Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile razy tym samym autem do Cro?

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
podgorek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) podgorek » 04.03.2011 17:01

Rok 2002 - Leganza
Od 2003 do 2008 Skodą Superb
Rok 209 i 2010 Skoda Superb II
W tym roku dylemat Skoda Superb czy Jeep Grand Cherokee.
Z pozdrowieniami
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 04.03.2011 19:10

podgorek napisał(a):W tym roku dylemat Skoda Superb czy Jeep Grand Cherokee.

To faktycznie masz problem..... 8O

Ja bym szukał jeszcze czegoś innego :lol:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 04.03.2011 19:42

To bedzie dluga lista...

2001-Ford Escort -Nin
2002- Renault Laguna- Stari Grad (i powrot na lawecie...)
2003- Renault Laguna- Stari Grad (ale juz inna)
2004- Renault Laguna -Stari Grad
2005- Renault Scenic - Stari Grad
2006- Hyundai Terracan - Stari Grad i Orebic
2007- Hyundai Terracan - Stari Grad i Orebic
2008- Nissan Pathfinder - Orebic
2009- Nissan Pathfinder - Rabac
2009- Nissan Pathfinder - Orebic
2010- Nissan Pathfinder - Orebic i Sevid

2011........Nissan Pathfinder i........Orebic+Sevid :P
werka075
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) werka075 » 05.03.2011 02:47

2008- Pag Ford Galaxy,2009 Crikvienica Ford Galaxy,2010 (przerwa narodziny 2 synka) i 2011-Pag Ford Galaxy z naklejka
tomasz781
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz781 » 05.03.2011 09:08

1x srajczęsto(siejczento)
1x skoda octavia
1x golfik IV
w tym roku chyba ponownie golfina.
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 07.03.2011 21:27

2008 Citroen Xsara 1,6
2009 Citroen Xsara 1,6
2010 Citroen Xsara 1,6, Opel Astra H 1,6
2011 będzie Citroen Xsara 1,6, Opel Astra H 1,6
tygrys500
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys500 » 10.03.2011 23:35

2003 Mercedes 190
2004 Mercedes 190
2005 Mercedes 190
2006 Mercedes 190
2008 Toyota Avensis
2009 Toyota Avensis
2010 Toyota Avensis
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.03.2011 00:26

Hmmm właśnie sobie zdałem sprawę, że jeszcze nigdy nie byłem w Chorwacji dwa razy tym samym autem.
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 11.03.2011 13:35

maniust napisał(a):
podgorek napisał(a):W tym roku dylemat Skoda Superb czy Jeep Grand Cherokee.

To faktycznie masz problem..... 8O

Ja bym szukał jeszcze czegoś innego :lol:

:D :D :D :D :D :D Dobre!!!!
2 x 2.6 V6
2 x 4.7 V8
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 11.03.2011 15:00

A ja cały czas ten sam Xsara Picasso 1.6 Hdi
trzy razy:
2010 - Istria
2009 - Pag i Primosten
2008 - Orebic
i wtym tez to samo autko ale teraz Włochy - jezioro Garda.
Loren
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loren » 13.03.2011 10:06

5 raz toyota avensis d4d
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 20.03.2011 17:24

2x Ford Fokus /Zadar, Poreć/
3x VW Jetta / Vrsar, Novi Vindolski, KRK Baska/
1x VW Tiguan / Rovinij/
bormio
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bormio » 24.03.2011 23:48

2007 - Suzuki Ignis /Krk, Baśka/
2009 - Suzuki Ignis /Tucepi /
2011 - też będzie podobnie gdzieś na Makarską :)
paza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 26.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paza » 25.03.2011 00:31

co to za wątek? ile razy w zielonych majtkach?
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 699
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 25.03.2011 09:04

2x mała cytrynka (saxo) Sparadici, Artatore
3x większy badziew (306) Blace, Supetarska Draga, Mandre
1x nareszcie coś porządnego (meriva) HVAR
a teraz na północ europy Szkocja
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.



cron
Ile razy tym samym autem do Cro? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone