Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 19.09.2008 08:00

Skunk!!!!
Czy wróciłeś już z VH? Potrzebna mi jest Twoja pomoc !!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.09.2008 09:27

RozAnia - ponieważ nie ma powiadomień , dopiero dzisiaj przeczytałem Twój post.

Na każdym dużym kempingu w Chorwacji są parcele zróżnicowane w cenie i w wyposażeniu i nie jest to przejawem dyskryminacji.
Po prostu kemping jest dostępny dla turystów z różnym zasobem gotówki.
W Zatonie możesz sobie zrobić wcześniej rezerwację pobytu na lepszej i droższej parceli jeśli pozwalają Ci na Twoje fundusze.
Ja wolę na większych kempingach stawiać namiot na części niepodlegającej rezerwacji , mimo że taka parcela dalej od morza , czy też od sanitariatów - kilka minut spacerku nie zaszkodzi na wakacjach. :wink: :lol:
Na tych "wolnych" parcelach jest trochę luźniej , no i nie ukrywam - jak dla mnie taniej , co jest głównych powodem postawienia namiotu na takiej parceli.
Przykro mi , że spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja z prądem , tez byłbym wkurzony :!:
Ale o 10 lipek w sklepie nie robiłbym rabanu - to nasze 5 groszy.
Jest powiedzenie "co kraj to obyczaj" - w Chorwacji obyczajem jest zaokrąglanie kwoty lub niewydawanie drobnych lipek , ja już do tego przywykłem po kilku latach pobytu w Cro :wink: :lol:
Jeśli kogoś drażni ten obyczaj - neme problema - można płacić kartą :lol:

I jeszcze jedno - nie ma idealnego kempingu , na każdym są plusy i minusy , te znane i te nieprzewidywalne.
Ważne jest , aby plusów było więcej niż minusów i wtedy pobyt jest udany.

A z tego co piszesz , wnoszę że jesteś zadowolony z pobytu w Zatonie.

Ps. Cykady jak ludzie - w nocy muszą spać a nie cykać. :wink:
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 19.09.2008 10:08

iwo napisał(a):Skunk!!!!
Czy wróciłeś już z VH? Potrzebna mi jest Twoja pomoc !!!


Witam!
Wybrałem opcję bez wyżywienia w apartamencie.
Ale mogę napisać coś na temat knajp w ośrodku.
Pizzeria MORE - ceny pizzy od 39 do 44 kun, w miarę przyzwoite ale bez przesady.Pizza jest duża (nie mylić z wielka).
W knajpach piwo jak pisałem za 20 kun lane, ale lepiej brać Karlovacko za 18 kun bo z butelki i lepsze.Dla przykładu w Ninnie piwko w knajpie Karlovacko 12 kun.

Konoba BEPO ceny:
Małże w muszlach 1 kg- 140 kun
Rybna patera dla dwóch osób z dwoma rybami, całymi krewetkami, muszlami i smażonymi na głębokim tłuszczu krewetkami (takie frytki) cena 210 kun
Frytki 15 kun
wino w karafce 17,5 KUN
Jedzenie smaczne.

P.S. Nie kupować wina Prosek w Zatonie u gospodarza (jeden tylko ma) bo to jakaś podróba.
Jak chcesz pomocy to pisz szybko bo jutro wyjeżdżam a internet mam do 15 dzisiaj:)

Pozdrawim
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 22.09.2008 08:21

Skunk dziękuję. Poradź mi w takim razie, czy warto zamówić pobyt z wyżywieniem. Mam ofertę za 60 zł wykupić śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Z tego co napisałeś to warto byłoby skorzystać, bo byłoby to tanio. Mam rację? Interesuje mnie też ten 6-osobowy ++++ apartament a konkretnie jego położenie. z jakimi apartamentami on sąsiaduje? Za odpowiedzią poczekam do Twojego powrotu. Ja również mam ograniczony dostęp do internetu. Pozdrawiam.
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 22.09.2008 10:28

iwo napisał(a):Skunk dziękuję. Poradź mi w takim razie, czy warto zamówić pobyt z wyżywieniem. Mam ofertę za 60 zł wykupić śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Z tego co napisałeś to warto byłoby skorzystać, bo byłoby to tanio. Mam rację? Interesuje mnie też ten 6-osobowy ++++ apartament a konkretnie jego położenie. z jakimi apartamentami on sąsiaduje? Za odpowiedzią poczekam do Twojego powrotu. Ja również mam ograniczony dostęp do internetu. Pozdrawiam.


Witam!
Co do wykupu wyżywienia to nie pomogę bo nie wiem. Myśmy troche gotowali, grillowali (zakupy w dużym markecie prze wjeżdzie do Zadaru) i trochę jedliśmy po knajpach. Apartamenty 4 gwiazdkowe znajdują się zaraz przy wjeździe patrząc na mapę po prawej stronie (mają oznaczenie T). Te najbliżej morza (w których byłem) są dwu piętrowe + parter.Pozostałe są jedno piętrowe (oznaczenie R i S). Warunki bardzo dobre. Apartamenty **** 6-cio osobowe znajdują się na I i II piętrze a więc w strefie T. Internet jest płatny.
Wejdź na stronę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link -> tam masz zdjęcia ośrodka, filmiki, mapę ośrodka.
Pozdrawiam

P.S. Ważna rada dla osób korzystających z apartametów. Przy wjeździe na parking należący do apartamentów są specjalne rowery-wózki na bagaże. Ja nie wiedziałem i zapieprzałem z bagażami kilka kursów :roll:
Ponadto w apartamentach (oznaczzenie T) jest winda.
KasiaAD
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaAD » 22.09.2008 11:16

hihi ja też wróciłam z HV ZATON!!!!
i z czystym sumieniem polecam:)
Jest tam wszystko co potrzeba do wypoczynku: plaża, knajpki, sklepiki, bary, rozrywka. Jeśli komercja znudzi : bliziutko Nin, Zadar...... Kempingowi nic nie można zarzucić:):) A te cykady:):) może przywiozłam coś w torbie:) jak się ociepli to może zacznie grać hihihi
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 23.09.2008 07:58

Apartamenty 6-osobowe znajdują się tylko w apartamentowcu oznaczonym T? Czy tam są same "szóstki"? Jedziemy wielką grupą i chcielibyśmy mieszkać koło siebie. Możesz mi napisać jaki jest rozkład apartamentów w tym budynku?
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 23.09.2008 08:05

iwo napisał(a):Apartamenty 6-osobowe znajdują się tylko w apartamentowcu oznaczonym T? Czy tam są same "szóstki"? Jedziemy wielką grupą i chcielibyśmy mieszkać koło siebie. Możesz mi napisać jaki jest rozkład apartamentów w tym budynku?


Napiszę tak. Apartamenty **** 6-cio osobowe typu E (58m2) znajdują się na pewno w części T bo są umieszczone na I i II piętrze. Nie ma innej możliwości.
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 23.09.2008 08:16

Czyli nie orientujesz się jakie apartamenty miałeś po sąsiedzku?
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 23.09.2008 09:15

iwo napisał(a):Czyli nie orientujesz się jakie apartamenty miałeś po sąsiedzku?


Niestety nie. Ale dla przykładu podam, że w cześci T pod nami na parterze mieszkali Polacy na jednym poziomie w 4 dorosłe osoby i z dwójką dzieci.

Tak wygląda część T -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 23.09.2008 09:27 przez skunk, łącznie edytowano 1 raz
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 23.09.2008 09:24

Dzięki. A może orientujesz się czy na terenie Ośrodka jest jakaś samoobsługowa jadłodajnia i jeśli tak to czy z niej korzystałeś?
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 23.09.2008 09:28

iwo napisał(a):Dzięki. A może orientujesz się czy na terenie Ośrodka jest jakaś samoobsługowa jadłodajnia i jeśli tak to czy z niej korzystałeś?


Nie wiem, ale może coś takiego jest na pasażu sklepowym
KasiaAD
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaAD » 23.09.2008 09:51

Pozwolę sobie na odpowiedź: jest samoobsługowa knajpka z dobrym jedzonkiem. Ceny bardzo atrakcyjne : za obiad dla 2 osób dorosłych- prawie zawsze z podwójnym mięskiem dla mojego męża - z piwkiem i wi nkiem płaciliśmy ok 100 kun:) w zależności kto kasował- bo przemiły starszy Pan jakieś rabaty stosował dziwne:):)
A wybór jedzienia bardzo duży - największy po 18. Od zupki po deserek:)
iwo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 06.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwo » 23.09.2008 10:13

W takim razie Ty Kasiu możesz mi doradzić, czy warto zamówić za 60 zł w formie bufetu śniadanie i obiadokolację. Przypuszczam, że oferta dotyczy wspomnianej przaz Ciebie jadłodajni. Pozdrawiam i poproszę o więcej dobrych rad. Jestem może drobiazgowa, ale w maju zabieram tam ze sobą 60 osób. Umowę będę podpisywała już na dniach, dlatego każda rada jest dla mnie cenna. Skunk bardzo Ci dziękuję i może również coś jeszcze podpowiesz. A czy wiecie, czy w maju Ośrodek oferuje już jakieś atrakcje dla dzieci lub dorosłych?
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 23.09.2008 10:21

iwo napisał(a):W takim razie Ty Kasiu możesz mi doradzić, czy warto zamówić za 60 zł w formie bufetu śniadanie i obiadokolację. Przypuszczam, że oferta dotyczy wspomnianej przaz Ciebie jadłodajni. Pozdrawiam i poproszę o więcej dobrych rad. Jestem może drobiazgowa, ale w maju zabieram tam ze sobą 60 osób. Umowę będę podpisywała już na dniach, dlatego każda rada jest dla mnie cenna. Skunk bardzo Ci dziękuję i może również coś jeszcze podpowiesz. A czy wiecie, czy w maju Ośrodek oferuje już jakieś atrakcje dla dzieci lub dorosłych?


Z tymi atrakcjami w maju może być ciężko. Wydaje mi się, że najwcześniej w czerwcu rozkładają cały sprzęt :( > We wrześniu też się szybko zwijają. Dla przykładu podam, że chciałem skorzystać z spadochronu ciągniętego przez motorówkę i ekipa 15.09 już się zwijała :( .Poza tym około 15 już nie było tych dmuchanych zamków dla dzieci, zjeżdżalni na wodzie itd.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone