Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 09.06.2009 14:30

Dwa tygodnie temu wróciliśmy z Zatonu. Jest mi bardzo przykro, że już jestem "po". Potwierdzam, że ośrodek jest super. Zwiedziliśmy też kawał Dalmacji (4 parki narodowe). Gorąco polecam !!!!
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 10.06.2009 11:43

Cypis78 napisał(a):witam
we wrześniu ze znajomymi jedziemy na dwa tygodnie do Zatonu, mamy apartament 3* moje pytanie jest takie:
czy można tam zabrać ze sobą grila i grilować na tarasach w apartamentach ?? no chyba że są tam jakieś ogólno dostępne grile ??
pozdrawiam


Ludzie grillują w Zatonie zarówno na kempingu jak i w apartamentach. Myśmy zabrali grilla z Polski i grillowali na tarasie i przed budynkiem apartamentu. Nikt nie miał zastrzeżeń (przed wyjazdem biuro podróży na moje życzenie dzwoniło do Zatonu żeby potwierdzić czy można grilować. Odpowiedź była twierdząca).

Pozdrawiam
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 10.06.2009 12:26

Z tym grillowaniem to chyba różnie. My również przed wyjazdem pytaliśmy Ośrodek o możliwość grillowania na tarasach i odpowiedź dostaliśmy negatywną. W czasie naszego pobytu nie widziałam też grillujących na tarasach.
paulkar11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulkar11 » 12.06.2009 15:58

Może ktoś był w ośrodku apartamentowym HOLIDAY VILLAGE ZATON w Zadarze.Kategoria 3 gwiazdki. jak daleko są one od morza
Dzięki.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 12.06.2009 17:39

paulkar11 napisał(a):Może ktoś był w ośrodku apartamentowym HOLIDAY VILLAGE ZATON w Zadarze.Kategoria 3 gwiazdki. jak daleko są one od morza
Dzięki.


Od 80 m do 300.
paulkar11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulkar11 » 14.06.2009 13:26

bardzo dziękuję za informacje. czy hotel jest wart zapłaty tylu pieniędzy.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 14.06.2009 13:32

paulkar11 napisał(a):bardzo dziękuję za informacje. czy hotel jest wart zapłaty tylu pieniędzy.


Moim zdaniem jak jedziesz w czerwcu bądź we wrześniu to tak. Nie ma tylu ludzi i jeszcze w miare jest swobodnie na campingu. Jestem bardzo zadowolona z ośrodka, z obsługi, atrakcji. Moja córka po dzień dzisiejszy przeżywa jak fajnie tam było,
Chętnie powróce tam jeszcze raz, choć lubię zmiany.
Polecam, na 100% sie nie rozczarujesz.
paulkar11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulkar11 » 19.06.2009 19:53

dzięki, bo zaczęłam miec troszkęwątpliwosci,
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 19.06.2009 20:02

paulkar11 napisał(a):dzięki, bo zaczęłam miec troszkęwątpliwosci,


Nie ma za co. :D
A Ciebie i innych którzy tu zajrzą zapraszam do swojej relacji o Zatonie].

Pozdrawiam i życzę udanego, niezapomnianego pobytu. :papa:
paulkar11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulkar11 » 25.06.2009 19:32

zaczęłam czyta twoją relacje z urlopu jest rewelacyjna,mam nadzieje, że równie dobrze będe wspominac nasz urlop.
A może ktoś wybiera sie do zatonu w napoczatku sierpnia :P
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 25.06.2009 19:37

paulkar11 napisał(a):zaczęłam czyta twoją relacje z urlopu jest rewelacyjna,mam nadzieje, że równie dobrze będe wspominac nasz urlop.
:P


Bardzo mi miło! :)
Życzę Ci udanych wakacji, a tam na 100% wypoczniesz i wrócisz z rodzinką zadowolony.
Na pewno poznacie tam jakąś rodzinkę. Dosyć sporo jest Polaków. Sami mieliśmy sąsiadów z Polski i mała miała się z kim bawić. 8)

Pozdrawiam.
RozAnia
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2002
cennik w kunach campingu - oryginal z recepcji

Nieprzeczytany postnapisał(a) RozAnia » 01.07.2009 21:54

Witam Wszystkich
nadszedł nasz czas na wypoczynek w miejscu które już rok temu zauroczyło (wtedy) nasze 4 letnie dziecko.
PYTANIE
Czy może ktoś mi podać aktualną cenę pola namiotowego w kunach (nie chcę przeliczników ze strony campingu) wiem z doświadczenia że to inne ceny. jeżeli ktoś jest lub lada dzień wróci proszę o cenę za osobę dziecko 3-12 lat miejsce w strefie wolnej (nie parcele).
Bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich
nicola
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.06.2009
cień - czy wszystkie parcele A, B?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nicola » 23.07.2009 11:38

Witajcie,

bardzo proszę o informację, czy na wszystkich parcelach A oraz B jest cień? Czy np. A są w ogóle bez cienia?
Chciałabym spróbować zarezerwować jeszcze parcelę na sierpień (a nuż się uda), a jedziemy z namiotem, więc kwestia cienia jest dla szczególnie istotna.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź,

pozdrawiam,

nicola
nicola
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.06.2009
wyjazd bez rezerwacji kemping Zaton sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) nicola » 23.07.2009 11:44

Przepraszam za zamieszanie, okazało się, że na stronie Zatonu można sprawdzać dostępność rezerwacji.
Nie ma wolnego nic w strefie A ani B.
Czy w takim razie jest, Waszym zdaniem, szansa na wolne miejsce w Zatonie w pierwszej połowie sierpnia?'

dziękuję, pozdrawiam,

nicola
rauf
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rauf » 29.07.2009 13:59

Przy calym natoku zachwyconych pobytem kilka uwag na chlodno raczej. Mielismy domek w rzedzie C ***,czyli raczej blizej parkingu niz plazy. Klima niekonieczna,zacienienie sprawia ze po b.upalnym dniu jest w srodku ok. Mimo polozenia w zacisznym,zalesionym piniowym lasku spokoju nie uswiadczysz...UWAGA na CYKADY :evil: jak sie wlacza o swicie nie ma spania! Jak sie wlacza wieczorem,nie da sie wysiedziec na tarasie. Bola uszy.Okiennice,drzwi,zaslony nie pomagaja...w domku wyraznie glosno. To nie szum,halas zlewajacy sie dzwiekami natury...to staly meczacy HUK! :twisted: Dla 2+2 powierzchnia wystarczajaca,ale wszystko sprawia wrazenie jakby architekt poczatkowy projekt zmniejszyl o 30% i wymiarowe zostaly drzwi...czlowiek sie stale o cos obija...Atrakcje dla dzieci niby sa,ale dziko platne. Np.samochodziki i motory elektr.20-50 KN za pare minut...Zjezdzalnia do mini korytka basenowego ze slona woda jest,ale na kompletnym uboczu,nie ma nic wspolnego z basenem glownym i sensowie tez tylko brac karnet na caly dzien chyba 50Kn. Basen zreszta zawalony kompletnie przez dzikie stada kemperow w roznym wieku i poziomie higieny...Zjezdzalnia do morska nie czynna,nawodna gorka wspinaczkowa zrobiona tak,ze z dziecmi to malo bezpieczne...wiadomo na balkanach kochaja beton, nieosloniete preciki itd...Morze faktycznie przyjazne,ale bardziej przypomina jezioro z mulista woda do 100m od brzegu...dalej wala non-stop skutery,motorowki,puszczaja sie gliderami itd...barow i knajp do wyboru,ale to wszystko taka masowa,szklanka pachnaca szmata nie byla rzadkoscia. Jezeli ktos lubi taki "prztrwaniowy" charakter urlopu,targanie 100kg klamotow na gola plaze,gotowanie sobie z puszek przy kempingu,latanie do mini supersamu zawalonego jak oszolom na swieta to poleacm smialo. Dla chcacych wydac niemale zresta pieniadze na spokojne wakacje w miejscu nie wygladajacym jak jakis sped koncertowy lepiej poszukac gdzie indziej. Ponazekalem,zgoda,moze to i efekt high sezonu ale imo to miejsce jest chyba super na kemping a nie jako bungalowy...generalnie urlop z 2 tyg.skrocilismy i zwialismy po tygodniu. Sama Chorwacja wiadomo jest super,rybnaja plata wiele wynagradza, autostrady to sama przyjemnosc,miasteczka,parki narodowe...ale z takich miejsc sie wyleczylem. Bylem z 2 lata temu w Punta Verudela, tu mialo byc lepiej ale jakos nie widze roznicy....

P.S. jak mozna sobie wyobrazic grillowanie przed tymi liliputami,kiedy palenie papierosow czuc dookola,bo odleglosci pomiedzy tarasmi sa umowne....nie wiem...pozdrawiam wytrwalych :wink: [/list]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone