Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 26.01.2011 20:14

Janusz może faktycznie przy mobile- homach stoją samochody. Jednak chodząc codziennie w kierunku Ninu autek nie widziałam. :-)
Ok. nie upieram się... Dobrze, że pamiętasz. :-)

maniust napisał(a):ale nie widziałem żeby ktoś zapierniczał z dobytkiem z parkingu. :wink:


Byłeś na tym campie?
Wyobraź sobie, że wszyscy którzy mieszali w bungalowach musieli zostawić auta na parkingu. :) I wszyscy musieli zapierniczać z dobytkiem, dostawali do tego bagażowy wózek. A..., jedynie osoby niepełnosprawne mogły na chwilkę podjechać, by rozpakować swój dobytek.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 26.01.2011 20:31

Ania W napisał(a):Byłeś na tym campie?

Akurat na tym nie byłem , ale wiem z doświadczenia jak jest na innych.
Ania W napisał(a):Wyobraź sobie, że wszyscy którzy mieszali w bungalowach musieli zostawić auta na parkingu. :) I wszyscy musieli zapierniczać z dobytkiem, dostawali do tego bagażowy wózek

To o czym my tu mówimy o bungalowach czy mobil home?
Z tego co widzę w twojej relacji to mieszkaliście w apartamentach tak jak pisze Janusz.

Na większości campach pod mobil home mozna bez problemu podjechać autem. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.01.2011 21:28

Ania W napisał(a):Janusz może faktycznie przy mobile- homach stoją samochody. Jednak chodząc codziennie w kierunku Ninu autek nie widziałam. :-)
Ok. nie upieram się... Dobrze, że pamiętasz. :-)


Byłaś na początku sezonu, więc pewnie większość stała jeszcze pusta.
W lipcu. sierpni nigdy puste nie stoją i mieszkają w nich przeważnie Rodziny z dziećmi w wieku szkolnym.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dlugi81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 31.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dlugi81 » 31.01.2011 13:21

Witam wszystkich
Mam kilka pytań o Zaton. Wyjazd 03.09-13.09
W Cro byłem już kilka razy z żoną m.in. Pula,Krk i Spilt teraz chcemy zabrać naszą 3 - letnią pociechę i znajomych 2 + 2 (dzieci 7 i 10).

Więc Zaton wydaje się być idealnym miejsce dla nas. Pytania:
1) Chcielibyśmy mieszkać razem w apartamencie. Myślicie że do któregoś nas wpuszczą ? Bo największy to na 6 osób a nas będzie 7 ? Można się jakoś dogadać żeby mieszkać w jednym apartamencie ?
2) Które atrakcje są płatne dla dzieci ? Głównie chodzi mi o to przedszkole Kids Garten, zjeżdżalnie na basenie ? na morzu ? ścianka dla dzieci ?

Na razie tyle

Pozdrawiam
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 01.02.2011 08:08

dlugi81 napisał(a):Mam kilka pytań o Zaton.


Odpowiedziałam tutaj. :papa:
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 04.02.2011 23:14

Nooo :)

Nie ma to jak Forum :)

Aniu - czytałam Twoją relację i nie będę ukrywać, że była kropką nad "i" za tym Zatonem :D

Ok, obie opcje są przez nas mile widziane - znaczy albo bezpieczny parking i ów niezbędny "wózeczek", albo postój koło mobilka :D

Dzięki wielkie :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.02.2011 23:42

Natko_ napisał(a):Aniu - czytałam Twoją relację i nie będę ukrywać, że była kropką nad "i" za tym Zatonem :D


:D :D :D Bardzo mi miło przeczytać takie słowa. :hearts:

Z pewnością będziecie zadowoleni. Zapomniałam dodać, że camping jest monitorowany i zamknięty - obcym wstęp wzbroniony. :-) Nawet gdyby był obowiązkowy ten parking to i tak będziesz mieć rzut kamieniem do domków.

Życzę Ci udanego urlopu i miłych wspomnień. :papa:
beti777
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.02.2011
mobile homes

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti777 » 19.02.2011 23:02

mam zamiar wybrac się do zatonu na przełomie czerwca lipca 12 dni w mobile homes nasza rodzina 2+2 dzieci 16 :-)lat duze:-) oraz 5 latka na reklamach wyglądają lepiej niz te 3* apartamenty czy był ktos w nich patrząc na plan są trochę daleko od wszystkiego zwłaszcza jeden typ bardzo proszę o informację lub zdjęcia będę wdzięczna czy lepiej rezerwowac bezpośrednio czy przez biuro /wiem ze taniej ale czy pewniej ??? :lol:
Marti14
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marti14 » 07.03.2011 16:23

Potwierdzam. Nie wiem z jaką firma jedziesz, ja byłem z selectcamp i do basenu kawałek był, nad morze bliżej. Ale w wakacje nikt metrów nie liczy...

Jesli mógłbym polecic to polecam Park Umag na Istrii. Spokój przestrzeń, basenik (3 baseny: 150cm, 110 cm i brodzik) blisko...
Jedyny minus to plaża... jest betonowa, a reszta wybrzeża to typowo chorwackie czyli skaliste.
W porównaniu do Zatonu, Umag to przystań spokoju - przynajmniej tak było w 2009 i 2008.
Co do apartamentów i mobil homów. Wg mnie w apartamencie było jak w bloku ( mieszkali w nim znajomi u których kilka razy gościłem), ciasna zabudowa, natomiast w mobilach pełen luz. Wyposażenie takie samo poza tv- mobilach było tylko radio. Ale to moje zdanie.


Pozdrawiam
beti777
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti777 » 07.03.2011 19:45

:) no właśnie dlatego wybraliśmy home mobile jest nas 4 wiec w takim "wagonie "chyba nie bedzie ciasno//mam nadzieję ze byliście zadowoleni z mieszkania// jedziemy na 2 tygodnie klamka zapadła sprawdzałam teraz w MH jest tv sat ale kto by ogladał tv w wakacje
dawno nie byliśmy na tego typu wczasach //zawsze hotele all inc//bardzo prosze o pare rad
czy na plazy parasole są płatne czy wogóle są??moze lepiej zabrac swój zaupy wycieczki aha czy "grasują "tam komary bo mnie gryzie wszystko co się rusza jakieś atrakcje dla małych dzieci /
będę bardzo wdzięczna :)
Marti14
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 30.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marti14 » 09.03.2011 11:31

czterech!!!???? toz to rozpusta. ;) myśmuy mieszkali w 6 w tym dwójka dzieciaków 8-letnich i spoko się pomieślilismy. Do tego spory taras ...
I macie tv, myśmy mieli tylko radiocd.
PLAŻA - parasole i leżaki płatne, podobnie na basenie.
Na wyposażeniu MH myśmy mieli 2 leżaki (przynajmniej w selectamp) i sądze, że inne MH też mają. A parasol polecam swój.

KOMARY - byłem w końcu sierpnia i nie przypominam sobie by kogoś coś ugryzło, zatem chyba nie ma komarów ;)
Za to niemal cały dzień "śpiewają" cykady, ale po 2 dniach już ich nie słyszeliśmy....

ATRAKCJE - basen, kilka placów zabaw, w tym na plaży... rowery wodne - płatne, łódki- płatne, mozna polecieć latawcem za motorówką (chyba kosztowało 320kun osoba), co tu jeszcze aha animacje dla dzieci, wieczorne spektakle, ponadto są płatne place zabaw i kolejne atrakcje dla dzieciaków (lina na gumie czy jak zwie, dmuchwace itp)
Na kempingu jest maqrket, pasaż, liczne restauracyjki, bank w którym bez problemów wymieniałem walutę (PL na kuny, euro na kuny) i to po bardzo atrakacyjnym przeliczniku. W Polsce kuna w kantorach kosztuje drożej.

W ogóle to takie kempingu to raj dla dzieciaków i dorosłych, pełen luz, można super wypocząć..
Polecam, ja byłem 4 razy (w tym 3 x w Chorwacji) i w tym roku jadę kolejny raz..............
Ponadto na www.cro.pl/forum kempin ZATON pieknie opisała Ania

Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało, najlepeiej na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam Krzysztof
Skubi82
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi82 » 31.07.2012 19:43

Witam.
Wybieram się w tym roku we wrześniu na ten Cemping. Dokładnie pod koniec września na tydzień czasu.
Jestem bardzo ciekawy jak wygląda sprawa z pogodą w tym okresie. Jeżeli ktoś był to proszę o odp :)
Druga sprawa: Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć cennik pola namiotowego. Jeżeli ktoś ogarnia to proszę o odp. na kilka pytań:
1. W cenniku są różne ceny. Za osobę i za 'pitch'. Jak dobrze rozumiem, to płacę za miejsce jak i za osobę. Zakładając scenariusz. Jeden namiot + 2 osoby w strefie B to wychodzi:
* 2 x Person - 5.40 = 10,80
* Pitch (car + caravan, or car + tent or camper) + connection to water, electricity and draining water - 11.00
2. Czy można wypożyczyć na miejscu namiot? Czy trzeba jechać ze swoim.

Z góry dziękuję za odp.
ania84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.05.2013
Zaton Holiday Village - pytania

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania84 » 05.05.2013 23:03

Hej :) W czerwcu wybieramy się do Chorwacji do Holiday Village Zaton. Zastanawiamy się nad wykupieniem wyżywienia w biurze podróży bo jest taniej niż na miejscu. Czy pamiętacie mniej więcej jakie są ceny w restauracjach na miejscu? Wiem że jest ich dużo i nie sposób zapamiętać, natomiast zastanawiam się czy warto jest wydawać 15 EUR osoba/dzień za wyżywienie HB, czyli śniadanie i obiadokolacja, czy za tą kwotę wyżywimy się na miejscu :)

Czy wiecie może czy na miejscu można wykupić jakieś fajne wycieczki? Co polecacie? Jakie są mniej więcej ceny?

BYłabym wdzięczna za wszelkie informacje :)

Pozdrawiam
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013
Zaton Holiday Resort- pytanie o kemping

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 07.05.2013 22:00

Witam serdecznie :)
Właśnie odnalazłam to niesamowite forum i jako kompletny cromaniak mam nadzieję zagościć tu na dłużej... :)
Przeszukałam forum (mam nadzieję) dokładnie i nie znalazłam potrzebnych mi w tej chwili informacji. Potrzebuję pomocy w sprawie Zatonu gdzie wybieram się po raz pierwszy i próbuję zlokalizować mobile homes Vacansoleil. Może ktoś przypadkiem zauważył je podczas swojego pobytu? Z tego co wiem, są tam dopiero od 2011. I jeszcze mam pytanie co do hałasu na kempingu, zwłaszcza nocnego (ponoć jakaś "słynna" dyskoteka) :? Z góry dziękuję :)
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 08.05.2013 13:33

Z tego co się orientowałam ostatnio to dobrze jest wykupić mobile homes bezpośrednio przez stronę campingu, bo mają fajne promocje . Ja jadąc w czerwcu mam śniadania gratis i inne bajery :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone