Trochę się uzbierało
napisał(a) mspalony » 27.02.2011 11:30
1985 - Fiat 126p + przyczepa - Vrsar (YU) - jako pasażer
1986 - Fiat 126p + przyczepa - Pula (YU) - jako pasażer
1987 - Fiat 126p + przyczepa - Porec (YU) - jako pasażer
1997 - Renalut 11 ('84) + Niewiadów ('78 ) - Krk (4 osoby i mnóstwo pasztetu) - z dziewczyną
2000 - Skoda Felicja 1.9D - Senij-Orasac-Dubrovnik-Rab-Krk - od tej pory już z żoną
2001 - Skoda Felicja 1.9D - Dubrownik
2008 - Chrysler Voyager - Porec
2009 - Chrysler Voyager - Medulin
2011 - ???? - Biograd na Moru