Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotele z atrakcjami dla dzieci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekreal
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.12.2012
Hotele z atrakcjami dla dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekreal » 06.01.2014 08:50

Witam, mam prośbę, czy ktoś z Was może polecić sprawdzony hotel w Chorwacji dla rodziny z dziećmi, chodzi mi o fajne baseny, place zabaw i zejście do morza? pozdrawiam Marek
marekreal
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekreal » 07.01.2014 19:05

forum o Chorwacji i nikt nie ma ciekawej podpowiedzi odnośnie hoteli w tym kraju? serdecznie dziękuje.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 07.01.2014 19:11

Kompleks wypoczynkowy Solaris w Szibeniku
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 07.01.2014 20:03

marekreal napisał(a):forum o Chorwacji i nikt nie ma ciekawej podpowiedzi odnośnie hoteli w tym kraju? serdecznie dziękuje.

Hotel Palace w Kastel Stari
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 07.01.2014 20:19

marekreal napisał(a):forum o Chorwacji i nikt nie ma ciekawej podpowiedzi odnośnie hoteli w tym kraju? serdecznie dziękuje.

Nie dziw się- większość korzysta z apartmanów... Ale z własnego doświadczenia sprawdź hotele w Rabacu -mimosa lub hedera
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.01.2014 09:53

I popatrz jeszcze na wszelkiego rodzaju campy molochy - tam zawsze są atrakcje dla dzieci, a często i hotel lub mobilhome
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.01.2014 17:42

marekreal napisał(a):forum o Chorwacji i nikt nie ma ciekawej podpowiedzi odnośnie hoteli w tym kraju? serdecznie dziękuje.


No, ale co rozumiesz przez atrakcje dla dzieci :?: :roll:
Co to znaczy fajne baseny :?: :roll:
Jakie ma być to zejście do morza :?:

No i brakuje kilku ważnych informacji ------> ile osób liczy rodzina, na jak długo chcecie jechać i ile ma to kosztować :!: :!: :!:

Bez tego co ja ci konkretnego mogę napisać :?: :roll: Nic :!:
Hoteli jest w Chorwacji bardzo dużo, ale dibaeł tkwi w szczegółach 8)
marekreal
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekreal » 09.01.2014 00:28

witam, rodzina z dwójką dzieci w wieku 5 i 7 lat, przedział cenowy do 7-8 tys. za rodzinę na dwa tygodnie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2014 00:43

To napisz wiadomość prywatną :wink:

PW
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 09.01.2014 22:31

Sorry, dopiero dziś tutaj dotarłem :)
Przez parę miesięcy miałem problem z przegladarką i forum mi nie "chodziło"

Sprawdzony hotel z mnóstwem atrakcji dla dzieci:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotele z atrakcjami dla dzieci
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone