Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Istria

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ruwado
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 30.06.2014 23:26

Witajcie, na tydzień przed wyjazdem na Istrię ( do Rabac) czytam Waszą relację - to jest super przewodnik!!!

Mamy zamiar podążać Waszym śladem. :papa:
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 01.07.2014 11:43

ruwado napisał(a):Mamy zamiar podążać Waszym śladem. :papa:

... w takim razie życzymy samych przyjemności i niezapomnianych wrażeń ! 8)

pozdrawiam Mariusz
miras_sg
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras_sg » 26.02.2015 09:44

Natrafiłem na tą relację i po prostu zatkało mnie... Może nie jest zbyt świeża , ale tyle zawarto w niej informacji że postanowiłem wyciągnąć ją z otchłani , bo jestem przekonany że pomoże w planowaniu wakacji wielu cromaniakom :D . Pozdrowienia dla autora.
.:Kasia:.
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 19.05.2015 15:35

Wowwww wielkie woww...wciągnęło mnie jak w dobrą książkę :D
Wspaniała relacja !!!!! na +6 :P
już się cieszę że wtym roku Istrię powitamy :D
mairsz
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mairsz » 20.05.2015 22:46

Super relacja.
Ale ja fajny refleks mam ;)
więc i pytanko po 5 latach dziwne:

Jaki to aparat zrobił te zdjęcia w 2010?
ruwado
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 20.05.2015 22:49

Bylismy w lipcu 2014 - baza wypadowa w Rabacu. Nie starczyło nam czasu na Motovun - więc trzeba jeszcze tam wrócić. Ale większość miejsc widzielismy. Najbardziej przypadło nam:
Rovinj
Labin
Porec
Pula
Vodnjan
Wyspa Cres
Vrsar
Buje.

A w drodze do Cro - zwiedziliśmy w Słowenii - Bled i wąwóz Vintgar.

Wracając w Słowenii zwiedziliśmy - Jaskinię Postojną i Predjamski Grad.

Super.
paw_el
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 16.05.2016 07:30

jako że będę na Istrii za "niestety" dopiero 3 miesiące z ciekawością przeczytałem relację i nasz plan rozszerzyłem o kolejne miejsca :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2016 20:26

Pięknie napisane i sfotografowane. :) Byliśmy w kilku miejscach na półwyspie i bardzo nam się podobało. :D
Dzięki waszej relacji zobaczyłem jeszcze więcej. :roll: :papa:
Dzięki i pozdrawiam.
Krzysiek
88sabina
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 05.10.2017 09:29

Witam,
ponieważ w przyszłym roku (po 2 wizytach w Dalmacji) chcielibyśmy spróbować i zobaczyć coś nowego - padło na Istrię. Czytam i czytam Wasze relacje i Istria jawi mi się jako typowo skaliste plaże - jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu:):) Ponieważ jedziemy z 4 letnią córką, która zawsze jest wszędzie i wszystkiego musi doświadczyć na własnej skórze mam prośbę o polecenie miejscowości z plażami w miarę możliwości "mało skalistymi" - oczywiście piasku się nie spodziewam, ale żwirek czy kamyczki byłyby super.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.10.2017 10:00

88sabina napisał(a):Witam,
ponieważ w przyszłym roku (po 2 wizytach w Dalmacji) chcielibyśmy spróbować i zobaczyć coś nowego - padło na Istrię. Czytam i czytam Wasze relacje i Istria jawi mi się jako typowo skaliste plaże - jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu:):) Ponieważ jedziemy z 4 letnią córką, która zawsze jest wszędzie i wszystkiego musi doświadczyć na własnej skórze mam prośbę o polecenie miejscowości z plażami w miarę możliwości "mało skalistymi" - oczywiście piasku się nie spodziewam, ale żwirek czy kamyczki byłyby super.

klub-milosnikow-polwyspu-istria-t53130.html#p1902066
Może Fažana ...
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 05.10.2017 10:04

88sabina
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 05.10.2017 13:46

Dzięki za podpowiedzi;) Też myślałam o Fazanie...i tutaj moje pytanie - w okolicach jakiej plaży najlepiej szukać apartamentu? Chodzi głównie o córkę, żeby nie było za daleko...tak aby szybko wrócić do pokoju jeśli się czegoś zapomni itp?
zauroczona
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 11.03.2018 13:19

Genialna relacja! Cro Forum to skarbnica! Trafiłam na tę perełkę szukając inspiracji do kolejnej podróży nad Adriatyk. Poprzednich sześć skierowanych na Dalmację Południową, czas poszukać nowych kierunków, i tu taka inspiracja! Gratuluję i dziękuję Autorowi, oczywiście biegnę w te pędy do relacji weneckiej, oraz oczywiście do relacji istryjskiej Janusza Bajcera :papa:
novy77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 22.03.2018 14:48

A ja już nie mogę się doczekać czerwca kierunek Fazana , odliczam dni. :D
adrianwit
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianwit » 24.03.2018 20:31

Witam, też się wybieram do Fazany na wakacjach, może ktoś poleci jakiś nocleg dla 2 ch par ?? lub konkretna strone gdzie szukać
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży