Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krisiviola
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisiviola » 27.05.2013 08:38

pooja napisał(a):
krisiviola napisał(a):
pooja napisał(a):witam serdecznie
wyruszam do Holiday Village Zaton juz w nocy 31 maja (pobyt od 1-10 czerwca)
i nigdzie nie mogę dowiedzieć się w jakich godzinach następuje tam zakwaterowanie
chcieliśmy jechać w nocy i być tam z samego rano
wyczytałam gdzieś ze zakwaterowanie następuje dopiero o 16
czy to prawda??

pozdrawiam :)

Witam. My wyruszamy do Holiday Village Zaton 29 maja w nocy i z tego co wyczytałam w ofercie biura z którym jade to doba zaczyna się od 16. Jeśli przybędziemy wcześniej to na pewno cos wymyślimy żeby nie siedzieć na walizkach i czekac do 16, a wiadomo mi tez , ze jeśli pokoje czy apartamenty jak i mobile home sa wolne to można wcześniej odebrać kluczyk. Może spotkamy się gdzies w tak dużym obiekcie??? Pozdrowienia!!!


zdecydowalismy ze jedziemy tak jak planowaliśmy w nocy i rano coś wymyślimy:)
po cichu liczę ze będzie apartament wolny:)
gdzie macie zakwaterowanie?
z chęcią sie spotkamy, my bedziemy z 3 letnią córeczką
oby tylko pogoda sie poprawiła....:)

My wyjezdzamy kolo godz.22 z Nysy (opolskie). Zakwaterowanie mamy w apartamencie 3 i 2 pokojowym (2 rodziny)dokładnie nie wiem gdzie się znajduja na terenie obiektu, mam nadzieje ze nie trzeba będzie daleko chodzic do plazy lub basenu. Dzieci mamy już "trochę" starsze najmłodsze maja po 10 lat a najstarsze 17 w sumie 5 dzieci. Pozdro
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 28.05.2013 12:18

[/quote]
My wyjezdzamy kolo godz.22 z Nysy (opolskie). Zakwaterowanie mamy w apartamencie 3 i 2 pokojowym (2 rodziny)dokładnie nie wiem gdzie się znajduja na terenie obiektu, mam nadzieje ze nie trzeba będzie daleko chodzic do plazy lub basenu. Dzieci mamy już "trochę" starsze najmłodsze maja po 10 lat a najstarsze 17 w sumie 5 dzieci. Pozdro[/quote]

widzę cała rodzinka jedzie:)
my wyjezdzamy w piątek z Gliwic :)
także podobną trasę mamy do pokonania
jak bedziesz miała możliwość napisz jak zajedziesz jakie warunki itp :)
szczęśliwej podróży zyczę!
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 14.06.2013 12:16

Wróciłam opalona i zadowolona
polecam ośrodek z czystym sumieniem
REWELACJA!!!
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 15.06.2013 22:51

To świetnie! :D
I o której mieliście dostęp do apartamentów? A godzina wymeldowania-ściśle przestrzegana?
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 17.06.2013 13:50

Hejka
Jestem już na miejscu ostatni dzień, więc postanowiłam napisać trochę o Zatonie:
MIEJSCE
Mieszkaliśmy w mobile homie, który był położony właściwie cały dzień w cieniu, więc polecam dla rodziny z małymi dziećmi.Pare miejsc zabaw dla dzieci niedaleko.Przed domkami biegają dzieci i też często bawią się ze sobą bez względu na język. Wokół sporo zieleni liście laurowe, lawenda,szałwia, rododendrony, pięknie pachnie też rozmaryn. Czasem przebiegnie zając, śpiewają ptaki, trochę róznych fajnych żuków. No i te pachnące lasem sosny...
W domku thank God klima : )Telewizor z Polonia 1 : ) Ale są bajki na KIKa i reszta niemiecka, włoska, chorwacka.
Od strony kuchni to wezcie sobie tarkę do sera, porządną większą patelnię no i jeden większy garnek jeśli jedziecie z bandą głodomorów jak ja.
Ręczniki dają co parę dni i w ogromnych ilościach.
ROZRYWKI
Dla dzieci to raj rzeczywiście.
- oddzielny basen z róznymi atrakcjami
- przy basenach plac zabaw i pokój zabaw
- plaża z piaskiem i Zwirkiem ( Zdecydowanie dla dzieci wezcie buty na plaze) przy plazy tez trochę cienia i mozna tam siedzieć nawet z maluszkiem
- przy plaży też 2 fajne place zabaw - ze statkiem i drugi klasyka gatunku : )
- od 10.00 nauka pływania na basenie
- wieczorne animacje z tańcami i wygłupami
- i jedyna rzecz moim zdaniem nietrafiona to Zatonino Club - takie miniprzedszkole ale animatorki opieszałe 0 polskiego nie interesują sie i bez entuzjazmu, za to jak dzieci mówią po niemiecku czy włosku to ok.
Dla dorosłych
- też fajny basen
- nauka i turnieje łucznictwa i golfa, boiska do róznych sportów
- animacje wieczorne raczej po 50tce i dla Niemców
- fajny aquaaerobic i zumby tańce przy plazy i scenie
płatne
- minigolf
- jazda konna
- plac zabaw w morzu
- tennis
WYCIECZKI
- Nin na piechotkę, bardzo piękne klimatyczne miejsce z wieloma zabytkami
- Zadar samochodem 12 km
- Plitwickie jeziora 140 km mimo wszystko dalismy radę zrobić trasę B - ok 3 godziny są tam takie platformy, scieżki i da radę wózkiem chociaz urwaliśmy koło bo mielismy małe. Lepiej wziąć tam wózek z duzymi kołami albo trochę wózek nosić.
Tylko myślę ze to jest jedno z najpiękniejszych miejsc na swiecie i trzeba to zobaczyć więc warto się trochę zmęczyć : )
JEDZENIE
W markecie na campingu drogie ale w Ninie są sklepy. Owoce najlepiej od rolnika przy drodze.
Jak chcecie coś zjeśc w restauracji to najlepiej pizze w MARE za 45 kun lub w bufecie KUZNIA za 69 za dorosłego a starsze dzieci 50 kun i tam jedzenie do bólu z alkoholem napojami i deserami.
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 17.06.2013 13:52

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do przyjazdu tutaj, Dalmacja rules : ) :papa: :hut:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 17.06.2013 15:59

kamila0606, co to jest ten bufet "KUZNIA"? Gdzie to jest?

Masz jakieś zdjęcia?
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 17.06.2013 22:06

Kamila, dzięki za wyczerpującą relację. Cieszę się, że urlop się udał :D

Dopytam tylko o pościel- była oczywiście? I w jakim domku byliście? No i o której się meldowaliście i wymeldowywaliście? Mieliście już przydzielony domek czy przydzielano na miejscu, przy Was?
Mam nadzieję, że nie znikniesz z wątku w razie czego... :wink:

A na zdjęcia też chętnie bym zerknęła... :wink:
pozdrawiam
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 18.06.2013 09:02

Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to przyjechaliśmy o godz 8 na miejsce
czekaliśmy do godziny 10. Natomiast wykwaterowanie wygląda tak ze o godzinie 10:00 wyłączają prąd :D
my akurat przedłużyliśmy sobie pobyt do godziny 20, jednak zapomnieli odnotować i trzeba było udać sie na recepcje :)
mieszkaliśmy w apartamentach 4*
praktycznie na placu zabaw, dla dzieci i rodziców ideał :)

pościel zmieniania jest raz w tygodniu
codziennie wynoszone śmieci
jedynie minusem było ze pokoje nie były sprzątane,

zgadzam sie ze animatorki 0 polskiego, a to dziwne bo Polaków mnóstwo, czułam sie czasami jak w Polsce :)
kamila0606
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamila0606 » 20.06.2013 23:37

Jeszcze rzecz BARDZO WAZNA rowery, hulajnogi to rzeczywiscie must have. Mozna je wynająć na miejscu, ale wychodzi dosyc drogo. Super tereny do jazdy.
Była posciel, mieszkaliśmy w nowych domkach Sun Roller Dalmacja ( prawie nówki) bo taki zarezerwowaliśmy.
Przydzielają nr na miejscu.
Bufet KUZNIA na głownej uliczce, przy souvenirach, myśle ze łatwo znalezć :hut: No i kazdy dostaje mapke campingu także wiadomo wszystko.
jakobsy
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakobsy » 25.06.2013 23:10

Witam
Jeśli nie jest to tajemnica, to moglibyście podać ceny kwater??
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 01.07.2013 10:48

jacobsy,
rozmawiamy o domkach i apartamentach własnych kempingu. Wszystkie informacje tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jak widzisz, wszystko zależy od rodzaju zakwaterowania...
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 01.07.2013 10:50

pooja, kamila
jeszcze raz ogooomne dzięki, pozdrawiam :D
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 02.07.2013 10:49

Jeszcze jedno ważne pytanie :?: :?:
Czy na kempingu grasują komary? Właśnie czytam, że w Nin ich pełno, a to przecież rzut beretem.... :?
Chrobry
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 08.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chrobry » 03.07.2013 21:53

WItam !

Planuje pobyt na tym kempingu od 1 września. Mam pytanie, są tam strefy A,B,C czy warto interesować się A czy raczej B ? Gdzie ze znalezieniem miejsca będzie łatwiej ? Czy warto zabrać ze sobą rowery ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone