Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GR/ALB/MON/CRO 2012, Ferie CZ/GER/AUT/ITA 2013

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 12.01.2013 09:33

darek1 napisał(a):Ciekawa relacja, ciekawa. Droga z Grecji do Albani to nie jest zbyt widokowa. Brakuje tylko bandytów w mercedesach typu beczka.


Dziękujemy :) , co do widoków to górzyste tereny, zależy co kto lubi ;) Za pewne znalazłby i takich, my unikaliśmy jak mogliśmy ;)
Ostatnio edytowano 12.01.2013 09:37 przez Keliopis, łącznie edytowano 1 raz
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 12.01.2013 09:34

Witam. Czy na liczniku jest już 2000??? km???
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 12.01.2013 09:36

kubikr napisał(a):Przeczytałem/obejrzałem jednym tchem :)
Bardzo ciekawa relacja, no i do tego te zdjęcia ...

W Paralii byłem w 2001 roku z bardzo fajną ekipą studencką, no i oczywiście z moją obecną żoną :)
Potem tygodniowa objazdówka po Grecji.
Dziękuję bardzo za odkurzenie wspomnień. W lipcu wybieram się trochę podobną trasą, Grecja-Czarnogóra-Chorwacja, więc z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg relacji.

Pozdrawiam


Dziękuje :) bardzo nam miło :) A jak zamierzasz "przetransportować" się z Grecji do Czarnogóry ? Pozdrawiam i "śledź nas dalej" :)
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 12.01.2013 09:40

Maciekssss napisał(a):Bardzo fajna oraz obrazowa relacja...i pomocna ,bo chcemy jechać na przełomie maja/czerwca na Lefkadę do Vassalik.
Pamiętasz może ceny w knajpach za obiad/kolację w Vasalikach lub w ogóle na Lefkadzie oprócz tej podanej w relacji?
pozdrawiam
Maciek


Dziękujemy :) Co do cen to na Lefkadzie w restauracji zagościliśmy tylko ten 1 raz, mogę spekulować ale wydaje mi się, że widziałem musakę za ok 6,7 euro, podejrzewam, że za obiad typu rybka, frytki sałatka trzeba dać ok 15E :/
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 12.01.2013 09:41

janusz.w. napisał(a):Jak Mitikas się pojawia na horyzoncie, to i ja muszę :lol: :wink:

Widoki znane i nie... :D
Ładnie :D
Tylko ten tłum na Porto Katsiki załamujący :!:

pozdr


Dzięki za zainteresowanie :) "śledź" nas dalej.
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 12.01.2013 09:46

Fresz napisał(a):Witam. Czy na liczniku jest już 2000??? km???


Hej :papa:

Szukałem teraz naszych zapisków ale gdzieś się zapodziały, 2000km na pewno jest już pokonane , jak znajdę nasz "kajet" ;) to dam bardziej wyczerpującą odpowiedź :)
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 12.01.2013 12:42

fajna relacja
zostawiam ślad , bo Lefkada jest w moich planach :D
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 12.01.2013 12:48

Danka napisał(a):fajna relacja
zostawiam ślad , bo Lefkada jest w moich planach :D


Ciesze się :) Dzięki i szczerze polecam Lefkadę jako cel wakacyjny :)
goly
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 07.01.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) goly » 12.01.2013 18:14

Keliopis te szaszłyki kupowaliście w bocznej uliczce prowadzącej do portu ?
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 12.01.2013 18:52

Cześć!

Bardzo ciekawa relacja. Lefkada fantastyczna, nawet piasek bym chyba zaakceptował ;).

A te fotki greckich potraw... Powinieneś ostrzec na początku relacji, że może być ona przyczyną chęci zaspokojenia wieczornego głodu, a w konsekwencji tycia :).

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy!
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 13.01.2013 14:24

goly napisał(a):Keliopis te szaszłyki kupowaliście w bocznej uliczce prowadzącej do portu ?


Wydaje nam sie, że tak o ile pamiętam :)
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 13.01.2013 14:27

Krzychooo napisał(a):Cześć!

Bardzo ciekawa relacja. Lefkada fantastyczna, nawet piasek bym chyba zaakceptował ;).

A te fotki greckich potraw... Powinieneś ostrzec na początku relacji, że może być ona przyczyną chęci zaspokojenia wieczornego głodu, a w konsekwencji tycia :).

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy!


Dziękujęmy bardzo :) Dokładnie tak jak mówisz Lefkada pod względem wody,plaż to cudo :)

Skąd ja znam ten wieczorny głód ;)

Co do ciągu dalszego postaram się w najbliższym czasie coś wrzucić :)

:papa:
kubikr
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.02.2011
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubikr » 13.01.2013 15:43

Keliopis napisał(a):Dziękuje :) bardzo nam miło :) A jak zamierzasz "przetransportować" się z Grecji do Czarnogóry ? Pozdrawiam i "śledź nas dalej" :)


Przymierzam się do trasy Paralia-Siatista-Kastoria-Elbasan-Tirana-Szkodra-Patrovac http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=204361298530579800358.0004d32b25b01299164d8 Czy to dobry pomysł to się pewnie okaże w praktyce.

Trafiłem na Twoją relację poszukując informacji nt. przejazdu przez Albanię. Szczerze mówiąc trochę się obawiam "nieznanego", ale po ubiegłorocznej podróży przez Bośnię i Czarnogórę oraz pobycie w Sarajewie, jakoś tak spokojniej podchodzę do tej części kontynentu. Wszędzie spotykaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem Polaków.

Czym więcej czytam o Gracji to coraz bardziej kusi mnie Lefkada, ale chyba odłożę to już na przyszły rok.

:papa:
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 13.01.2013 17:12

kubikr napisał(a):
Keliopis napisał(a):Dziękuje :) bardzo nam miło :) A jak zamierzasz "przetransportować" się z Grecji do Czarnogóry ? Pozdrawiam i "śledź nas dalej" :)


Przymierzam się do trasy Paralia-Siatista-Kastoria-Elbasan-Tirana-Szkodra-Patrovac http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=204361298530579800358.0004d32b25b01299164d8 Czy to dobry pomysł to się pewnie okaże w praktyce.

Trafiłem na Twoją relację poszukując informacji nt. przejazdu przez Albanię. Szczerze mówiąc trochę się obawiam "nieznanego", ale po ubiegłorocznej podróży przez Bośnię i Czarnogórę oraz pobycie w Sarajewie, jakoś tak spokojniej podchodzę do tej części kontynentu. Wszędzie spotykaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem Polaków.

Czym więcej czytam o Gracji to coraz bardziej kusi mnie Lefkada, ale chyba odłożę to już na przyszły rok.

:papa:



W zależności czego "szukacie" jeżeli zabawy i sensownych cen to Paralia jest niezłym wyborem, jeżeli widoków i cudnych plaż to zdecydowanie polecam Lefkadę. Przejazd przez Albanię jest w miarę bezpieczny, ale trwa dużo czasu, jest problem z oznakowaniem i nie można liczyć na GPS. Ja zastanawiam się w tym roku nad połączeniem Ulcinj i Grecji i planuję wybrać trasę przez Serbię i Macedonię.

:papa:
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012
Re: Grecja/Albania/Czarnogóra/Chorwacja - relacja z podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 18.01.2013 00:46

Super relacja, chcę więcej... :P
Keliopis mam pytanie odnośnie zakwaterowania. Skorzystałam z linku podanego przez Ciebie: http://www.mythoslefkas.gr/ Na pytanie o cenę kwatery dla 3 osób pani odpisała, że jest w cenie 40 euro. Niestety, nie wiem o jakim apartamencie mowa. Czy możesz coś powiedzieć na temat standardu takiego apartamentu, bo domyślam się, ,że zajmowaliście we dwójkę właśnie taki... Czy jest tam aneks kuchenny z wyposażeniem, klimatyzacja?? Jak daleko jest do plaży od tego pensjonatu?? Może masz jakieś fotki tego lokum?? Jak na razie mam odpowiedź z dwóch miejsc: Kalamitsi - bungalow i Mythos w Vassilliki w tych samych cenach..No i mam duży dylemat, co wybrać...A może masz jakieś inne propozycje z tego miejsca??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
GR/ALB/MON/CRO 2012, Ferie CZ/GER/AUT/ITA 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone