Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 31.07.2013 22:58

sneer napisał(a):
ania.i napisał(a): czy babcia z Igrane lub dziadek z Zigvosce mają travaricę? Obiecałam sąsiadowi za opiekę nad moim sierściuchem :lol:


Rok temu dziadek ze zdjęcia miał :D


o i świetnie :mrgreen: dzięki kolego! :)
FotoTC
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) FotoTC » 01.08.2013 01:19

JustineM napisał(a):
lukasz22i napisał(a):
Słuchajcie, a może zrobimy "wieczór polski" :?:

co,gdzie,kiedy? :)
EwaiRaf
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) EwaiRaf » 01.08.2013 07:11

witam :D ,

czytam, że wysokie są tam teraz temperatury, powiedzcie proszę czy jest choć trochę wiaterku od morza? czy na plaży da się wysiedzieć? Jedziemy za 10 dni z małym dzieckiem i troszkę się obawiam.
acha no i czy da się wytzrymać w pokoju bez klimy? :-?

pozdrawiam cały wąteczek, dużo się dowiedziałam o Igrane i okolicy, dzięki
FotoTC
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) FotoTC » 01.08.2013 10:02

Upały są, to fakt:) Ja tam preferuję kąpiele słoneczne w cieniu...:) Wiatry pojawiają się po zachodzie słońca, aczkolwiek za dnia też potrafi od czasu do czasu dmuchnąć. Nie polecam pokoju bez klimy..., pozdrawiam;)
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 01.08.2013 10:58

Jest tj. było pięknie, gorąco, z dnia na dzień coraz cieplej, takie miałem wrażenie. Przez 12dni lampa, bez dnia pochmurnego, o deszczu mowy być nie mogło choć ponoć jednej nocy trochę pokropiło. Zdarzały się dni z wiaterkiem, przyjemnym ale to zazwyczaj wieczorem.
Nie polecam mieszkanka bez klimy, u nas chodziła praktycznie non stop, wiadomo że lodówki w domu nie robiliśmy ale miło było wrócić z tej "patelni" do przyjemnego wnętrza.
Z dzieckiem zwiedziliśmy praktycznie wszystkie plaże w Igrane i okolicy, fajna jest z Mała Duba ale najlepsza wg. nas na którą jeździliśmy przez kilka dni to ta:

Obrazek
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 01.08.2013 11:12

lukasz22i napisał(a): ale najlepsza wg. nas na którą jeździliśmy przez kilka dni to ta:


lukasz, a gdzie dokladnie znajduje sę ta plaza ze zdjęcia?
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 01.08.2013 13:58

Witam pytanie do ,,obecnych,, w Igrane gdzie się stołujecie jaki lokal polecacie?
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 01.08.2013 14:08

sneer napisał(a):
lukasz22i napisał(a): ale najlepsza wg. nas na którą jeździliśmy przez kilka dni to ta:


lukasz, a gdzie dokladnie znajduje sę ta plaza ze zdjęcia?



Z Igrane jedziesz "jadranką" na południe, zaraz po Igrane jest Zivogosce, dalej Mała Duba, mijasz ją i za jakieś 500m jest po prawej stronie zatoczka, są dwa parkingi leśne (płatne), przy drodze jest tylko mała tabliczka Parking i zjeżdżasz do lasu.

http://imageshack.us/a/img268/7315/7jtm.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/801/epow.jpg/
EwaiRaf
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) EwaiRaf » 01.08.2013 14:51

dzięki jak zwykle jesteście nieocenieni :D

czyli musimy zabrać wentylator... albo zapytam jeszcze w naszej noclegowni czy nie dysponują takowymi.

lukasz22i gdzie to cudo można znaleźć?
EwaiRaf
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) EwaiRaf » 01.08.2013 14:52

z jakimś opóźnieniem mój post się pojawił, widzę lukasz, że już wyczerpująco odpowiedziałeś gdzie jest ta plaża :wink:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 01.08.2013 16:50

Polecamy się na przyszłość :papa:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 01.08.2013 19:54

sneer napisał(a):
ania.i napisał(a): czy babcia z Igrane lub dziadek z Zigvosce mają travaricę? Obiecałam sąsiadowi za opiekę nad moim sierściuchem :lol:


Rok temu dziadek ze zdjęcia miał :D

Obrazek


dziadek Ivan ze zdjęcia - Travaricę dwa tygodnie temu miał - nawet dał skosztować ;) aczkolwiek dużo bardziej smakuje mi jego Orahovica - właśnie ją sobie popijam i wspominam CRO ;)
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 01.08.2013 20:10

Travaricę (pewnie jego roboty) piłem 3 lata temu w Zivogosce i muszę przyznać, że była super :) Dało się wyczuć posmak coś jakby naszego piołunu...
Travarica sklepowa (z Kenzo w Makarskiej) przypomina tamtą jedynie z nazwy niestety :( Kupiłem by się z kuniaszy wypstrykać w drodze do Polandu :)
Także, sklepówki nie polecam :)
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 01.08.2013 20:12

FotoTC napisał(a):
JustineM napisał(a):
lukasz22i napisał(a):
Słuchajcie, a może zrobimy "wieczór polski" :?:

co,gdzie,kiedy? :)



no... Ktoś się odważył zapytać...

Może wieczorem na plaży ;) wychylimy "coś"?

jak będę już na miejscu to będę Was tutaj gorąco namawiać :smo:
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 01.08.2013 20:15

JustineM napisał(a):
jak będę już na miejscu to będę Was tutaj gorąco namawiać :smo:


i ja będę tu zaglądać tak jak i teraz zaglądam...więc do zobaczenia ;) :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone