Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kastel Novi , Kastel Gomalica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bercikrsl
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 20.02.2010
Kastel Novi , Kastel Gomalica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercikrsl » 20.06.2019 10:53

Witam wracam do Chorwacji na wypoczynek. Mam pytanie Kastel Novi i Kastel Gomalica ktos byl co sadzicie o tych miejscach warte na wypoczynek z dwojka dzieci jakie tam sa plaze restauracje , czas mnie goni i nie wiem czy jechac tam w ciemno co ewentualnie polecicie w tych okolicach
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 20.06.2019 10:59

Bercikrsl napisał(a):Witam wracam do Chorwacji na wypoczynek. Mam pytanie Kastel Novi i Kastel Gomalica ktos byl co sadzicie o tych miejscach warte na wypoczynek z dwojka dzieci jakie tam sa plaze restauracje , czas mnie goni i nie wiem czy jechac tam w ciemno co ewentualnie polecicie w tych okolicach


Na przedłużeniu pasa startowego lotniska? Powodzenia ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.06.2019 11:17

Ludzie jeżdżą, ale ja bym tam świadomie na długi czas się nie wybrała....
Choć nie ukrywam że 2 noce byłam w Kastel Stafilic
post968101.html#p968101
Bercikrsl
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 20.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercikrsl » 20.06.2019 11:24

Dzieki za szybka odpowiedz duzo mi to pomoglo bo samoloty to moge poogladac w pyrzowicach na lotnisku
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2019 11:26

Opinie o tych okolicach są różne. Ja również świadomie nie spędziłabym tam wakacji.
Najlepiej przeczytać ten wątek:
sedam-bisera-t30422-735.html#p1948916
Mimo wszystko najpierw wybrałabym ogólnie region, gdzie chcę spędzić wakacje (i nie byłyby to Kaštele), a potem poszukała jakichś lastów.
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/lastminute/
Pośpiech jest złym doradcą. :wink:
zilka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2016
Kastel Luksic

Nieprzeczytany postnapisał(a) zilka » 29.07.2019 20:14

Witam. Wybieram się w sierpniu do Kastel Luksic. Czy zna ktoś może kalendarz imprez w Kasteli? Co można tam robić wieczorami? Czy warto tam się wybrać?
zilka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zilka » 30.07.2019 18:27

Dziękuję
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 31.07.2019 07:45

Gdzieś, coś mi świta i nie wiem czy to z naszego cropelkowego forum, czy na zaprzyjaźnionym, czy gdzieś w sieci znalazłem relacje jednej ze stałych bywalczyni, czy wręcz mieszkanek Kašteli.
Opisywała wszystko w samych superlatywach i opisy były na prawdę zachęcające.
Weryfikowałem wówczas przeszukując relacji z Kašteli na naszym forum i niestety można lepiej wypoczywać niż w tych rejonach.
jacakam
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacakam » 31.07.2019 08:08

Ja nie byłem w tej miejscowości co piszesz ale miałem 1 urlop w miejscowości Kastel Kambelovac i ... to były najgorsze miejsca jakie widziałem w CRO. Woda jak w bałtyku bardzo brudna i to chyba z powodu braku jej cyrkulacji - to raczej właściwości akwenów typu zatoka. Nie polecam osobiście i sam tam nie wrócę.
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 16.02.2020 19:30

A ja byłem w Kaśtelu Starim kilka razy i bardzo mi się podobało. Fajne plaże, stosunkowo niedużo ludzi, nawet przy jednej jest dość spory plac zabaw dla dzieci. Przelatujące samoloty nie są aż tak uciążliwe, a nawet dla dzieciaków były pewnego rodzaju atrakcją. Wiadomo, że nie każdy Kaśtel jest odpowiedni do wypoczynku. Sućurac, to raczej miejscowość przemysłowa, byłem w Gomilicy i też za bardzo mi się nie podobało. Woda była nieco zamulona, ponieważ dno było kamienisto-piaszczyste. Poza tym, to fajna baza wypadowa do Splitu i Trogiru, jeśli ktoś lubi ścisk i ocieractwo.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Kastel Novi , Kastel Gomalica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone