Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 16.05.2013 14:32

edajta napisał(a):Kamila my będziemy na campingu od 9.06. W jakim składzie będziecie?

Małzeństwo z 2 chłopaków lat 7 i 1,5 oraz mój teść. A wy?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.05.2013 15:08

pooja napisał(a):witam serdecznie
wyruszam do Holiday Village Zaton juz w nocy 31 maja (pobyt od 1-10 czerwca)
i nigdzie nie mogę dowiedzieć się w jakich godzinach następuje tam zakwaterowanie
chcieliśmy jechać w nocy i być tam z samego rano
wyczytałam gdzieś ze zakwaterowanie następuje dopiero o 16
czy to prawda??

pozdrawiam :)

Ostania doba pobytowa w hotelach, w kwaterach, na kempingach trwa przeważnie do 10:00.
Was też nikt po ostatniej nocy nie wyrzuci o 6 rano z miejsca pobytu, chyba że sami zaplanujecie wcześniejszy wyjazd.
Jeśli zrobi tak ktoś kto przebywał przed Wami, to obsługa posprząta lokal i jest szansa wprowadzić wcześniej niż ok. 13-tej lub 14-tej.
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 17.05.2013 06:32

kamila0606 napisał(a):
edajta napisał(a):Kamila my będziemy na campingu od 9.06. W jakim składzie będziecie?

Małzeństwo z 2 chłopaków lat 7 i 1,5 oraz mój teść. A wy?


a my małżeństwo z niespełna 3 latka. Może się spotkamy na jakieś piwko?
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 17.05.2013 12:57

[
edajta napisał(a):
kamila0606 napisał(a):
edajta napisał(a):Kamila my będziemy na campingu od 9.06. W jakim składzie będziecie?

Małzeństwo z 2 chłopaków lat 7 i 1,5 oraz mój teść. A wy?


a my małżeństwo z niespełna 3 latka. Może się spotkamy na jakieś piwko?

:D bardzo chętnie a mój młodszy na pewno ucieszy sie z towarzyszki zabaw napisz do mnie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa: :hut:
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013
Re: Zaton Holiday Resort- pytanie o kemping

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 17.05.2013 15:30

Maciej napisał(a):
anka.gd napisał(a):Witam serdecznie :)
Właśnie odnalazłam to niesamowite forum i jako kompletny cromaniak mam nadzieję zagościć tu na dłużej... :)
Przeszukałam forum (mam nadzieję) dokładnie i nie znalazłam potrzebnych mi w tej chwili informacji. Potrzebuję pomocy w sprawie Zatonu gdzie wybieram się po raz pierwszy i próbuję zlokalizować mobile homes Vacansoleil. Może ktoś przypadkiem zauważył je podczas swojego pobytu? Z tego co wiem, są tam dopiero od 2011. I jeszcze mam pytanie co do hałasu na kempingu, zwłaszcza nocnego (ponoć jakaś "słynna" dyskoteka) :? Z góry dziękuję :)


MH vacansoleil są na tyłach campu - spory kawałek od plaży, za to w spokojnym miejscu. Dyskoteka nie wiem jak w szczycie sezonu ale we wrześniu zupełnie nieszkodliwa. Bardziej było czasem słychać jakieś kocie dźwięki ze sceny nma plaży.


Maciej, bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Pozwolisz, ze dopytam jeszcze? Na tyłach oznacza za domkami kempingu czy np. za apartamentami? W jakimś w miarę zacienionym miejscu, w sensownej odległości jeden od drugiego? A może kojarzysz czy wszystkie miały taras?
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 17.05.2013 15:32

Kamila, coś czuję, że dowiesz się na miejscu (to chyba dość częsta praktyka)... W każdym razie, to już niedługo!!! :D :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.05.2013 15:55

Holiday Zaton.jpg


Domki są gdzieś na terenie kempingu.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - chwilę się ładuje :wink: warto ustawić powiększenie na 200 % :lol:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002
Re: Zaton Holiday Resort- pytanie o kemping

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 17.05.2013 17:33

anka.gd napisał(a): Maciej, bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Pozwolisz, ze dopytam jeszcze? Na tyłach oznacza za domkami kempingu czy np. za apartamentami? W jakimś w miarę zacienionym miejscu, w sensownej odległości jeden od drugiego? A może kojarzysz czy wszystkie miały taras?


Apartamenty jak zauważył Janusz są w innym miejscu - bliżej plaży ale i bliżej wszystkich hałaśliwych "atrakcji". Ja mieszkałem w MH należących do kempingu, spacerując z wózkiem ze śpiącym niespelna dwulatkiem widziałem parę razy namioty i MH Vacansoleil. Raczej na pewno miały tarasy drewniane jak reszta, przynajmniej większość. Zagęszczenie ok, zacienienie też, sama budowa tarasów powoduje że upaly nie są uciążliwe.
Natomiast odległość od plaży i dziecinnych atrakcji na pewno spora. Dla nas było to pewnym utrudnieniem idąc na plażę trzeba było już wszytsko zabrać bo jak czegoś się zapomniało to kawałek do zrobienia był. Z domków VS masz dobre 500 metrów do plaży, w dwie strony robi się kilometr więc weźcie to pod uwagę.
Z tego co wiem nr zarówno dla mobilhomów campingowych jak i zewnętrzxnych nadawane są po przyjeździe.
Marbad
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marbad » 19.05.2013 03:24

Jeśli to możliwe to weźcie rowery. My braliśmy 2 rowery dla dzieci plus rower składany i ... hulajnogę dla nas.
Naprawdę polecam. Byliśmy tam cztery razy w mobil homach i rowerki bardzo uprzyjemniają pobyt.
Przydaje się też leżak na kółkach, tym bardziej, że można do niego zapakować rzeczy na plaże.
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 20.05.2013 16:48

Maciej, Marbad ogroooomne dzięki !!!
W końcu załatwione- mobile home z kempingu :D
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 20.05.2013 20:49

Hej Anka,
Wiesz ze dalej czekam i chyba jutro napisze jeszcze raz :?: pozdrawiam Wszystkich :hut:
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 21.05.2013 15:56

kamila0606 napisał(a):Hej Anka,
Wiesz ze dalej czekam i chyba jutro napisze jeszcze raz :?: pozdrawiam Wszystkich :hut:


Kamila, chyba jednak nie masz co pisać....tylko cierpliwie czekać :wink: Już któraś z rzędu osoba mówi, że dostaje się na miejscu, na recepcji :D
krisiviola
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisiviola » 25.05.2013 15:58

pooja napisał(a):witam serdecznie
wyruszam do Holiday Village Zaton juz w nocy 31 maja (pobyt od 1-10 czerwca)
i nigdzie nie mogę dowiedzieć się w jakich godzinach następuje tam zakwaterowanie
chcieliśmy jechać w nocy i być tam z samego rano
wyczytałam gdzieś ze zakwaterowanie następuje dopiero o 16
czy to prawda??

pozdrawiam :)

Witam. My wyruszamy do Holiday Village Zaton 29 maja w nocy i z tego co wyczytałam w ofercie biura z którym jade to doba zaczyna się od 16. Jeśli przybędziemy wcześniej to na pewno cos wymyślimy żeby nie siedzieć na walizkach i czekac do 16, a wiadomo mi tez , ze jeśli pokoje czy apartamenty jak i mobile home sa wolne to można wcześniej odebrać kluczyk. Może spotkamy się gdzies w tak dużym obiekcie??? Pozdrowienia!!!
krisiviola
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisiviola » 25.05.2013 16:04

Kto wyrusza do Zaton Holiday Village koncem maja??
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 27.05.2013 07:08

krisiviola napisał(a):
pooja napisał(a):witam serdecznie
wyruszam do Holiday Village Zaton juz w nocy 31 maja (pobyt od 1-10 czerwca)
i nigdzie nie mogę dowiedzieć się w jakich godzinach następuje tam zakwaterowanie
chcieliśmy jechać w nocy i być tam z samego rano
wyczytałam gdzieś ze zakwaterowanie następuje dopiero o 16
czy to prawda??

pozdrawiam :)

Witam. My wyruszamy do Holiday Village Zaton 29 maja w nocy i z tego co wyczytałam w ofercie biura z którym jade to doba zaczyna się od 16. Jeśli przybędziemy wcześniej to na pewno cos wymyślimy żeby nie siedzieć na walizkach i czekac do 16, a wiadomo mi tez , ze jeśli pokoje czy apartamenty jak i mobile home sa wolne to można wcześniej odebrać kluczyk. Może spotkamy się gdzies w tak dużym obiekcie??? Pozdrowienia!!!


zdecydowalismy ze jedziemy tak jak planowaliśmy w nocy i rano coś wymyślimy:)
po cichu liczę ze będzie apartament wolny:)
gdzie macie zakwaterowanie?
z chęcią sie spotkamy, my bedziemy z 3 letnią córeczką
oby tylko pogoda sie poprawiła....:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone