napisał(a) Użytkownik usunięty » 13.12.2015 21:44
Ja chyba też już mam, ale poczta jest krótko czynna u nas

I nie dotarłam po niego w piątek.
Jutro rano zapewne go odbiorę, więc już teraz, Piotrze, wielkie hvala lijepa

Tak, otrzymałam go dziś, dzięki jeszcze raz

Ostatnio edytowano 14.12.2015 16:18 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz