Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 30.06.2014 22:26

Witajcie, na tydzień przed wyjazdem na Istrię ( do Rabac) czytam Waszą relację - to jest super przewodnik!!!

Mamy zamiar podążać Waszym śladem. :papa:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 01.07.2014 10:43

ruwado napisał(a):Mamy zamiar podążać Waszym śladem. :papa:

... w takim razie życzymy samych przyjemności i niezapomnianych wrażeń ! 8)

pozdrawiam Mariusz
miras_sg
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras_sg » 26.02.2015 08:44

Natrafiłem na tą relację i po prostu zatkało mnie... Może nie jest zbyt świeża , ale tyle zawarto w niej informacji że postanowiłem wyciągnąć ją z otchłani , bo jestem przekonany że pomoże w planowaniu wakacji wielu cromaniakom :D . Pozdrowienia dla autora.
.:Kasia:.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 25.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 19.05.2015 14:35

Wowwww wielkie woww...wciągnęło mnie jak w dobrą książkę :D
Wspaniała relacja !!!!! na +6 :P
już się cieszę że wtym roku Istrię powitamy :D
mairsz
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mairsz » 20.05.2015 21:46

Super relacja.
Ale ja fajny refleks mam ;)
więc i pytanko po 5 latach dziwne:

Jaki to aparat zrobił te zdjęcia w 2010?
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 20.05.2015 21:49

Bylismy w lipcu 2014 - baza wypadowa w Rabacu. Nie starczyło nam czasu na Motovun - więc trzeba jeszcze tam wrócić. Ale większość miejsc widzielismy. Najbardziej przypadło nam:
Rovinj
Labin
Porec
Pula
Vodnjan
Wyspa Cres
Vrsar
Buje.

A w drodze do Cro - zwiedziliśmy w Słowenii - Bled i wąwóz Vintgar.

Wracając w Słowenii zwiedziliśmy - Jaskinię Postojną i Predjamski Grad.

Super.
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 16.05.2016 06:30

jako że będę na Istrii za "niestety" dopiero 3 miesiące z ciekawością przeczytałem relację i nasz plan rozszerzyłem o kolejne miejsca :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2016 19:26

Pięknie napisane i sfotografowane. :) Byliśmy w kilku miejscach na półwyspie i bardzo nam się podobało. :D
Dzięki waszej relacji zobaczyłem jeszcze więcej. :roll: :papa:
Dzięki i pozdrawiam.
Krzysiek
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 05.10.2017 08:29

Witam,
ponieważ w przyszłym roku (po 2 wizytach w Dalmacji) chcielibyśmy spróbować i zobaczyć coś nowego - padło na Istrię. Czytam i czytam Wasze relacje i Istria jawi mi się jako typowo skaliste plaże - jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu:):) Ponieważ jedziemy z 4 letnią córką, która zawsze jest wszędzie i wszystkiego musi doświadczyć na własnej skórze mam prośbę o polecenie miejscowości z plażami w miarę możliwości "mało skalistymi" - oczywiście piasku się nie spodziewam, ale żwirek czy kamyczki byłyby super.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.10.2017 09:00

88sabina napisał(a):Witam,
ponieważ w przyszłym roku (po 2 wizytach w Dalmacji) chcielibyśmy spróbować i zobaczyć coś nowego - padło na Istrię. Czytam i czytam Wasze relacje i Istria jawi mi się jako typowo skaliste plaże - jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu:):) Ponieważ jedziemy z 4 letnią córką, która zawsze jest wszędzie i wszystkiego musi doświadczyć na własnej skórze mam prośbę o polecenie miejscowości z plażami w miarę możliwości "mało skalistymi" - oczywiście piasku się nie spodziewam, ale żwirek czy kamyczki byłyby super.

klub-milosnikow-polwyspu-istria-t53130.html#p1902066
Może Fažana ...
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 05.10.2017 09:04

88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 05.10.2017 12:46

Dzięki za podpowiedzi;) Też myślałam o Fazanie...i tutaj moje pytanie - w okolicach jakiej plaży najlepiej szukać apartamentu? Chodzi głównie o córkę, żeby nie było za daleko...tak aby szybko wrócić do pokoju jeśli się czegoś zapomni itp?
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 11.03.2018 12:19

Genialna relacja! Cro Forum to skarbnica! Trafiłam na tę perełkę szukając inspiracji do kolejnej podróży nad Adriatyk. Poprzednich sześć skierowanych na Dalmację Południową, czas poszukać nowych kierunków, i tu taka inspiracja! Gratuluję i dziękuję Autorowi, oczywiście biegnę w te pędy do relacji weneckiej, oraz oczywiście do relacji istryjskiej Janusza Bajcera :papa:
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 22.03.2018 13:48

A ja już nie mogę się doczekać czerwca kierunek Fazana , odliczam dni. :D
adrianwit
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianwit » 24.03.2018 19:31

Witam, też się wybieram do Fazany na wakacjach, może ktoś poleci jakiś nocleg dla 2 ch par ?? lub konkretna strone gdzie szukać
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone