 lat jadę pod koniec czerwca i jest super pusto: na drogach i na miejscu.


Witam!
Obserwuje to forum od dluzszego czasu z uwagi na zblizajacy sie coraz wiekszymi krokami mam nadzieje cudowny urlop w Chorwacji a dokladnie w Orebic w terminie od 16.06 do 1.07.
Sklad ekipy wyglada 2+2 dzieci w iwku 12 i 5 lat.
2 noclegi w drodze czyli do chorwacji i na powrot w miejscowosci Tusilovic kolo Karlovaca
Tyle tytulem skromnego wstepu, gdyz i mnie cisna sie na klawiature dwa zasadnicze pytania do doswiadczonych juz forumowiczow
- jak z doswiadczenia wyglada aura w tymze terminie
- i drugie, coraz bardziej przyprawiajace mnie o bol glowy pytanie jak jechac, tzn ktoredy czy przez Wegry lu Austrie i Slowenie.
Stratuje z Chrzanowa..czyli z miesciny skad pochazi slyna juz Babicka z reklamy Tyskiego.

Pozdrawiam !


Też jedziemy do Orebica w tym samym terminie. 2 + 2 , dzieci 8 i 3, hotel Bellevue. Będziemy jechać przez Chałupki do Czech , potem Austria , Słowenia i Cro.


Witam, my jedziemy Słowacja-Wegry-nocleg w Tusilovic a potem kierunek Orebic.
Pozdrawiam
mariusz01041975
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz01041975 » 12.08.2012 14:14

Witam Koleżanki i Kolegów, po dłuższym czasie.
Wyjazd mój z rodziną do Chorwacji planuje rano jutro, tak po śniadaniu.
Miejsce które obrałem , to Makarska lub okolice, z 4-5 dni, a nastepnie Dubrownik lub okolice także 4-5 dni.
Planujemy jechać na jeden raz, GPS mówi że dojazd z Lublina do makarskiej zajmie mi około 17 Godzin, z przerwami 20 minutowymi co 210 minut jazdy.
Próbowałem coś znaleźć na różnych stronach , jakąś kwatere lub apartament, ale co do kogoś napisze to odpisuje mi że niema miejsca, że wszystko jest zajęte. Jak ktoś ma jakąś kwatere wolną, lub jakiś namiar w tej okolicy co napisałem to prosze o namiar.
Jadę żona i dwójka dzieci ( 5 i 12 lat ).
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kiedy do Chorwacji ? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone