Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - najlepsza baza wypadowa?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 13:55

W Icici jest fajna plaża :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2016 14:03

roszel napisał(a):Rabac juz dwa razy z rzedu bylismy.. wiec e okolice juz znam mniej wiecej wiec chcialabym cos calkiem innego... gdze np tez mozna polazic po lasach bo moj m uwielbia no i jakas piekna plaza.. nie przy ulicy z jakims sensownym zejsciem dla dzieci... :)

Cytat z linku:
Plaża Sol Polynesia – plaża, która jest połączeniem piasku, żwiru i kamieni, oddalona od miasta Umagu o około 2 km. Jest doskonała dla rodzin z dziećmi i inwalidów ( wejście do morza jest przystosowane dla inwalidów ). Umag posiada długą tradycję nudystyczną, a więc część tej plaży jest również przeznaczona dla nudystów. Plaża jest posiadaczką Błękitnej flagi i znajdują się na niej różne atrakcje sportowe i gastronomiczne, takie jak boisko do siatkówki plażowej, mini golf, baseny, bary, restauracje itp.

Zdjęcie z netu
Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2016 14:15

Lednice napisał(a):W Icici jest fajna plaża :D

Z tego o widzę na zdjęciach - też przy ulicy.
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 14:19

Lednice napisał(a):Ja bym wybrał Opatiję i okolice, jest tam przepięknie :D

Ja kiedyś też szukałem informacji:
opatijska-riwiera-i-wyspa-krk-t40819.html?hilit=opatijska%20riwiera%20wyspa%20krk

Znalazłem, pojechaliśmy z całą rodziną i byliśmy zachwyceni :D
opatijska-riwiera-i-wyspa-krk-lipiec-2013-t44015.html?hilit=opatija%202013


Super filmiki, fotki i info al jednak dla rodzinki z 6 latkiem slabo wolalabym jaka plaska plaze.. i nie bezposrednio przy drodze...
chyba
Janusz mial racje moze Umag lepszy ktos cos moze powiedzec na ten temat albo ta Moscienicka Draga.... chce polaczc morze i las.. zeby bylo duzzo natury;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 14:25

Plaża w Icici jest plaska jak stół i jest oddzielona id ulicy
Nie ma ryzyka wtargniecia dziecka na ulicę
Ale skoro ktoś wie lepiej, choc tam nie byl :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2016 14:40

Lednice napisał(a):Ale skoro ktoś wie lepiej, choc tam nie byl :D

Byłem przejazdem, widziałem plaże w tym rejonie Istrii i nie wybrałem tam miejsca na pobyt, bo całej Rodzinie nie za bardzo się podobało.

Ty przedstawiasz i polecasz wschodnią część Istrii, ja zachodnią.
Do roszel należy wybór :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 15:10

Umag i okolice, np. Savudrija też są ładne.

Ale moim zdaniem nie ma tam zbyt wiele atrakcji, ośrodki wypoczynkowe są rozrzucone w terenie, często daleko od
centrum miejscowości :roll:
aa1983
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aa1983 » 19.05.2016 16:44

Domyślam się, że Umag w superpozycji atrakcji
plaże mają od piasek do kamien:) Z Umag masz 30 min Poreč, 45min Rovinj, 50min Pula, Motovun (20min). Albo Piran ,Portorož Slowenija (20min), Trieste -Wlochy ( 35-40 min)za shopping :D , z lodz do Wenecje (2h). Istralandia aquapark dla dzieci 15min.
ale dobro, smak nie jest omawiana :lol:
sorry, musim malo pochwalit swoje miesto 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 17:32

Jako miejsce skąd robi się wycieczki, Umag jest bardzo dobry 8)

Plaże złe nie są.
Miałem tylko na myśli to, że jak ktoś mieszka na peryferiach, to wszędzie ma daleko, do centrum miasta, do supermarketu, na promenadę :roll:


Ja np. lubię spacerować, pod tym względem idealna jest Opatija 8)
Poza tym w Opatiji góry "schodzą" do morza, są lasy, jest zielono, jest sporo ślicznych starych budynków, jest co oglądać i podziwiać 8)

W Opatiji trzeba tylko uważać, gdzie położona jest kwatera. Czasem może być blisko morza, ale trzeba mocno się drapać pod górę w drodze z plaży 8)

Każde miejsce ma swoje plusy i minusy.

Ja tylko nie jestem pewien czy rzy tak wielkich wymaganiach odnośnie kwatery uda się łatwo znaleźć coś, co was zadowoli :roll:
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 18:17

Janusz obejrzalam sobie kilka Filmikow z Umag- no napewno wieksze wiecej ludzi i wiecej sie dzieje..... Moscienicka draga jest mniejsza choc plaza fajna full ludzi ciekae czy druga polowa czerwca tez tak??? a wiesz cos na temat Medulin Krk czy Baska... w sensie plaz atrakcji i cen.... nie chodzi mi o dlugi kolaborat tylko proste zestawienie eksperta kogos kto widzial i wie co nieco :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 18:38

Plaża piaszczysta Bijaca w Medulin jest okropna 8)
Baśka ma bardzo fajne plaże i bardzo jest "oblegana"
Krk ma fajne plaże
Fajne plaże są też w Punacie :D
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 19.05.2016 18:46

nie koniecznie musza byc plaze piaszczyste.... zwirek tez spoko i kamyki byle by w miare plasko i ciut szerzej???
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2016 18:50

roszel napisał(a):Janusz obejrzalam sobie kilka Filmikow z Umag- no napewno wieksze wiecej ludzi i wiecej sie dzieje..... Moscienicka draga jest mniejsza choc plaza fajna full ludzi ciekae czy druga polowa czerwca tez tak??? a wiesz cos na temat Medulin Krk czy Baska... w sensie plaz atrakcji i cen.... nie chodzi mi o dlugi kolaborat tylko proste zestawienie eksperta kogos kto widzial i wie co nieco :)

W drugiej połowie czerwca nie powinno być nigdzie tłoku.
Plaży w Medulin nie widziałem, Krk znam słabo bo byłem krótko i tylko w Njivice, było zimno początkiem lipca :roll: i po 5 dniach uciekłem na południe do Zatonu k/Zadaru :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2016 18:56

Najfajniejsza plaża jest w Baśce 8)

Pod koniec czerwca nie powinno być jeszcze bardzo tłoczno.
W Medulin jest fajna promenada, ale to plaża... :?
Krk ma fajną starówkę,
my byliśmy w zeszłym roku w Punacie i było OK
alpy-i-jadran-2015-poludniowy-tyrol-i-krk-t49581-60.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Istria - najlepsza baza wypadowa? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone