Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ooomakarena
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ooomakarena » 23.07.2013 15:45

ania.i napisał(a):
ooomakarena napisał(a):
ooomakarena napisał(a):Witam , mam kilka pytań bo wybieram się do Igrane na początku sierpnia, jeśli ktoś wówczas będzie dajcie znać. :)
1.Po pierwsze, które knajpki polecacie, gdzie można tanio i dobrze zjeść, a których nie polecacie?
2. Czy isntnieje tam jakieś życie nocne, jakiś deptak, rynek, stragany, pokazy? Słyszałam, że jest cos w stylu dzień Igrane, może ktoś się orientuje czy się załapie?
3. W których sklepach robić zakupy? Jak dojechać do LIDLA?
4. Czy są komary? Czy odczuwa się ciepło w wodzie? Czy woda jest czysta?

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź :smo:


Może byłby któryś z obecnych wczasowiczów tak łaskaw i odpowiedziałby choć na jedno z pytań? ;>



a może byś poczytała wątek? udzieliłam Ci odpowiedzi :roll:


owszem, ale może przeczytałabyś mojego posta ze zrozumieniem i naciskiem na słowo obecnych :)
kaktussio
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaktussio » 23.07.2013 16:24

lukasz22i napisał(a):No to jesteście blisko nas bo do Studenaca mam lekko pod górę i w prawo jakieś 100m, zresztą jak będziecie kiedyś przechodzić obok Hotelu Punta to widać apartamen Karmelo.
Do zobaczenia w Igrane ;)

Do zobaczenia, jutro mam nadzieję przy piwku :)
Podaj gdzie się spotkamy i jak Cię poznac to przyjdziemy na pewno :)

Musze właśnie skoczyć do babci z zielonego garażu jak najszybciej, jakieś winko kupić bo rakija nam średnio podeszła którą dostaliśmy na powitanie :)
Wczoraj było otwarte, ale było tylko 2 gości - to wszystko jedno do kogo idę?
Aha, pytanie: kto w Igrane na niemieckich blachach ale z naklejką Cro.pl??
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 23.07.2013 17:31

Witam czy ktoś z obecnych na miejscu był w restauracji tri volta? gdzie korzystnie robić zakupy w którym sklepie?
juliaszek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) juliaszek » 23.07.2013 19:43

Agawa. napisał(a):właśnie siedzę sobie na tarasie popijam kawkę, a po kawce plaża w Igrane :papa:
Załącznik DSC05990.JPG nie jest już dostępny



No proszę. I byłem w tym samym okresie i w budynku z tyłu. To przez brak tych naklejek na samochodach tak mało z forumiarzy można zidentyfikowac na miejscu :( . W zasadzie to podobny widok na całe Igrane miałem z balkonu.
Załączniki:
Resize of P1170833.JPG
nocą z okna
Mariusz78
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz78 » 23.07.2013 21:41

JustineM napisał(a):Witam
Będziemy w Igrane 9 sierpnia. Dość duża grupa.... Kto będzie jeszcze w tym terminie w Igrane?
Ci, którzy są na miejscu:
nie wypijcie wszystkich zapasów babci :) Zostawcie troszkę dla nas!!! :oczko_usmiech:



O to chyba będę musiał zaopatrzyś się przed waszym przyjazdem :lol: :lol: :lol:
Super że więcej nas (Zagłębiaków) będzie w Igrane :lol:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 23.07.2013 23:02

juliaszek napisał(a):
Agawa. napisał(a):właśnie siedzę sobie na tarasie popijam kawkę, a po kawce plaża w Igrane :papa:
DSC05990.JPG



No proszę. I byłem w tym samym okresie i w budynku z tyłu. To przez brak tych naklejek na samochodach tak mało z forumiarzy można zidentyfikowac na miejscu :( . W zasadzie to podobny widok na całe Igrane miałem z balkonu.


oj tam, oj tam, ja naklejkę miałam :)

w którym budynku byliście ?
ania.i
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 28.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania.i » 24.07.2013 12:27

JustineM napisał(a):Witam
Będziemy w Igrane 9 sierpnia. Dość duża grupa.... Kto będzie jeszcze w tym terminie w Igrane?
Ci, którzy są na miejscu:
nie wypijcie wszystkich zapasów babci :) Zostawcie troszkę dla nas!!! :oczko_usmiech:


My też będziemy w tym terminie..ale trochę wcześniej bo od 4-go sierpnia na 2 tygodnie, 3 rodziny (3 pary i troje dzieci) :) do zobaczenia na plaży :papa:

hris01 napisał(a):Ja tez dziękuje za namiar na babcie
melduje ze w 7 osób będziemy 10-18.08 w Igrane w apartamentach Ante


do zobaczenia :papa: ale nas będzie dużo.. : :mrgreen: :hut:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 24.07.2013 14:19

kaktussio napisał(a):
lukasz22i napisał(a):No to jesteście blisko nas bo do Studenaca mam lekko pod górę i w prawo jakieś 100m, zresztą jak będziecie kiedyś przechodzić obok Hotelu Punta to widać apartamen Karmelo.
Do zobaczenia w Igrane ;)

Do zobaczenia, jutro mam nadzieję przy piwku :)
Podaj gdzie się spotkamy i jak Cię poznac to przyjdziemy na pewno :)



Hejka, to jak Wam pasuje to dzisiaj o 21ej możemy się ustawić na jakieś małe/duże piwko na mieście?! Knajpkę wybierzemy z "marszu", pewnie wszędzie serwują napój bogów :lol: Jak mnie poznacie...zapewne będę w marynarskiej koszulce tj. w biało/niebieskie paski a spotkać się możemy chociażby pod Studenacem :)
kaktussio
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaktussio » 24.07.2013 15:36

ok o 21 pod Studenacem.
Mam nadzieję że się rozpoznamy, ja będę z żoną :)
Pozdrawiam
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 24.07.2013 16:45

kaktussio napisał(a):ok o 21 pod Studenacem.
Mam nadzieję że się rozpoznamy, ja będę z żoną :)
Pozdrawiam


Ok...do zobaczyska! :papa:
Ola16
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola16 » 24.07.2013 17:26

Kaktussio mam ogromna prośbę, będziemy w pensjonacie Mihaljevic od 31.07, możesz napisać jak oceniasz pensjonat jakie warunki i jak jedzenie ? internet jak rozumiem dostępny w pokoju bez problemu :D
Augusto
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 14.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Augusto » 24.07.2013 19:29

Ja też mam naklejkę ale auto głęboko na parkingu u Daniela :mrgreen:
Słynna babcia musi się przekonać do nabywców mocniejszych trunków, z marszu nie sprzedaje byle czego :D Orahowica 60kn, rakija 50, vino proszek też chyba po 50. Wczoraj znajomi byli na akciji u Admirała, Makrela z talarkami za 35kn - jak za te pieniądze to polecają. Ja natomiast odwiedziłem Dubrownik, Ston, Dube i jedzenie w Stonie bez porównania z Igrańskim lecz to też niczego sobie :)
kaktussio
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaktussio » 25.07.2013 16:20

Ola16 napisał(a):Kaktussio mam ogromna prośbę, będziemy w pensjonacie Mihaljevic od 31.07, możesz napisać jak oceniasz pensjonat jakie warunki i jak jedzenie ? internet jak rozumiem dostępny w pokoju bez problemu :D

Ja oceniam na prawdę dobrze.
Pokój ok, czysto i zadbane, mamy łazienkę, balkon z widokiem na morze ale wiem że niektórzy mają widok na góry.
Bardzo blisko sklep Studenac i poczta gdzie wymieniałem Euro na Kuny.
Jedzenie jest ok ale czasem trochę za bardzo tłuste. Dla mnie ogólnie ok, ale Żonie to czasem nie pasuje bo ma delikatny żołądek. To na obiad. Natomiast śniadania to szwedzki stół i znajdziesz na nim praktycznie wszystko co można jeść na śniadanie, no może poza jogurtami.
Na razie po kilku dniach jestem zadowolony z pensjonatu :)

Augusto napisał(a):Ja też mam naklejkę ale auto głęboko na parkingu u Daniela :mrgreen:
Słynna babcia musi się przekonać do nabywców mocniejszych trunków, z marszu nie sprzedaje byle czego :D Orahowica 60kn, rakija 50, vino proszek też chyba po 50. Wczoraj znajomi byli na akciji u Admirała, Makrela z talarkami za 35kn - jak za te pieniądze to polecają. Ja natomiast odwiedziłem Dubrownik, Ston, Dube i jedzenie w Stonie bez porównania z Igrańskim lecz to też niczego sobie :)

Dziś miałem przyjemność zakupić słodkie czerwone wino. 50kn. Wyborne :)
Ta Orahowica - ktoś kupił? dobre? :) Warte tej ceny?
Ostatnio edytowano 25.07.2013 16:27 przez kaktussio, łącznie edytowano 1 raz
Ola16
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola16 » 25.07.2013 16:36

Dzięki bardzo. My jedziemy z synem, który należy do mięsożernych i wybrednych, ale mam nadzieje, że coś tam wszama:) Mam nadzieje, że załapiemy się na pokój z widokiem na morze, w sumie wcześniej w biurze podróży tego nie ustalaliśmy.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 25.07.2013 17:25

agus87, dojechaliście? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone