Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 04.07.2013 07:42

anka.gd napisał(a):Jeszcze jedno ważne pytanie :?: :?:
Czy na kempingu grasują komary? Właśnie czytam, że w Nin ich pełno, a to przecież rzut beretem.... :?

ja byłam od 8-21 czerwca i komarów mnóstwo, mimo iż robili "odkomarzanie" czy jak to tam się nazywa z samolotu to niewiele pomogło.
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 05.07.2013 17:37

edajta napisał(a):
anka.gd napisał(a):Jeszcze jedno ważne pytanie :?: :?:
Czy na kempingu grasują komary? Właśnie czytam, że w Nin ich pełno, a to przecież rzut beretem.... :?

ja byłam od 8-21 czerwca i komarów mnóstwo, mimo iż robili "odkomarzanie" czy jak to tam się nazywa z samolotu to niewiele pomogło.

Dzięki za info, załamka :( Nigdy nie widziałam jeszcze komara w Cro, ale z tego co czytam w tym roku nie tylko w Nin ich sporo...
No dobra, dorzucam do listy zakupów :!:
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 17.07.2014 15:19

Ma ktos moze info jak wygląda Zaton w tym roku pod względem obłożenia ?
Chemy tam pojechac za kilka dni w ciemno z namiotem...uda się znależć miejsce ? 8)
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 31.07.2014 15:20

odpowiem sobie sam, bo wróciłem :)

Miejsce w strefie C bez zadnego problemu, w B tez cos sie znajdzie (ale w słońcu), w A na pobyty dłuższe niz 10 dni juz cięzko.
wajper
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajper » 20.08.2014 15:04

Jedziemy w tym roku do Zatonu 04-16.09 do apartamentów 4* 2 dorosłych 30l i 2 dzieci 1 i 3 lata.
Jeśli ktoś rodzinnie również planuje tam pobyt dajcie znać spotkamy się na piwko.
tytka12
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tytka12 » 22.08.2014 12:49

Witam. Byłam tam w tym roku dwukrotnie (jako gość) na początku sierpnia. Zapłaciliśmy 30 kun/os za wejście na teren kempingu (150 kun kosztuje wjazd autem). Niektórzy przebijali się na dziko przez wodę na drugi brzeg  Miejsce super, na poziomie, mnóstwo atrakcji dla każdego, ludzi masa. Można korzystać z basenów, nikt dokładnie nie pilnuje wejścia, ludzie nie noszą opasek . Mało leżaków przy basenach i chyba dodatkowo płatne! Plaża ładna, w części piaszczysta, w części kamienista, ogólnie super, ma swój klimat. Woda w morzu bardzo ciepła!! Dobre jedzenie w restauracji (ale drożej niż poza kempingiem). Ogólnie to świetne miejsce, śmiało mogę polecić (a mam porównanie do innych tego typu kempingów w Europie na których wypoczywałam).
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 22.08.2014 15:25

Chrobry napisał(a): Mam pytanie, są tam strefy A,B,C czy warto interesować się A czy raczej B ? Gdzie ze znalezieniem miejsca będzie łatwiej ? Czy warto zabrać ze sobą rowery ?


Sa strefy ABC.
A blisko morza, B dalej oraz C, która jest na samym końcu i nie jest parcelowana.
Moim zdaniem B w zupełności wystarcza bo jest w centrum kempingu.
Ja byłem zaraz przy boiskach (treningi piłki dla dzieci o 10:30).

W strefie C nawet w szczycie sezonu było miejsce.

Rowery warto, bo jest sporo fajnych miejsc do odwiedzenia naokoło campu.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone