Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jazda W Ciemno W okolice Stanici 2012

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dexiu
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 08.04.2011
Jazda W Ciemno W okolice Stanici 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dexiu » 12.12.2011 13:25

W 2012 na początku lipca wybieram sie w ciemno w okolice stanici prosze powiedzcie czy mam szanse coś znalesc na własną reke jak najblizej plaży oczywiscie cena tez jest wazna jedziemy w dwie rodziny tj 2+2 .A akurat to miejsce bo bylismy w tym roku i było zajefajnie ,chcielismy zarezerwowac w tym samym miejscu ale okazało sie że juz w listopadzie niebyło wolnych miejsc.Troche zawaliliśmy że nie zabukowaliśmy przy wyjeździe nastepnego roku.Chetnie przyjme namiary jak takowe macie na jakieś apartamenty,kwatery
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 12.12.2011 13:31

Kilka postów wyżej masz podpowiedzi o wyjazdach w ciemno a uparcie zakładasz nowy temat...
dexiu
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 08.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dexiu » 12.12.2011 13:36

OK masz racje ale troche sie już poguiłem w tym wszystkim
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 25.01.2012 10:40

Witaj
Spędzałem kilka razy wakacje w Stanici. Rzeczywiście miejscowość bardzo fajna a plaża piękna. Polecam apartamenty u Neny Rajkovic adres strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 25.01.2012 12:02

APARTAMENTY BARDZO ŁADNE :P :P :P
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 25.01.2012 12:06

Ja myslałem o Breli ale widzę ze Stanici jest tez bardzo ładne :P A mozesz mi coś wiecej powiedzieć o tej miejscowości?chodzi mi konkretnie o gastronomie i sklepy.jak to wygląda???pozdro
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 25.01.2012 14:37

Witaj
W Stanici spędzałem wakacje wraz z rodziną 4 razy - obecnie od 2 lat jeżdżę do Breli. Stanici to mała miejscowość, światna na wakacje z małymi dziećmi (3 restauracje/knajpki gdzie można zjeść, 2 sklepy spożywcze oraz 1 świetnie zaopatrzony warzywniak+owoce). Plaża z łagodnym zejściem do morze częściwowo zadrzewiona, woda bardzo czysta. Do miejscowości Omiś około 8 km. W przypadku dodatkowych pytań służę pomocą - kontakt na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 25.01.2012 14:46

a co byś polecił bardziej Brelę czy Stanici? jade z 2 letnim dzieckiem :P :P Ja osobiście byłem za Brelą ale ceny apartamentów mnie powaliły :?A moze masz jakieś namiary na Brelę?no ijaką dzielnice polecasz :P :P ?pozdro
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.01.2012 15:24

anubis2423 napisał(a):a co byś polecił bardziej Brelę czy Stanici? jade z 2 letnim dzieckiem :P :P Ja osobiście byłem za Brelą ale ceny apartamentów mnie powaliły :?A moze masz jakieś namiary na Brelę?no ijaką dzielnice polecasz :P :P ?pozdro

Ok bo widzę że tak " błądzisz " trochę. W takim razie jedź na kompromis Marusici to przepiękna mała miejscowość naszpikowana apartamentami tu link również w wersji Polskiej. Strona jest tylko dla tej miejscowości Brelę będziesz widział w oddali a i każdy wieczór będziesz mógł spędzać na przepięknej Brelskiej promenadzie. Marusici z racji swojego położenia i wielkości oferuję 2 piękne rodzinne plaże, a i do tych ciężej dostępnych da się dotrzeć :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dla Waszej informacji przy jadrance tuż przy wjeździe do miejscowości jest punkt informacji turystycznej. Tam osoba jest doskonale zorientowana co i gdzie w trawie piszczy i za ile? To oczywiście potrzebne przy jeździe w ciemno ja tylko tak jeżdżę do Chorwacji :D 8)
O Marusici na forum jest sporo informacji.
Tu jest jeden z sąsiednich tematów forum/viewtopic.php?t=34726
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 25.01.2012 15:48

DZIĘKI :P Teraz to już całkiem jestem niezdecydowany :P :P Spokojnie trzeba przemyślec temat.najbardziej chciałbym do Breli :P Ale nie zawsze ma sie to co chce :? pozdro
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.01.2012 16:04

Wierzę, że masz problem jedna prawda jest, na pewno dobrze mierzysz w najładniejszy zakątek lądowej Chorwacji. Moim zadaniem począwszy od Marusici znajdziesz podobne klimaty i krajobrazy z jedna małą różnicą w jednych jest bardziej luźniej w innych tłoczniej. No cóż Brela wydaje się być najlepszym miejscem ze względu plaże i dostępności całej infrastruktury, ale jak sam zauważyłeś może powoli? Ja nie boje się jazdy w ciemno dlatego na wakacje wybieram miejsce w którym, chce spędzić wakacje i w drogę. Nie mylić z wypchanym portfelem oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku tak więc nie zapłacę 90 euro za apartament mimo że jest idealny i idealnie położony i jak na razie mieszczę się w przedziale 35 - 55 euro i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni mam za sobą 5 sezonów w Chorwacji na przestrzeni 2001-2010, więc zaobserwowało się co nieco i to co muszę wiedzieć wiem.
A tak na marginesie jedź do Breli w ciemno poszukaj na miejscu a jeśli nie to coś po sąsiedzku znajdziesz. Jedno ważne najlepiej być tam w niedzielę - poniedziałek do południa wtedy negocjacja jest najlepsza.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 26.01.2012 11:10

Dzięki za rady :P tylko urlop bede miał prawdopodobnie od początku sierpnia i troszkę boje sie jechać w ciemno bo może być problem z noclegiem :? najgorsze jest to właśnie że bede wiedział 100% koło kwietnia kiedy mam urlop więc nie ma możliwości coś zarezerwować wcześniej.pozdro
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 26.01.2012 11:17

Ja byłem 2 razy w Cro ale zawsze był to początek Września więc tu nie było problemu z noclegiem :P a co do sezonu to nie mam żadnego doświadczenia :( i staram sie zebrać jak najwięcej rad by być dobrze przygotowanym :P pozdro
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 26.01.2012 14:20

anubis2423 napisał(a):Dzięki za rady :P tylko urlop bede miał prawdopodobnie od początku sierpnia i troszkę boje sie jechać w ciemno bo może być problem z noclegiem :? najgorsze jest to właśnie że bede wiedział 100% koło kwietnia kiedy mam urlop więc nie ma możliwości coś zarezerwować wcześniej.pozdro

No fakt sierpień to już większe wyzwanie, ale nie niemożliwe :D
Ja wybrałem się raz w sierpniu i nigdy więcej chyba nie pojadę przynajmniej z świadomego wyboru. Dlaczego taki anty, bo wydawało mi się, że ludzi przynajmniej jeszcze raz tyle co w lipcu podróżowanie jadranką żółwim tempem daje się w znaki. Dobrze że teraz tak te autostrady pociągnęli, wbijasz się na wybrzeże gdzie chcesz. Ceny również są w sierpniu wywindowane do najdroższych. No nic zrobisz jak uważasz, poszperaj jeszcze jest sporo kwater, które oferują dużo za nie "wiele" bo nie oszukujmy się wakacje w Chorwacji nie należą do tanich.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 26.01.2012 17:18

jak się wyjaśni kiedy mam urlop to wtedy coś pokombinuję :P pozdro i dzięki za rady :P
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Jazda W Ciemno W okolice Stanici 2012
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone