Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.04.2020 19:46

Szybko Ci oddali. Ja od 18 marca czekam na jakąś inf. zwrotną. Co do voucheru - nie przyjęłaś i kiedy teoretycznie masz mieć zwrot, bo czytam, że jak całkiem ustąpi pandemia...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 28.04.2020 19:51

piekara114 napisał(a):Szybko Ci oddali. Ja od 18 marca czekam na jakąś inf. zwrotną. Co do voucheru - nie przyjęłaś i kiedy teoretycznie masz mieć zwrot, bo czytam, że jak całkiem ustąpi pandemia...

Chyba ich wywołałaś, bo przed chwilą dostałam takie coś:

Szanowni Państwo,
Otrzymali Państwo niedawno wiadomość e-mail z kodem kuponu o wartości oryginalnej ceny rezerwacji.

Kupon ten jest ważny przez 12 miesięcy i może być wykorzystany w przyszłych planach podróży. Proszę pamietać ze jeśli kupon nie zostanie wykorzystany przed upływem daty ważności otrzymają Państwo całkowity zwrot gotówki lub w przypadku kiedy kupon zostanie wykorzystany częsciowo otrzymają Państwo opcję kuponu na niewykorzystaną kwotę lub zwrot gotówki po upływie terminu ważności.


No niech im będzie ... Zuzia już mi podpowida gdzie i kiedy go wykorzystamy :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.04.2020 20:46

A ja dalej nic nie mam.....
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.04.2020 21:19

Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 28.04.2020 21:32

nie ograniczajcie się w PL do Bałtyku...przecież jest jeszcze: Suwalszczyzna, okolice Białowieży, Bieszczady, Pieniny, Warmia...
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 28.04.2020 23:26

Sol-Wagon napisał(a):nie ograniczajcie się w PL do Bałtyku...przecież jest jeszcze: Suwalszczyzna, okolice Białowieży, Bieszczady, Pieniny, Warmia...

A także Jura Krakowsko-Częstochowska, Beskid Niski, Wyspowy, Sądecki, Żywiecki, Roztocze.....
Nie robię sobie jaj. Tam też jest ładnie, na rowerze można poszaleć :lol: :papa:
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1975
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 28.04.2020 23:48

Sol-Wagon napisał(a):nie ograniczajcie się w PL do Bałtyku...przecież jest jeszcze: Suwalszczyzna, okolice Białowieży, Bieszczady, Pieniny, Warmia...


Bałtyk to był taki przykład ;) W sumie chciałem go tylko pokazać mojej kobiecie, bo mórz już widzieliśmy sporo, a polski brzeg ona tylko raz i to z promu po ciemku ;) Jeśli już pojadę w Polskę, to już bardziej jakimiś szlakami zamków, kościółków i tym podobnych - coś na pewno się znajdzie :)

PS>nie jedźcie w Beskid Niski, bo będę miał za tłoczno :P
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 29.04.2020 00:00

Pudelek napisał(a):...
PS>nie jedźcie w Beskid Niski, bo będę miał za tłoczno :P

Pojedziesz w tym czasie śladami ... :lol: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.04.2020 08:51

krutom napisał(a):
Sol-Wagon napisał(a):nie ograniczajcie się w PL do Bałtyku...przecież jest jeszcze: Suwalszczyzna, okolice Białowieży, Bieszczady, Pieniny, Warmia...
A także Jura Krakowsko-Częstochowska, Beskid Niski, Wyspowy, Sądecki, Żywiecki, Roztocze.....
Jura, Beskid to opcje dla mnie na jeden dzień. Mieszkam blisko tego, dla mnie żadna atrakcja pod kątem wyjazdu. Codziennie z pracy patrzę na Policę, A Babia trochę się chowa (byłam u jej stóp w niedzielę, i w kolejną także może pójdę tam na spacer).
Jezior nie lubię, bywałam nad nimi jak nie mam alternatywy. Wakacje czy dłuższe wyjazdy, dla mnie osoby z gór, tylko nad morze: czyste powietrze, pełne jodu i otwarta przestrzeń przed mną...
quickstarter
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 26.03.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) quickstarter » 29.04.2020 10:10

Dajcie już spokój z tymi atrakcjami w Polsce (tak jak Piekara Jure czy Beskidy mam tuz obok ;) Troche więcej optymizmu ! ;) Wakacje w Grecji są w zasięgu ręki i z pewnością będą wspaniałe :) Wspomnicie me słowa - już za miesiąc będzie dużo lepsza sytuacja w tym względzie :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 29.04.2020 11:38

quickstarter napisał(a):Dajcie już spokój z tymi atrakcjami w Polsce (tak jak Piekara Jure czy Beskidy mam tuz obok ;) Troche więcej optymizmu ! ;) Wakacje w Grecji są w zasięgu ręki i z pewnością będą wspaniałe :) Wspomnicie me słowa - już za miesiąc będzie dużo lepsza sytuacja w tym względzie :)

Podoba mi się takie podejście do sprawy :oczko_usmiech:
Tylko żeby jeszcze przed wakacjami fryzjerów przywrócili do pracy, bo w takim stanie jak teraz to mi wstyd do ludzi wychodzić :roll: :evil: :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.04.2020 11:39

Fryzjer mi nie jest potrzebny, mogę żyć bez niego.
Niech zniosą kwarantannę po powrocie i puszczą tranzyt przez kraje pośrednie.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 29.04.2020 11:46

piekara114 napisał(a):Fryzjer mi nie jest potrzebny, mogę żyć bez niego.
Niech zniosą kwarantannę po powrocie i puszczą tranzyt przez kraje pośrednie.

Nie no, kwarantanna po powrocie nie wchodzi w gre :evil:
Tzn ja bym jakoś przeżyła, ale mąż na miesiąc urlopu pozwolić se nie może :roll:
Czyli mi potrzeba zniesienia kwarantanny i fryzjera :wink:
A jak nie to jadę w Bieszczady :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.04.2020 12:07

mysza73 napisał(a):A jak nie to jadę w Bieszczady :oczko_usmiech:
To rezerwuj miejscówkę na wszelki, bo co drugi tam latem się wybiera.... oj będzie tłok....
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 29.04.2020 13:06

mysza73 napisał(a):Czyli mi potrzeba zniesienia kwarantanny i fryzjera :wink:
A jak nie to jadę w Bieszczady :oczko_usmiech:

Mam nadzieję, że fryzjera niebawem otworzą, faceci pod tym względem mają obecnie gorzej niż kobiety. Chyba, że są łysi ;).
Co do Bieszczad... marzą mi się od 10 lat, tyle, że 700km, więc trochę daleko.
Z tą Grecją, to już sam nie wiem, chyba bym wolał, żeby do końca czerwca granice były zamknięte i lot został odwołany. Jakoś mi entuzjazm z pierwszymi w życiu "lotniczymi" wakacjami minął.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja - strona 289
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone