Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - najlepsza baza wypadowa?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 19.05.2016 20:12

W Medulinie jest tych plaż kilka nie tylko ta na którą tak wszyscy narzekają
http://www.medulinriviera.info/guide-me ... s/medulin/
Lednice napisał(a):Pod koniec czerwca nie powinno być jeszcze bardzo tłoczno.

Racja ale na pustki bym nie liczył. Ja osobiście polecam ten czas bo w sierpniu potrafi być naprawdę tłoczno.
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 20:40

czyli liczba miast sie skraca Umag,Moscienicka draga, Baska.... no i czytalam troche o Fazanie?? co myslicie?
u na tylko czerwiec... w sierpiu dzieci zaczynaja w DE szkole :( i synek ma termi do szpitala... no i caly lipiec musi byc na scislej diecie.... wiec sami rozumicie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2016 21:46

roszel napisał(a):czyli liczba miast sie skraca Umag,Moscienicka draga, Baska.... no i czytalam troche o Fazanie?? co myslicie?


O Fażanie 2012 >>> nasze-male-i-wieksze-spotkania-z-balkanami-t47240.html#p1524054
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 21:54

roszel napisał(a):czyli liczba miast sie skraca Umag,Moscienicka draga, Baska....


Moszczenicka Draga nie jest miastem, tak samo Baśka nie jest miastem 8)

Jak macie jechać w ciemno, to nic was nie goni z rezerwacją, doradzam spokój w wyborze miejsca :wink:
Przede wszystkim trzeba na spokojnie zanalizować różne pomysły,
na chłodno je ocenić.
Na forum jest bardzo dużo relacji, wypada kupić przewodnik książkowy, poczytać bez nerwów 8)

Trzeba pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach :wink:

Generalnie z dzieckiem w wieku 6 lat bym w ciemno nie jechał pod koniec czerwca, to jednak jest już prawie sezon :roll:
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 22:41

a był moze ktoś w Moscienickiej Dradze lub w Basce w czerwcu??? druga polowa sama niewiem czy szukac kwater teraz czy na miejscu .
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 22:47

w ktorym watku moge znalezc kwatery z moich wybranyc miast tj Umag, Mościenicka Draga, Baska, Fazana?
druga polowa czerwca poki co nie ma konkretnego planu al wstepnie 4 dorosle 1 dziecko i Chyba YORK :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2016 22:59

roszel napisał(a):w ktorym watku moge znalezc kwatery z moich wybranyc miast tj Umag, Mościenicka Draga, Baska, Fazana?

Nie ma oddzielnych wątków.
Może znajdziesz coś tutaj >>> noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html
kokosanka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokosanka » 21.05.2016 17:25

Hej, hej :)

Właśnie jestem w trakcie szukania noclegów w trybie "last minute", bo urlop już tuż tuż. Padł plan na Istrię i teraz pytanie - czy macie wiedzę na temat, na które plaże można wejść z psem? Psiolubnych kwater już parę znalazłam, w różnych miejscowościach Istrii, teraz kwestia którą wybrać tak aby można było swobodnie z psem się poruszać również na plażę.

Z góry dziękuję! :hut:
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 26.05.2016 13:07

Jadę siódmy raz do Chorwacji ale na Istrię po raz pierwszy. Wybór padł na Umag. Jakoś Janusz mnie przkonał. Czy w pierwszej połowie lipca znajdę jakiś przyzwoity apartman za powiedzmy plus minus 60euro? Chcę jechać w ciemno z żoną i dwójką dzieci (7 lat).
bartiku
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartiku » 06.06.2016 13:44

Czy ktoś może napisać jak wygląda kwestia parkingów przy plaży w miejscowości Porec? Zastanawiamy się nad jedną miejscówką, niestety kawałek od plaży, więc trzeba będzie dojeżdżać samochodem
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 06.06.2016 14:21

kokosanka napisał(a):Hej, hej :)

Właśnie jestem w trakcie szukania noclegów w trybie "last minute", bo urlop już tuż tuż. Padł plan na Istrię i teraz pytanie - czy macie wiedzę na temat, na które plaże można wejść z psem? Psiolubnych kwater już parę znalazłam, w różnych miejscowościach Istrii, teraz kwestia którą wybrać tak aby można było swobodnie z psem się poruszać również na plażę.

Z góry dziękuję! :hut:

Na pewno jest plaża dla psów w Rabacu - mój pies tam był i se chwalił :wink: Plaża ta jest zlokalizowana przed plażą FKK, na północno - wschodnim "końcu" Rabaca. Można tam dojechać do dużego parkingu, z tym że wjazd jest płatny chyba 10 kun/dzień.
Plaża jest żwirowa. W okolicach Labina zabieraliśmy też psa (mały mieszaniec - spokojna emerytka) na pół - dzikie plaże na półwyspie Prtlog. W tym roku mamy dwa pieski (jeden to wspomniana emerytka, a drugi półroczny) i też będziemy niedaleko Labina (Drenje). Nasza emerytka nie przepada za plażowaniem nawet w cieniu, więc w czasie kilku pobytów była na plaży tylko kilka razy. Generalnie gdy widzi, że zbieramy graty na plażę, kieruje się do legowiska w klimatyzowanym pomieszczeniu.
bartiku
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartiku » 06.06.2016 15:09

Janusz Bajcer pięknie dziękuję :)
lordgargamel
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 18.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lordgargamel » 10.06.2016 10:31

Witam.
Jadę w tym roku po raz czwarty do Chorwacji, lecz po raz pierwszy na Istrię. Wybraliśmy miejscowość Rabac. Czy moglibyście coś więcej na temat tego miasta powiedzieć, bo ja go wcale nie znam, tyle co z fotografii i google.maps. Jedziemy 3 lipca. Czy jest warte zobaczenia?
Grzywa777
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzywa777 » 03.07.2016 12:56

Cześć.
Chcielibyśmy z narzeczoną pojechać w tym roku do Chorwacji, ale jakoś nie za daleko. Jesteśmy z Wisły. W planach mieliśmy jechać do Włoch, ale ze względu na remont domu to niestety nie wchodzi to w grę. Może w przyszłym roku na podróż poślubną.
Pytanie brzmi gdzie ? byłem w Dubrovniku dwa razy i raz na Pagu, ale nigdy jakoś bliżej Istrii. Pomyślałem o wyspie Krk, kolega tam jeździł i dla tego mi to wpadło do głowy ( jak to jeszcze Istria ? )
Chcemy po prostu wypocząć, poleżeć nad wodą na fajnej plaży. Szukamy raczej ciszy i spokoju ale oczywiście nie za bardzo, chcielibyśmy gdzieś wieczorkami pospacerować, posiedzieć, czegoś się napić :wink: Ładnej plaży, najlepiej "dziką" lub po prostu mało znaną.
Termin 24-31 lipca. Wyjazd w ciemno, bo jest jeszcze nie pewny. 23 uznamy, że jedziemy, to jedziemy. Może uda się wszystko pokończyć z domem i poświęcimy urlop na przeprowadzkę.
Byłbym wdzięczny za jakieś informacje, zdjęcia i porady :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Istria - najlepsza baza wypadowa? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone